Şimdi Ara

İstanbul’da Esenler’de düğün konvoyu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aslında forumda açılan bazı konularda küfür serbest olmalı ve tercihen edilmeli

• 2 hafta önce kapımızın önünde 10-15 araç durdu geldiler arabadan indiler maskeleri de yoktu açtılar şarkılarını oynamaya başladılar meğer karşı apartmandan kız alıyolarmıs. Neyse ben de polisi arayıp durumu bildirdim ve ekipleri yönlendiriyoruz dediler. Adamlar geldi eğlendi, oynadı gecenin saat 2 sinde sonra toplandılar gittiler gittikten 15 dk sonra polis geldi arabadan indiler baktılar hiçbir şey yok sahte ihbar diyip gittiler. Yani ben aradıktan 1 saat sonra olay yerine geldiler
  • Ortadoğu da sıradan bir gün!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 hafta önce kapımızın önünde 10-15 araç durdu geldiler arabadan indiler maskeleri de yoktu açtılar şarkılarını oynamaya başladılar meğer karşı apartmandan kız alıyolarmıs. Neyse ben de polisi arayıp durumu bildirdim ve ekipleri yönlendiriyoruz dediler. Adamlar geldi eğlendi, oynadı gecenin saat 2 sinde sonra toplandılar gittiler gittikten 15 dk sonra polis geldi arabadan indiler baktılar hiçbir şey yok sahte ihbar diyip gittiler. Yani ben aradıktan 1 saat sonra olay yerine geldiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liny -- 21 Ekim 2020; 22:1:36 >
  • Plakalar belli. Bu adamlari adam oldurme ile yargilamayanlara yaziklar olsun.

Eksi'ye dusmezse twittee a dusmezse ceza almazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cehalet akıyor her yerden cehalet. Kimse düşünmüyor "ulan arkadan gelen olur, hastası hamilesi acelesi olan olur" diye.

• Ne gerzek icatlar, evleniyorsan millete ne . Sanki yetkileri var, milleti rahatsız edip huzur kaçırmaya.

• Bu ülkenin cahili asla bitmez.1000 yıl sonra bile adımız gelişmekte olan ülke olarak kalmaya devam edecek

Senin düğününden banane la,sen evleniyorsun diye ben neden bekleyeyim,birde yolda durup oynayan,sıfır çizen magandalar var,onlar apayrı bi cins

• Düşünsenize bunlar hep sizi seviyor sizin evladınız gibi
    Çocuğunuzu düşünün , bir ton kötü huyu var sizin evladınız
    Sosyal devlet vs hikayeleri kasmaya gerek yok

Bu tarz olayların neden olduğu , neden cezasız kaldığı ...
    biraz kafasını çalıştıran herkes anlar

Her zaman dediğim gibi , bu konuları konuşup konuşup vakit kaybetmeyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.