Şimdi Ara

İstanbul’da 100 m2 ev için hiç harcamadan 12 yıl çalışmak gerekiyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
5
Favori
7.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    quote:

PKK ya silah satan devlete vergi veren bir yalancısın.

Dikkat et başın ağrımasın bu mesaj yüzünden.
  • İsyanbulda insaat maliyeti lux yaparsan 1500 tlden baslar, 2000 tlye kadar gider, mesela besiktasta bu parayi harcamak zorundasin. G.o.pasada 1300 t,l esenyurtta max 1000tl ye, mesela tekirdag corluda yaparsan 850tl, Aydin Didimde yaparsan 700tl maliyet olur.

Şimdi 100m2 x1500 :150.000 toplam maliyetmi hayir. Arti, projeler,harclar var ama asil onemlisi arsa maliyeti var. 500bine daire satacagibiz yerde Arsayi almaya kalkarsaniz arsa sahibi mutahite cok guzel oturtur. Arsa sahibi hicbirsey yapmadan karin buyuk bolumunu yer. İstanbulda genelde 8 dairr cikar ve hepsi 500bin etmez. Genelde cayi dubleksleri o parayi eder ama en zor satilan dublex olur. Alt katlara indikce fiyatlar duser.8x500:2milyon yapmaz ciro. En karlisi kat kasiligi yapmak. %50 devri bitti, 8 daire varsa 3 tanesini alirsin. 2 tanesi ile maliyeti cikarip 3. ile kar etmeye bakarsin. Cogu yer bunu saglamaz. Herkes mutahit olmaya calistigindan, matemetik bilmeyenlerde bu ise girip binayi bitiremeden batarlar.

Buyuk parmak+ kucuk ekran: bolca yazim hatasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickersan -- 6 Eylül 2017; 19:0:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Devasa site projeleri bu anlattiklarim disindadir. Orada felaket dalevereler donuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snomask

quote:

PKK ya silah satan devlete vergi veren bir yalancısın.

Dikkat et başın ağrımasın bu mesaj yüzünden.

Almanya PKK ya silah vermiyor mu zaten adamlar PKK yi bir terör örgütü olarak bile görmüyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • snorlaxxx S kullanıcısına yanıt
    Pardon dostum ben sandım ki TC için söyledin bu cümleyi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.