Şimdi Ara

istanbul bitmiş beyler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
4
Favori
6.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbula disardan alimin durdurulmasi gerek artik.mumkunse sadece ege insani gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan cahal istanbulda ıyısıde kotusude var o dedıgın sehırlerın yuzde 90ı kotu ne gezılcek bıryer ne avm nede baska bırsey ha burda pahalı orda ucuz dogru ama aradakı fark su kardesım o dedıgın ne b.k yıyecegı belırsız ınsanlar o pahalı yerlere gıremıyor ıste :)) o yuzden pahalılar anladın mı bırader.ucuz olan yerler o yuzden bı bakıma ıyı bı bakıma kotu bıraz kafayı calıstır be kardesım.eskısehır ogrencı sehrı ortamı guzeldır vs ama abartmanada gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

Izmırde yasıyorum eger varos semtlere gıdersen bu olayları cok rahat gorebılırsın veya aktıf semtlerde ozellıkle gecelerı alsancak bornova ara sokaklarında bunları gorebılırsın ayrıca buyuk sehır olmanın dezavantajı cok fazla ıt ugursuz olması

ben ızmıre de gittim. kordonda sabaha kadar otursan kımse bısey demez ama bu ıstanbul sahılınde %90 basına bısey gelır
    bu arada dedıklerımı yanlıs anlamıssın. her yerin varoslarında boyle seyler mevcut. fakat ıstanbulda varos sayılmayacak yerlerde bile var

• İstanbul' u Kadıköy ve Beşiktaş' tan ibaret bilenlerin birşey görmemesi doğal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unkerr

lan cahal istanbulda ıyısıde kotusude var o dedıgın sehırlerın yuzde 90ı kotu ne gezılcek bıryer ne avm nede baska bırsey ha burda pahalı orda ucuz dogru ama aradakı fark su kardesım o dedıgın ne b.k yıyecegı belırsız ınsanlar o pahalı yerlere gıremıyor ıste :)) o yuzden pahalılar anladın mı bırader.ucuz olan yerler o yuzden bı bakıma ıyı bı bakıma kotu bıraz kafayı calıstır be kardesım.eskısehır ogrencı sehrı ortamı guzeldır vs ama abartmanada gerek yok.

he bi avm gezilcek yer istanbulda var zaten. ben dogu haric Türkiye nin %90 ını gezmis bir ogrenciyim. (dogu icimde uktedir bi rehber bulursam orayada gidicem.) saydıgım yerlerin neresinde avm falan yok de sen bana hele? haklısın ıstanbulda pahalı yerlere o ıt kopuk gıremıyor ama hıc mı gece sokaklarda gezmıceksınız,sevgılınızı alıp gece rahatca gezemıceksınız? bılmıyorum ben gece gezmeyı cok severım ben eve fln pek gıremem bunaltır benı kapalı yerler belkı bundan ıstanbul benı gecelerı dısarı cıkamadım dıye etkıledı

• Eger oyleyse bır ıkı kere polise ıhbar et eger fazla sıkayet gelırse sıvıller devrıye atmaya baslarlar gorduklerındede hemen toplarlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul güzeldir be hocam yapma böyle deme. Ama zeytinburnu filan harbiden Türkçe konuşandan çok konuşmayan var

Ha İzmire gelirken bir parçam İstanbul da kaldı. Ama sanırım bir daha dönmem. Dönersem de yine yüzüm güler. İstanbul farklıydı. Tabi ben 4. Levent civarında yaşıyordum oralar güzeldi. Ama Zeytinburnu filanda güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

Eger oyleyse bır ıkı kere polise ıhbar et eger fazla sıkayet gelırse sıvıller devrıye atmaya baslarlar gorduklerındede hemen toplarlar

mantıklı ancak ılkokuldan arkadaslarımla bulustum onlar bu bonzaı satıslarına polıslerın goz yumduklarını soyledıler. bu konuda bır ıddıam yok sadece soyledıklerını sızlere soyluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sözleşme Okumayan Adam

al sana bir lise 1 öğrenci profili. bende az önce facebookta dolaşırken gördüm şaka gibi gerçekten.

https://www.facebook.com/gfk.bugrademirel?fref=nf

Büyümüşte küçülmüş velet, konuştugu laflara bak, tam dayaklık

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

İstanbul güzeldir be hocam yapma böyle deme. Ama zeytinburnu filan harbiden Türkçe konuşandan çok konuşmayan var

