Şimdi Ara

Iss Seçimi yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar internetkutusu abonesiyim ancak gece yaşanan kesintilerden dolayı başka ıss'e geçmek istiyorum, turknet'e geçecektim ancak zam geldiği için icat talebinde bulundum. Isparta Merkezde oturuyorum, milenicom, netspeed, comnet hangi firmaya geçmeliyim ? Hattımın aldığı maksimum hız 83 mb.

• Adam Isparta da benden fazla hız alabiliyor bursa gibi yerde en fazla 35 alabiliyorum
  • ben netspeed kullanıyorum gayet memnunum binamızda Sol fiber olmasına karşın sansür uyguladıklarından dolayı hiç bağlatmadım,binaya VDSL olarak maksimum 82 mbit hız geliyor bende 75mbit bağlattım kabloluda 72 civarı kablosuz wifi ile 68 civarı hız alıyorum sansür sorunu falanda olmadığı için iptv kullanımı çok rahat ne takılma ne donma sorunum var 2 yılda toplamda 4 kere internetim kesildi 2'si turktelekomun altyapı çalışması sebebiyle diğer 2'si ise 10 dakika kadar sürdü harici ne kopma ne takılma sorunu yaşamadım müşteri hizmetleri çok ilgili aradığınız zaman sorunu çözmeye yönelik davranış sergiliyolar ve müşteri temsilcisine ulaşmanız maksimum 15 saniye sürüyo ama tabi herşey altyapınız ve bulunduğunuz bölge ile alakalı ben İzmir/Buca'dayım altyapıya göre farklılıklar gözlenebilir ve umarım bu Türknet zam muhabbetleri diğer firmalara bulaşmaz  

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

Bursayı görmesek Londra falan zannedeceğiz hocam, o zaman bir bilgi daha vdsl hattımla bu hızı alabiliyorum fiber bile değil sen düşün artık ıspartayı 

• paker kullanıcısına yanıt

Bende netspeed e başvuru yaptım hocam inşallah memnun kalırım.

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

Şehir önemli değil. Santrale uzaklığınız ve eve kadar gelen altyapınız internet hızınızı ve kalitenizi belirler.

• Bende netspeed diyecektim. Siz başvurmuşsunuz. Hayırlı olsun diyelim . Altyapı 73 tarife 100 modemden hız ayarı yaparak 90 üstünü alıyorum. Şimdilik sorun yok.

• 32aslan kullanıcısına yanıt

Altyapıda sorun yoksa memnub kalırsın hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.