Şimdi Ara

İstanbul Avrupa Yakası Honda Özel Servis Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
13.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar İstanbul Avrupa Yakasında Önerebileceğiniz Uygun ve işini güzel yapan özel Honda Servisi var mı ?

• Honda Radar. Florya'da. Bir iki kere gitmiştim. Bi uğrayın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonNn_

Honda Radar. Florya'da. Bir iki kere gitmiştim. Bi uğrayın isterseniz.
    Teşekkür Ederim. Yakın olmasıda iyi oldu. Ücret politikası nasıl acaba ?
  • Honda radar, şeref usta esnaflığı sohbeti güzeldir.Eski hondacıdır..

Fakat fiyatı yüksek geldi bana.Yağ filtre genel bakım için, geçmiş gün 250 tl gibi işçilik istemişti.Hatırladığım

Ben 100 küsür km yaparak honda ikilere gittim.Istanbul da iseniz avrupa asya önemli degil.

ikiler honda on numaradır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan21 -- 8 Kasım 2014; 22:12:55 >
  • dogukan21 kullanıcısına yanıt
    Gerçektende çok fazla istemiş. Anlaşılan bende asya tarafına kadar gitmek zorundayım. Ne kadar kötü koca avrupa yakasında güvenilir ve uygun bir honda bakımını yapabilecek birilerinin olmaması...
  • Hocam yanlış anlaşılma olmasın.

Gidip çayını içtiğim bir ustadır.Kalkıp öyle böyle diyemem. Kötü bir kelime edemem.

Fakat fiyatı fazla geldi.Aynı işe ikiler
    90 gibi bir rakam verdi.Sonucta burdan doğruları konuşmak lazım.

Yoksa şeref ustanın esnaflığına ustalığına bir sey diyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Hocam yanlış anlaşılma olmasın.

Gidip çayını içtiğim bir ustadır.Kalkıp öyle böyle diyemem. Kötü bir kelime edemem.

Fakat fiyatı fazla geldi.Aynı işe ikiler
    90 gibi bir rakam verdi.Sonucta burdan doğruları konuşmak lazım.

Yoksa şeref ustanın esnaflığına ustalığına bir sey diyemem
    şeref usta tırt
  • caucass kullanıcısına yanıt
    caucass sen İzmir'de yada Ankara'da ikamet etmiyor musun? İstanbul Avrupa Yakasındaki usta hakkında nereden bilgiye sahipsin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmankur

caucass sen İzmir'de yada Ankara'da ikamet etmiyor musun? İstanbul Avrupa Yakasındaki usta hakkında nereden bilgiye sahipsin ?
    Yazılanlardan anladığım kadarıyla...
  • Arkadaşlar aracına subap ayarı yaptıracağım. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Ayrıca bu subap ayarı pahalı birşey mi? Ortalama ne kadara mal oluyor?
  • quote:

Arkadaşlar aracına subap ayarı yaptıracağım. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Ayrıca bu subap ayarı pahalı birşey mi? Ortalama ne kadara mal oluyor?
    Şeref ustaya git
    Kemal abi bunun şakası olmaz. Biri tavsiye istemiş gider mağdur olur.

Arkadaş ın sorusuna gelince, Avrupa yakasında oturmama rağmen,honda ikilere gidiyorum.Subap ayarı 100 tl civarı olması lazım. Hassas bir işlemdir.Tavsiyem bilinçli elllerin yapması gerekir
  • dogukan21 kullanıcısına yanıt
    İlginiz için tşk ederim. Yalnız söylediğiniz fiyattan çok daha yüksek fiyat söylediler. Şeref ustayı sevdim onunla görüştüm. Bilgili, alakalı ama o da yüksek fiyat istedi.
  • quote:

İlginiz için tşk ederim. Yalnız söylediğiniz fiyattan çok daha yüksek fiyat söylediler. Şeref ustayı sevdim onunla görüştüm. Bilgili, alakalı ama o da yüksek fiyat istedi.
    @dogukan21
    Subap ayarını 100 TL ye nerede yaptırıyorsunuz ?
  • quote:

Kemal abi bunun şakası olmaz. Biri tavsiye istemiş gider mağdur olur.

az önce "şeref usta tırt" demiştim, arkadaş takıldığımı anlamıştır
    ama belki şeref usta gerçekten şerefli birisidir bilemeyiz ki
  • quote:

ne fiyat çekti şere..
    150 tl dediler. arada %50 fark var :)
  • hboluk H kullanıcısına yanıt
    100 tl civarinda dedim.Ikiler 150 alıyordu sanırım.

Bu yere göre değişir. Bana göre hakkı 100 tl den fazla değildir ya o başka.
  • quote:

100 tl civarinda dedim.Ikiler 150 alıyordu sanırım.

Bu yere göre değişir. Bana göre hakkı 100 tl den fazla değildir ya o başka.
    150 TL pek 100 TL civarı gibi değil bence. 110 falan deseniz civarı derim ama %50 fark pek "civar" kelimesi ile örtüşmedi.
  • Anlaşılan artık piyasası 150 tl civarı olmuş. İnternette bazı özel servisleride aradım hepsi ağız birliği etmiş gibi 150 civarı geziniyor. Daha yükseğini söyleyende duydum. Ne yapalım artık arabamız için o fiyatıda gözden çıkartacağız. Hepinize çok teşekkür ederim paylaşım ve ilginizden dolayı... Ben biraz daha araştıracağım bulamazsam bana hem yakın olan hemde çok tavsiye edilen şeref ustuy gideceğim. En azından yeri yurdu belli ve yıllardır işi biliyor ki herkes gitmeye devam ediyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.