Şimdi Ara

[iSRO] Xian serverı açılıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Sanırım Ephesus'ta oynadınız. Orada VIP silver ve üstü olanlar 7/24 kasabiliyor. Aeolus'ta herkes eşit bu bakımdan.

Sadece 2 gün oynadım. 3. gün charı arkadaşa verdim honor kassın diye. Çocuk 3. gün gecesi level 90dı ve FocuS guildini kurdu.
    VIPler 7/24 exp alıyor, ticketlar ise %1000...
  • quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

Sanırım Ephesus'ta oynadınız. Orada VIP silver ve üstü olanlar 7/24 kasabiliyor. Aeolus'ta herkes eşit bu bakımdan.

Sadece 2 gün oynadım. 3. gün charı arkadaşa verdim honor kassın diye. Çocuk 3. gün gecesi level 90dı ve FocuS guildini kurdu.

Şaka gibi ya. Silkroad-R'nin asıl numarası, 7/24 kasma olayının olmamasıydı. Ayda minimum 300 silk harca, Silkroad-R'nin barından kurtul. Ne güzel iş...

Silkroad ise 7/24 kasılabilmesiyle meşhur; adamlar oraya da Aeolus server'ıyla birlikte bar olayını getirdiler. Şimdi de Xian ile aynı olaya devam edecekler.

Şu anda server doluluklarını görmeyelim diye, server kapasitelerini tespit eden sistemi çalışmaz hale getirdiler. Aeolus hâlâ full, Ephesus ise 1500-2000 oluyor maksimum. Benim tahminlerim bu yönde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Şaka gibi ya. Silkroad-R'nin asıl numarası, 7/24 kasma olayının olmamasıydı. Ayda minimum 300 silk harca, Silkroad-R'nin barından kurtul. Ne güzel iş...

Silkroad ise 7/24 kasılabilmesiyle meşhur; adamlar oraya da Aeolus server'ıyla birlikte bar olayını getirdiler. Şimdi de Xian ile aynı olaya devam edecekler.

Şu anda server doluluklarını görmeyelim diye, server kapasitelerini tespit eden sistemi çalışmaz hale getirdiler. Aeolus hâlâ full, Ephesus ise 1500-2000 oluyor maksimum. Benim tahminlerim bu yönde.

Ben 2009'dan beri iSrodan 60,70,80,90cap sadece çin bekliyordum 2016'ya kadar.
    VietnamSro gitti 90cap sadece çin getirdi. O laga, rağmen başladım yine botsuz, amele gibi kasmaya.
    Charım lv 60 civarına geldi (ticketsız) O kadar zevk aldım ki. Adamlar parayla sun silah satıyordu, o bile beni soğutmuyordu.
    Benim sınavlar başlayınca, bırakmak zorunda kaldım. (Son yılım) Peti arkadaşa verdim, oda 1 hafta oynayıp bıraktı. Çünkü TR ipler banlandı, saldırı var diye.

iSro'dan bekledim ve geçen sene 90cap CH-EU geldi. %100 adaletsiz bir server.
    Xian için fazla bilgi verilmemiş. Belki VIP eskisi gibi OP değildir. Bakıp göreceğiz.

Ama lanet olsun ki işe başladım. 17:30'da evde olabiliyorum. Fatigue sistem bana yarıyor. 5 saat kasarım ama, VIP 7/24 kasarsa ilk günden bırakırım.
    Sadece video çekme amaçlı oynayacağım.

