Şimdi Ara

İSTANBUL BULUŞMASI (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
1
Favori
8.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fatih ve ugur kardesim tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin.cok sukur ciddi bir durum yok..eksik olmayin.saglik olsun da gerisi hallolur.
  • mahir hocam sorun değil kullanıcı adımız yanlış bile olsa kendimiz fotoğraftayız
  • özel sektör izin vermiyo ki haftasonu izin yapalım. bir daha ki sefere bende gelebilirm inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepesimist

mahir hocam sorun değil kullanıcı adımız yanlış bile olsa kendimiz fotoğraftayız

uğur hocam sony leri beğendim hakkaten.
    ultimate earsler tam bir rock/metal tarz kulaklığı.
    not: bu arada tarih dersi almaya geliceğim

@exp16 pm de döktürdün buluştumuzdada baya bir sohbet ederiz yine uzun uzun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 29 Ocak 2012; 23:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exp16

özel sektör izin vermiyo ki haftasonu izin yapalım. bir daha ki sefere bende gelebilirm inşallah

Bidahaki sefere pazartesi buluşuruz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ertuğrul ex90 ederine göre gerçekten iyi kulaklık biraz kulağa düzgün yerleşmiyor falan ama her tarza gidebilecek bir yapısı var bir dahaki buluşmaya sana monster türbine i dinleteyim unutturma bana buluşma öncesi yanıma alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthfth

quote:

özel sektör izin vermiyo ki haftasonu izin yapalım. bir daha ki sefere bende gelebilirm inşallah

Bidahaki sefere pazartesi buluşuruz :)

çok teşekkürler hocam sağlun ama çarşamba günleri izinliyim :D
  • quote:

Ertuğrul ex90 ederine göre gerçekten iyi kulaklık biraz kulağa düzgün yerleşmiyor falan ama her tarza gidebilecek bir yapısı var bir dahaki buluşmaya sana monster türbine i dinleteyim unutturma bana buluşma öncesi yanıma alayım

uğur abi sony denedim en iyi izolasyon + en iyi ses i o verdi m1 m2 ler çok temiz ses var
    ultimate earslarda aynı şekil.turbineyi getir abi hatırlatırım merak ediyorum o iem i

@exp16 hocam kesin bekliyorum ona göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 30 Ocak 2012; 7:35:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrx

quote:

Ertuğrul ex90 ederine göre gerçekten iyi kulaklık biraz kulağa düzgün yerleşmiyor falan ama her tarza gidebilecek bir yapısı var bir dahaki buluşmaya sana monster türbine i dinleteyim unutturma bana buluşma öncesi yanıma alayım

uğur abi sony denedim en iyi izolasyon + en iyi ses i o verdi m1 m2 ler çok temiz ses var
    ultimate earslarda aynı şekil.turbineyi getir abi hatırlatırım merak ediyorum o iem i

eyvallah br daha ki sefere kadar yaşarsam neden gelmeyeyim ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackrx

quote:

eyvallah br daha ki sefere kadar yaşarsam neden gelmeyeyim ?

aman hocam ölmeyin.sizin ekipmanları nasıl deniycem e tabii denediken sonra ölebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 30 Ocak 2012; 13:08:06 >

• S:flo2 yi deneyler kendi izlenimlerini paylaşabilir mi? Clipten t51 (S:flo2)'e geçmeyi düşünüyorumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

S:flo2 yi deneyler kendi izlenimlerini paylaşabilir mi? Clipten t51 (S:flo2)'e geçmeyi düşünüyorumda.

aynen ya bende ibraxi den fuze alacadım eğer getirtemezse bende buna geçmeyi planlıyorum
  • Fiyat performansı olarak şu an sansaların üzerine player yok. Ama performans olarak s:flo elbette daha iyi. Aslında ikiside farklı kulvarlarda yarışan cihazlar. Fuze daha renkli-eğlenceli, s:flo daha analitik-temiz ses veriyor. S:flo yu herkes sevmiyor aklınızda bulunsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthfth

Fiyat performansı olarak şu an sansaların üzerine player yok. Ama performans olarak s:flo elbette daha iyi. Aslında ikiside farklı kulvarlarda yarışan cihazlar. Fuze daha renkli-eğlenceli, s:flo daha analitik-temiz ses veriyor. S:flo yu herkes sevmiyor aklınızda bulunsun...

o sevmeyenlerden biride benim
  • samet yani nam-ı diğer infinityman dönem arasını değerlendirmek ve tatilini geçirmek üzere (kar kış bana vız gelir diyerekten) istanbula geldi cumartesi ya da pazar hangi gün kararlaştırırsak cevizlibağ ya da yine önceki mekan olan cevahirde bir buluşma gerçekleştirebiliriz sizlerin fikir ve katılım kararlarınızı bekliyorum
  • Uğur hocam malesef ben işe başlıyorum hafta sonu. Katılmayı çok isterdim ama malum bizim iş dersane :)
  • haklısın hocam ben de pazartesi başlayacağım meb de start verecek
  • Kısa süre içinde ekipman değişikleri oldu çoğumuzda gözlemlediğim kadarıyla, haftasonu veya yarın buluşsak mı ufak çapta naapsak tekrar:)
    Kimler gelir?
  • yarin bana uyar yagiz abi gelirim.hafta sonuda pazar bosum.
  • Bakalım kimler katılacak, bellir olur yarına kadar.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.