Ha İzmire gelirken bir parçam İstanbul da kaldı. Ama sanırım bir daha dönmem. Dönersem de yine yüzüm güler. İstanbul farklıydı. Tabi ben 4. Levent civarında yaşıyordum oralar güzeldi. Ama Zeytinburnu filanda güzeldi.

bak usta zeytinburnu ve istanbul konum olarak cennet. yanı pıs ınsanı olmasın en yasanabılır yerler olur.. mesela zeytınburnu sahılı var gelısmıslık desen gelısmıs hersey var. ama rezalet bır ınsan toplulugu var. mesela ıstanbulun nufusu 16-17 belkı 20 mılyon yerıne 5 mılyon olsaydı ıstanbuldan cıkmazdım.

• Vallahi ben de İstanbul'da yaşıyorum ama çok abartmışsın hatta açık söyleyeyim yaşadığım yer Gazi Mahallesi ki İstanbul'da yaşayanlar muhakkak duymuştur.Ben 20 yaşındayım 20 yıldır burada yaşıyorum bir tane bile tinerci önümü kesmedi.Taksim'e de sürekli giderim bi olay gelmedi başıma. Tabii ki dikkatli olman gerekir sonuçta pislik heryerde . Ayrıca İstanbul bi başka şehirdir kendini özleten şehirlerin başında gelir. Ben Zonguldak'ta üniversite okuyorum İstanbul'dan gelmiş birinin buraya alışması biraz zaman alıyor ben çok geri dönen gördüm .Şu an Bursa'dayım ama İstanbul'da olmak isterdim.İstanbul bi başka şehir kelimeler dahi anlatmaya yetmez .Kısacası bi vapur bi martı bi de simit ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

Vallahi ben de İstanbul'da yaşıyorum ama çok abartmışsın hatta açık söyleyeyim yaşadığım yer Gazi Mahallesi ki İstanbul'da yaşayanlar muhakkak duymuştur.Ben 20 yaşındayım 20 yıldır burada yaşıyorum bir tane bile tinerci önümü kesmedi.Taksim'e de sürekli giderim bi olay gelmedi başıma. Tabii ki dikkatli olman gerekir sonuçta pislik heryerde . Ayrıca İstanbul bi başka şehirdir kendini özleten şehirlerin başında gelir. Ben Zonguldak'ta üniversite okuyorum İstanbul'dan gelmiş birinin buraya alışması biraz zaman alıyor ben çok geri dönen gördüm .Şu an Bursa'dayım ama İstanbul'da olmak isterdim.İstanbul bi başka şehir kelimeler dahi anlatmaya yetmez .Kısacası bi vapur bi martı bi de simit ...

abı gazıde nasıl olayla karsılasmadın gazı bıldıgın pkk kampı hersey donuyo orada...

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    avm'le bıtmıyor ıstanbulun trafıgını saymazsan altın bır sehır ha bırazda pahalı olması kotu ama her kesım yer vardır burda parana gore bebege gıtmezsın.uskudarda vapur ıskelesının orda tavuk donerle karnını koyurursun kı manzarasını soylemme gerek yok herhalde.ki kimsede oralarda sana zarar vermez korkma.geceleyınde kımsenın sana zara verecegını sanmam.gecede sahıl kıyıları gayet emnıyetlıdır.24 polis gezıyor heryerde.kıyı serıdınde ıstanbulun neresı olursa olsun guvendesın kardesım.gıdıpte fıkırtepede kustepede ara sokaklarda sevgılınle gezersen bılemem.ama erkek arkılerınle veya tek gezersende bırsey yapmıyorlar denendı test edıldı dedıgım mekanların daha otesı yok ama hanı ara sokaklarda ıt kopup denk gelebılır tabı oda sans eskısehırdede olur o kadar
  • Küçük bir şehire göç edin bir iki sene sonra kıymetini anlıyorsunuz denenmistir

• Rumelihisarustunde yok boyle seyler henuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