Bu arada VietnamSro 90cap'ten görüntüler; Yıl 2014

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 2009'dan beri iSrodan 60,70,80,90cap sadece çin bekliyordum 2016'ya kadar.
    VietnamSro gitti 90cap sadece çin getirdi. O laga, rağmen başladım yine botsuz, amele gibi kasmaya.
    Charım lv 60 civarına geldi (ticketsız) O kadar zevk aldım ki. Adamlar parayla sun silah satıyordu, o bile beni soğutmuyordu.
    Benim sınavlar başlayınca, bırakmak zorunda kaldım. (Son yılım) Peti arkadaşa verdim, oda 1 hafta oynayıp bıraktı. Çünkü TR ipler banlandı, saldırı var diye.

iSro'dan bekledim ve geçen sene 90cap CH-EU geldi. %100 adaletsiz bir server.
    Xian için fazla bilgi verilmemiş. Belki VIP eskisi gibi OP değildir. Bakıp göreceğiz.

Ama lanet olsun ki işe başladım. 17:30'da evde olabiliyorum. Fatigue sistem bana yarıyor. 5 saat kasarım ama, VIP 7/24 kasarsa ilk günden bırakırım.
    Sadece video çekme amaçlı oynayacağım.

Bu arada VietnamSro 90cap'ten görüntüler; Yıl 2014

Xian, Aeolus'un aynısı olacak diye düşünüyorum. Ön bilgilendirme bu yönde. 5 saat normal exp. gelecek, 3 saat %50 kesintili exp. gelecek. VIP olan-olmayan herkes bu şekilde kasacak. 8 saatin sonunda VIP olanlar oyunda kalabilecek, VIP olmayanlar ise DC yiyecek. Sonra tekrar girecek, tekrar DC yiyecek. VIP iron olmak bile yetiyor DC yememek için. Ayda 1 silk harcarsınız, VIP iron olabiliyorsunuz. Ayın 10'undan sonra yaparsanız bu harcamayı, 50 gün boyunda VIP statünüz sabit kalıyor. Bakın, bunu herkes bilmez. Ayın 10'undan sonra 300 silk harcayıp, 50 gün boyunca VIP silver olunabiliyor bu şekilde. Bu ülkede dolar kuru bu kadar saçma olmasa, 50 gün için 30$ ile VIP silver olunabiliyor. VIP sistemi bu bakımdan güzel. Hem ihtiyacınız olan silk item'ları alıyorsunuz hem de VIP statünüze kavuşuyorsunuz. Premium gibi atak getirileri var, silver ve üzeri için dolu server'a tek denemede girme şansı var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben buna girip bir denemek istiyorum ama eminim job sistemi yenisi gibidir. Tek sevmedigim noktasi bu benim icin.. Yarin acilacaksa bir discord filan yapsak hep beraber baslasak??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniztns -- 6 Haziran 2017; 12:55:23 >
  • Yarın girip bakarım, durumu bildiririm. Job ve alchemy sistemi aynıdır diye düşünüyorum. %99 da bu düşüncem gerçek olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deniztns kullanıcısına yanıt
    Yeni job sistemini niye sevmiyosunuz ? Gunde 5 saat buffalo kici gormek hosunuza mi gidiyor ? Hunter olsan pt bulamiyosun yeni sistemde kervan kendi gidiyor sende gidip pvp yapiyosun neyini sevmediniz ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Yeni job sistemini niye sevmiyosunuz ? Gunde 5 saat buffalo kici gormek hosunuza mi gidiyor ? Hunter olsan pt bulamiyosun yeni sistemde kervan kendi gidiyor sende gidip pvp yapiyosun neyini sevmediniz ki ?

kervan nasıl kendi gidiyor.. epeydir uzak kalmışım anlaşılan.. ve xian açıldı mı
  • omeryen kullanıcısına yanıt
    Yarin acilacak sanirim,mallar mobdan dusuyor benim bildigim onlari toplayip trader npcsine veriyosun.Limit dolunca kervan yola cikiyor.Hunter koruyor yada thief yatirmaya calisiyor orda job savasi oluyor.Yanlis hatirlamiyosam boyle.

