Şimdi Ara

İSTANBUL BİLİŞİM DOLANDIRICILIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
61
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DrakeMcCain (2 mesaj) sasa19951995 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İSTANBUL BİLİŞİM DOLANDIRICILIĞI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    207 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Şu firmadan Allah aşkına kimse 1 TL ye bile bişi almasın yemin ediyorum delirttiler. Ocakta sipariş verdim ocakta ne ürün var ne iadesi aylar sonra iade ettik diye bir mail geldi resmiyetten uzak anlamsız bankanızla iletişime geçin diye 1.5 ay geçti yapıldığı soylenen iade yok. Banka diyorki İstanbul bilişim yapsa biz neden bekletelim herhangi bir işlem yapmamislar. Adamlarin işi net olarak parayı piyasada kullanmak sonra iade ediyorsa etmek 8-9 ay sonra o da şanslıysanız tabi alışveriş yapanların %80 ni ni dolandıran bir firmadan bahsetiyoruz parayı ha sokağa atmışsın ha bu firmadan alışveriş yapmışsın fark yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Asus X550JK-XO012D 15.6" LED 768p HD | Intel® Core™ i5-4200H Dual-Core CPU 2.8 GHz up to 3.4 GHz | NVIDIA® GeForce® GTX850M 2 GB DDR3 GPU | 500 GB 5400 RPM HDD | 12 GB 1600 MHz DDR3L RAM | Super-Multi DVD | 3 in 1 Card Reader | Bluetooth 4.0 HS | VGA Web Camera | Windows 8.1 Pro
  • Teğmen
    211 Mesaj
    İstanbul Bilişim'i hiç kullanmadım; ama bu forumda hakkında milyon defa konu açıldı, keşke okusaydın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.