Vallahi ben de İstanbul'da yaşıyorum ama çok abartmışsın hatta açık söyleyeyim yaşadığım yer Gazi Mahallesi ki İstanbul'da yaşayanlar muhakkak duymuştur.Ben 20 yaşındayım 20 yıldır burada yaşıyorum bir tane bile tinerci önümü kesmedi.Taksim'e de sürekli giderim bi olay gelmedi başıma. Tabii ki dikkatli olman gerekir sonuçta pislik heryerde . Ayrıca İstanbul bi başka şehirdir kendini özleten şehirlerin başında gelir. Ben Zonguldak'ta üniversite okuyorum İstanbul'dan gelmiş birinin buraya alışması biraz zaman alıyor ben çok geri dönen gördüm .Şu an Bursa'dayım ama İstanbul'da olmak isterdim.İstanbul bi başka şehir kelimeler dahi anlatmaya yetmez .Kısacası bi vapur bi martı bi de simit ...

abı gazıde nasıl olayla karsılasmadın gazı bıldıgın pkk kampı hersey donuyo orada...

Güzel kardeşim bakma abartıyorlar.. Buraya gelen daha iyi bilir burada mümkün değil kimse kolay kolay kimseye karışmaz.. Pkk 'nın ve diğer partilerin gösterileri oluyor ve zaman zaman polisle çatışıyor ama kimse burda kimseye karıştığını görmedim henüz.. Pkk kampı falan değil ayrıca onlar nerden uydurmuş bilemeyecegim ama burası varoş yerlerden o doğru koskoca gazi mahallesi'nde bir tane AVM dahi yok gelişim neredeyse sıfır..AVM 'yi geçtim bi tane migros carrefur kipa v.s hiç süpermarket dahi yok.. Devlet açıkcası buraya bakmıyo hiç .. Ama burada yaşam çok ucuzdur. Kira fiyatları 400-500 .. Eğlenmek için bi çok cafe v.s var hatta lisenin karşısına yapılan park okadar büyük ki insan yürüyünce içi açılıyo parkın içerisine de Lunepark tarzında Gondol v.s koymuşlar... Ama ben kendimi bildim bileli hizmete yönelik yapılan çok az şey var..

• Kurban olun istanbula.. Gidin üsküdar iskele karşısındaki camiye teravih kılın, adeta huzur akıyor.Sonra kız kulesini gezin, oturun müzik dinleyin, kitap okuyun, ortaköy camii ye gidin,. ne bileyim elbette esenyurt vs kötü diyorlar ama, ne bileyim ben gayet seviyorum. Mecidiyeköy Şişli-beşiktaş-Nişantaşı-Eminönü-Üsküdar buralara sık gidiyorum.Ve gayet beğeniyorum.

İyi yönlerden bakmanızı tavsiye ederim.Yoksa Londra'da, California da dahi, mutlu olamazsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoneyWizard007 -- 29 Haziran 2014; 12:42:08 >
  • fakir fakir çulsuz mahallerde oturursan öyledir tabi

kadiköy moda'da oturuyorum burayı california'ya değişmem
  • İzmir buranın yanında 10 kat iyi ama 1 ay en fazla o da tatilde gidebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stadhouder -- 29 Haziran 2014; 12:43:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unkerr

avm'le bıtmıyor ıstanbulun trafıgını saymazsan altın bır sehır ha bırazda pahalı olması kotu ama her kesım yer vardır burda parana gore bebege gıtmezsın.uskudarda vapur ıskelesının orda tavuk donerle karnını koyurursun kı manzarasını soylemme gerek yok herhalde.ki kimsede oralarda sana zarar vermez korkma.geceleyınde kımsenın sana zara verecegını sanmam.gecede sahıl kıyıları gayet emnıyetlıdır.24 polis gezıyor heryerde.kıyı serıdınde ıstanbulun neresı olursa olsun guvendesın kardesım.gıdıpte fıkırtepede kustepede ara sokaklarda sevgılınle gezersen bılemem.ama erkek arkılerınle veya tek gezersende bırsey yapmıyorlar denendı test edıldı dedıgım mekanların daha otesı yok ama hanı ara sokaklarda ıt kopup denk gelebılır tabı oda sans eskısehırdede olur o kadar

abı uskudar vs anadolu yakasında yatıp kalkmıslıgım yoktur sadece gezmeye gittim oralarda bı duzen var en azından bu bellı. ama su avrupa yakasında su gece kalma muhabbetınde sana katılmıyorum. kesın bı bela gelır ya bızzat gozumle gormesem ortamı katılıcam sana. hele yanında kız olsun tamam kesın belayı aldın. benım annem calısan bır kadın ben evde degılken ısıne yalnız gıtmek zorunda ben bırakmayınca her gun bı kusku duyuyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.