Şimdi Ara

İstanbul'da Paintball

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğiniz güzel bir yer varmı kilyosdakine gittik ama çok kötüydü evopaintball nasıl acaba bilgisi olan varmı ?

• kapalı alan bozmazsa şişli cevahir 'de var oynamadım ama gördüm :)
  • Kapalı sarmaz ya bide oynayan kişiler varsa güzel dedikleri yerleri bekliyorum haftasonu gitmeyi düşünüyoruz da.
  • silivri ekim paintball.idare eder.
  • aslında bu hafta sonu için dh arasında paintball maçı yapılabilir(istanbul içi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saurone

aslında bu hafta sonu için dh arasında paintball maçı yapılabilir(istanbul içi)

Aynen düzenlenirse iyi olur.

Evopaintball giden yokmu ?
  • Evo paintball aydos orman'a gittik.. İlk gidişimdi.. Verdikleri tulum inceymiş bir arkadaş söyledi ve bazı yerlerde full-face kask veriyolarmış bunların arka ve üstü açıktı..

35lira ödedim 200 mermiye.. ama yetmedi diyebilirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanmayan denesin

Evo paintball aydos orman'a gittik.. İlk gidişimdi.. Verdikleri tulum inceymiş bir arkadaş söyledi ve bazı yerlerde full-face kask veriyolarmış bunların arka ve üstü açıktı..

35lira ödedim 200 mermiye.. ama yetmedi diyebilirm

Full-face verileni bilmiyorumda kocaelinde yuvacıkta gittik biz mükemmeldi yani tek kelimeyle öyle full-face değildi ama tulum falan sağlamdı çelik yelek olsun hepsi temiz güzel eşyalardı öyle yer bulmak zor istanbulda ama tabi

• Yokmu giden ?
  • evopaintball aydos park ormana gittik idare ederdi. kıyafetler problem değilde alan pek iyi değil. Toplam 15 kişi gittik ama alan küçük olunca merminin nerden geldiğini göremiyosun pek zevkli değildi. bi bayrak koymuşlar sözde ama oda bi bez parçası ağacın dalına asıyon alıp kaçıyosun. 100 top 20 lira verdik adam başı çıktık.
  • aydosdaki berbattı hayatımda o kadar kötü paintball a gitmedim

formula 1 in orda var ama orasıda biraz küçüktü sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahago -- 30 Kasım 2010; 22:06:25 >
  • anladığım kadarıyla iyi değil heralde istanbuldaki en iyi yer neresi sizce ?
  • ben sadece 2 yere gittim bilmiyorum formula birin ordaki aydostakine 10 takar onu biliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.