Şimdi Ara

İstanbul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar istanbulu iyi bilen arkadaşlardan bir yardım isteyeceğim ben kız arkadaşımla istanbulda avrupa yakasında güvenli olabilecek aynı beraber kalabileceğimiz hem sıkıntı çıkmayacak hem uygun olarak hangi otellerde kalabiliriz yardımcı olabilirmisiniz...şimdiden teşekkürler

• kız arkadaşınla evde bile kalamazsın ne oteli Otelde hiç kalmadım ama beyazıtta şansını deneyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

Merhaba arkadaşlar istanbulu iyi bilen arkadaşlardan bir yardım isteyeceğim ben kız arkadaşımla istanbulda avrupa yakasında güvenli olabilecek aynı beraber kalabileceğimiz hem sıkıntı çıkmayacak hem uygun olarak hangi otellerde kalabiliriz yardımcı olabilirmisiniz...şimdiden teşekkürler

Sadece konaklama için istiyorsanız Sultan Ahmet Akdeniz otel var. Evlilik şartı aramaz bu otel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metnkaya

kız arkadaşınla evde bile kalamazsın ne oteli Otelde hiç kalmadım ama beyazıtta şansını deneyebilirsin

Ya soyle cahil cahil konusan yokmu deli oluyorum.istedigin her otelde kalabilirsiniz hocam.kimse bisey sormaz.eli yuzu temiz otel secerseniz dshs iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

kız arkadaşınla evde bile kalamazsın ne oteli Otelde hiç kalmadım ama beyazıtta şansını deneyebilirsin

hadi yaw o kadar sıkıntı mı öle kalmak beyazıtta olabilie diyorsun yani
  • quote:

quote:

hadi yaw o kadar sıkıntı mı öle kalmak beyazıtta olabilie diyorsun yani

yok be hocam kızlı erkekli kalma yasağına değindim de hsngencer kardeşim atarlandı hemen :))

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Ya soyle cahil cahil konusan yokmu deli oluyorum.istedigin her otelde kalabilirsiniz hocam.kimse bisey sormaz.eli yuzu temiz otel secerseniz dshs iyi olur.

gerçekten mi kardeşim bende kafamda soru işaretleri oldu hani bir sıkıntı çıkmasın diye korkuyorum işte takmise istiklal caddesine yakın yerlerde kalmak istiyoruz ama eğer bir sıkıntı çıkmıyorsa o açıdan sevindim otel bulmak lazım şimdi bakalım

• quote:

quote:

quote:

gerçekten mi kardeşim bende kafamda soru işaretleri oldu hani bir sıkıntı çıkmasın diye korkuyorum işte takmise istiklal caddesine yakın yerlerde kalmak istiyoruz ama eğer bir sıkıntı çıkmıyorsa o açıdan sevindim otel bulmak lazım şimdi bakalım

Hocam liseyide uniyide turizm okudum.hic bir otelin size evlilik cuzdsni sorma hakki yok.soramaz.bakin sorarsa filan demiyorum soramaz.bundan 10 12 sene onc3 o kural kaldirildi.ben senin yerinde olsam eminonune giderim yeni caminin arkasinda cok guzel oteller var.turistlik.hepde turist vardir.yardimci da olurlar.kisi basi 80 90 i gozden cikart ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam liseyide uniyide turizm okudum.hic bir otelin size evlilik cuzdsni sorma hakki yok.soramaz.bakin sorarsa filan demiyorum soramaz.bundan 10 12 sene onc3 o kural kaldirildi.ben senin yerinde olsam eminonune giderim yeni caminin arkasinda cok guzel oteller var.turistlik.hepde turist vardir.yardimci da olurlar.kisi basi 80 90 i gozden cikart ama.

Verdiğin çok sağol kardeşim en azındna bir sıkıntı olmuyacağını anladım tabiki mantık olarak zaten olmuyacağını düşünüyordum falan hani tr belli olmaz daha bilgili arkadaşlar vardır diye bir danışayim dedim daha önce birçok kez gittim ama tabi baya aralıklarla gidiyorum ve tam bilmiyorum tabiki yinede ben taksie yakın yerleri düşündüm tabi eminönüde uygundur daha önceden gitmeden ayarlamam gerekicek tabiki 13 gibi gidicam o yüzden internnet sanırım araştırcam otelleri :S

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.