Şimdi Ara

İstanbul avrupa yakasında en ucuz LPG nerede? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
10.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiyat farkaları cok var.
    bir ara merterde full in yerine lukoil mi ne acılmıstı. acılısta lpg 2.29 tl dediler devam ediyo mu bilmem
    merterde matbaacıalr sitesi tarafında...
  • Basın express yan yolda halkalı- sefaköy arasında bulunan Milangaz 'da 25.11.2013 tarihi itibarıyla lpg gaz 2.39 tl .
  • Kağıthane Cendere caddesindeki shell de 2.98 3gün önce aldım. burayı yeni keşfettim.
    Maslak büyükdere caddesinde Mehmetcik vakfı opette, aygaz 3,09. buranın geliride mehmetcik vakfına gidiyor ;)
  • Kampanya varmış belki faydası olur arkadaşlar. 10 MAYIS 2014 CUMARTESI 00:00 - 24:00 SAATLERI ARASI MOTORIN 3,99 BENZIN 4,65 LPG 2,29 AYTEMIZ KUCUKKOY PETROL TEL: 0212 4775737

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçükköy Aytemiz de 2,35 . Küçükköy Validesuyu Lukoilde sürekli 2,36 fakat günlük indirimleri oluyo.bir kaç gün önce 2,29 dan doldurdum.Km olarak tüm lpg markaları aynı gidiyor,sadece aygaz biraz daha iyi çekiş sağlıyor kanaatindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proe2001

Küçükköy Aytemiz de 2,35 . Küçükköy Validesuyu Lukoilde sürekli 2,36 fakat günlük indirimleri oluyo.bir kaç gün önce 2,29 dan doldurdum.Km olarak tüm lpg markaları aynı gidiyor,sadece aygaz biraz daha iyi çekiş sağlıyor kanaatindeyim.

esenyurt lukioilde 2.15

aytemız petrol maltepede 2,09
  • Sabah esenyurt yolu üzerinde Energy benzinliğinde 2,05 idi.

• Sabah metrobusle mecidiyekoye giderken,avcılar yonunde,Mustafa kemal paşa civarında,aygaz otogazda 2.18 idi,bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Küçükköy Aytemiz de 2,35 . Küçükköy Validesuyu Lukoilde sürekli 2,36 fakat günlük indirimleri oluyo.bir kaç gün önce 2,29 dan doldurdum.Km olarak tüm lpg markaları aynı gidiyor,sadece aygaz biraz daha iyi çekiş sağlıyor kanaatindeyim.

esenyurt lukioilde 2.15

Esenyurt Solarkent, regnum'un karşısındaki lukoil den alıyorum. Gazı gayet iyi tavsiye ederim, farklı yerden aldığımda motorun çalışması rolantisi falan değişiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc52

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

esenyurt lukioilde 2.15

Esenyurt Solarkent, regnum'un karşısındaki lukoil den alıyorum. Gazı gayet iyi tavsiye ederim, farklı yerden aldığımda motorun çalışması rolantisi falan değişiyo.

Hemen meydandaki lukoille ayni kişinin mudurieytinde ayni benzin ayni gaz ayni mazot indirim yok orasi zengin yeri solarkent civari

• yazacak kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şuanda güneşlide otogaz 1,98 güneşli meydana gelmeden yenibosna ar el kolejının orada çok da kalıtelı bazen 10 kuruşluk ındırımler daha yapılıyor butun taqksıcıler orada adamın adıda helal gazcı kandıllerde yüzde 20 ındırım daha yapıyor

Bılgıolerınıze başka ucuz varsa yazın lütfen
  • Kasımpaşada 2,05 gördüm sanki.
  • Bu konu sicak firsatlara tasinabilirmi acaba kono oldugu icin yeni konu acilamiyor

• 3972mhan 3 kullanıcısına yanıt
    güncel yer var mı?
  • Güneşlide 1.79TL ye aldım enson

• güncel
  • Zeytinburnu Vargeller Bp'de 2.05 tl LPG

• convey petrol bp 2,09 alibeyköy
  • ikitelli halkalı avrupa konutları arkasındaki bpde 1.89 sürekli oradan alıyorum

• Yok mu arkadaşlar güncel fiyat bilgisi olan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.