Şimdi Ara

İstanbul Bilişim Küfürlü İnceleme Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/general-mobile-discovery-air-16-gb-beyaz-cep-telefonu-fiyati,147825.html?ref=akakce&v=1.98.2

İyi ki bir telefon fiyatlarına bakalım dedik, adamlar inceleme videosu mu yapıyorlar dalga mı geçiyorlar belli değil. Özellikler kısmında telefona ait video incelemesinin 0:12 / 0:25 arası. Komedi kanalı falan olsa anlarız eyvallah ama böyle bir şirketin böyle bir inceleme videosunda bu tip çocuksu şakalar görünce insan sinirleniyor Kendilerine aynı onların tarzında bir mail de attım bu konu hakkında.

Edit : Video sitelerinden kaldırılmış beyler Bende buraya ekliyorum.
    Edit2 : Youtube kanalı da istanbul bilişim benim falan değil peşinen söyleyeyim
    Edit3 : Youtube videosu da silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmErenay -- 6 Kasım 2015; 21:35:39 >

• Oha ciddi mi la bu HAHAHSHSHSLAN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şikayet edin
  • Vidyo nerde mobilde vidyo falan göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga o normal kutuyu açanda cocuk ne ayak bu istanbul bilisim?
  • veletlerin çalıştığı bilgisayarcıdan bilgisayar alınmaz
  • Göremedim videoyu acil link konu kapanmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Vidyo nerde mobilde vidyo falan göremedim

Küfür var diye koymadım konuya. verdiğim linkte özellikler kısmına video koymuşlar veledin biri inceleme yapıyor güya araya da "şaka" olsun diye şu kutudan salatalık çıkaran tabletçi veledin küfürlü konuşma kısmını alıntı olarak koymuş olay bu kısaca.

Edit : İlk mesaja ekledim siteden kaldırdılar herhalde bende göremedim az önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmErenay -- 6 Kasım 2015; 20:20:48 >
  • izleyemeyenler icin bunu buldum https://www.youtube.com/watch?v=BKaI4P3hSrM

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.