Privateyi de biraktim bu eski kervan adi altinda yapilan islerden dolayi.Isimiz gucumuz var hergun 4-5 saat bi buffaloya trace atip buffalo kici izleye izleye haybeye vakit harcaniyor.Dc yersin clientless yersin vs tam bir sinir harbi benim icin.Electustan sonra biraktim cunku o kadar cok kervan cektim ki aylar oldu hala kendime gelemedim
  • Arkadaşlar topluca bir guild kurabiliriz parti falan oluşturup eğlenceli ortam oluşturalım diyorum bu sefer joymax biraz değişime gidiyor gibi belki bı server bir umut bizi tekrardan heyecanlandırır o yüzden diyorumki toplanalım.Whatsapp grubu kurarak haberleşebiliriz katılmak isteyenler kendini belli etsin :) ya da mesaj atsın.

• Ephesus serverinda ki gibi vip ayrıcalığı yok fatigue sisteminde herkes eşit vipin ayrıcalığı oyuna daha hızlı girebilme ve vip buffun verdiği özellikler.

• Önder AYDIN kullanıcısına yanıt
    Hepten ehtiyarlamışın emekliye ne zaman ayrıldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Hepten ehtiyarlamışın emekliye ne zaman ayrıldın?

1 yıl oluyor sanırım yorulduk artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Eski sistemde oyuncular dengeyi kurabiliyorlardi cooldown sayesinde. Simdi cooldown 15 dakika degil job gecislerinde (yamuluyorsam duzeltin) . Misal ne zaman thieflerin sayisi artsa arkadaslarla gidip hunter olurduk veya tam tersi... Surekli bir job pvp ve xp kazanma olayimiz olurdu..

Ben en cok o sebeple istiyorum.

SoX itemler de sadece job itemiyle girilebilen zindandan duserse degmeyin keyfime. Botlar yine kassin umrumda degil ama biz de orada botu kesebilelim. =)

Yoksa buzagi kicindan bana ne...
  • Deniztns kullanıcısına yanıt
    Bunda da esit dagitiliyor %2-3 esneme payi var sadece.Hali hazirda private serverlarda da dedigin yok cogunda.Silkle alip job cezasini silmen gerekiyor.Dedigin olsa daha iyi olur ama yapacak bisey yok.O zaman bizi mal al koruyacam diye cikariyolardi yari yolda thief giyip gelip mali alip gidiyolardi :D
  • İşten eve gelmem 17:30 oluyor. Gelir gelmez bir duş ve kasmaya başladım. saat 23:28 ve Lv 29'um. Quest alamıyorum çünkü kendi levelımdakileri erken bitirdim diye.
    Fatigue 00:00 de sıfırlanıyor buda Türkiye'de 18:00 demek
    Yani ben işten eve gelince 1 saat kasabildim. Geri kalan 2. günden. 7 saat kaçtı.

Çalışmasaydım bu serverda hardcore oynardım ilk saniyesinden şimdiye mib 42+ yapardım. Botsuz hala 2006larda ki gibi it gibi kasıyorum. Hiç koymuyor ama şimdi uyumam lazım sabah 6:00'da işe gideceğim.
    Fatigue sistem beni kurtarır sanmıştım. Olmadı, artık arada bir girer serverı izlerim

[iSRO] Xian serverı açılıyor

Umduğumu bulamadım

EDIT: JPlanet hesaplar
    [iSRO] Xian serverı açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synaX:Lecter -- 8 Haziran 2017; 6:34:43 >

• Eu olmadığı için insanların 7 karakter açıp kendilerine pvp yaparken buff bastıran iki parti charı arkasından koşturmayacağını düşündüğüm için, başladım. Oynayan arkadaşlar ekleyebilir: Parsha, level 19 bow, akşam 18 gece 24 arası oynuyorum.
  • Zaten bu server'ın tek iyi yanı EU'nun olmaması. Geri kalan her şeyi çöp.

• kardeş bişe sorcam nasıl jc planetten giriş yapçaz sw ye mail ile ben giremiyorum soylersen sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.