Şimdi Ara

ist üniversitesi makina mühendisliği hakkında önerileriniz ve düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • istanbul üniversitesi makina mühendisliği hakkında düşünceleriniz nelerdir? sizce yazmalımıyım ?

• kimsenin bi fikri yok sanırım :)
  • ytü tutmuyorsa yaz ytü kadar iyi değildir ama yinede iyidir kaliteli akademik kadroya sahip yaz
  • Bu sene bir arkadaşı not ortalamasını 3.91de tutarak YTÜye geçiş yaptı. Nasıl diye sorma benim bile ağzım açık kaldı.
    Aslında İTÜnünde hazırlık sınavlarını vermiş fakat sıralaması YTÜye daha yakın diye oraya geçebilmiş.

Herneyse soruna gelirse, bana anlattığına göre eğitimi iyi. Kadrolar sağlammış, fakat dersler ve hocalar biraz dağınıkmış. Kim giriyor kim çıkıyor belli değil demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeterPetrelli

Bu sene bir arkadaşı not ortalamasını 3.91de tutarak YTÜye geçiş yaptı. Nasıl diye sorma benim bile ağzım açık kaldı.
    Aslında İTÜnünde hazırlık sınavlarını vermiş fakat sıralaması YTÜye daha yakın diye oraya geçebilmiş.

Herneyse soruna gelirse, bana anlattığına göre eğitimi iyi. Kadrolar sağlammış, fakat dersler ve hocalar biraz dağınıkmış. Kim giriyor kim çıkıyor belli değil demişti.

peki diyelim onun gibi geçiş yapmadık ilerde iş konusunda sıkıntı olabilir mi ona göre yazmayı planlıyorum çünkü yoksa yıldız elektriği yazıcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.