Şimdi Ara

[iSRO] Xian serverı açılıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "CHANNEL" kısmından "List"e tıklayın, "JCPLANET"ı seçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapıyorum gmail imi giriyorum ama diyorki kayırlı deilsin gmailimide kaydediyorum siteden fakat olmuyo joymax dan giriyo siteden bişe olcak
  • Kullanıcı sözleşmesini onaylamış olmayasınız?

• onayladım bro ama olmuyo kayıtlı deilsin diyo
    nasıl yapcaz
    @SixSixSix
  • zxcvasdf kullanıcısına yanıt
    evet
  • İşlemlerinizi "http://silkroad.jcplanet.com"dan yapın. İki farklı site olduğu için, karıştırıyor olabilirsiniz. Kullanıcı sözleşmesini onayladığınıza göre, e-posta onaylaması istiyor olabilir.

• saolasın@SixSixSix
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

quote:

Sanırım Ephesus'ta oynadınız. Orada VIP silver ve üstü olanlar 7/24 kasabiliyor. Aeolus'ta herkes eşit bu bakımdan.

Sadece 2 gün oynadım. 3. gün charı arkadaşa verdim honor kassın diye. Çocuk 3. gün gecesi level 90dı ve FocuS guildini kurdu.
    VIPler 7/24 exp alıyor, ticketlar ise %1000...

Şaka gibi ya. Silkroad-R'nin asıl numarası, 7/24 kasma olayının olmamasıydı. Ayda minimum 300 silk harca, Silkroad-R'nin barından kurtul. Ne güzel iş...

Silkroad ise 7/24 kasılabilmesiyle meşhur; adamlar oraya da Aeolus server'ıyla birlikte bar olayını getirdiler. Şimdi de Xian ile aynı olaya devam edecekler.

Şu anda server doluluklarını görmeyelim diye, server kapasitelerini tespit eden sistemi çalışmaz hale getirdiler. Aeolus hâlâ full, Ephesus ise 1500-2000 oluyor maksimum. Benim tahminlerim bu yönde.

Ben 2009'dan beri iSrodan 60,70,80,90cap sadece çin bekliyordum 2016'ya kadar.
    VietnamSro gitti 90cap sadece çin getirdi. O laga, rağmen başladım yine botsuz, amele gibi kasmaya.
    Charım lv 60 civarına geldi (ticketsız) O kadar zevk aldım ki. Adamlar parayla sun silah satıyordu, o bile beni soğutmuyordu.
    Benim sınavlar başlayınca, bırakmak zorunda kaldım. (Son yılım) Peti arkadaşa verdim, oda 1 hafta oynayıp bıraktı. Çünkü TR ipler banlandı, saldırı var diye.

iSro'dan bekledim ve geçen sene 90cap CH-EU geldi. %100 adaletsiz bir server.
    Xian için fazla bilgi verilmemiş. Belki VIP eskisi gibi OP değildir. Bakıp göreceğiz.

Ama lanet olsun ki işe başladım. 17:30'da evde olabiliyorum. Fatigue sistem bana yarıyor. 5 saat kasarım ama, VIP 7/24 kasarsa ilk günden bırakırım.
    Sadece video çekme amaçlı oynayacağım.

Bu arada VietnamSro 90cap'ten görüntüler; Yıl 2014

Xian, Aeolus'un aynısı olacak diye düşünüyorum. Ön bilgilendirme bu yönde. 5 saat normal exp. gelecek, 3 saat %50 kesintili exp. gelecek. VIP olan-olmayan herkes bu şekilde kasacak. 8 saatin sonunda VIP olanlar oyunda kalabilecek, VIP olmayanlar ise DC yiyecek. Sonra tekrar girecek, tekrar DC yiyecek. VIP iron olmak bile yetiyor DC yememek için. Ayda 1 silk harcarsınız, VIP iron olabiliyorsunuz. Ayın 10'undan sonra yaparsanız bu harcamayı, 50 gün boyunda VIP statünüz sabit kalıyor. Bakın, bunu herkes bilmez. Ayın 10'undan sonra 300 silk harcayıp, 50 gün boyunca VIP silver olunabiliyor bu şekilde. Bu ülkede dolar kuru bu kadar saçma olmasa, 50 gün için 30$ ile VIP silver olunabiliyor. VIP sistemi bu bakımdan güzel. Hem ihtiyacınız olan silk item'ları alıyorsunuz hem de VIP statünüze kavuşuyorsunuz. Premium gibi atak getirileri var, silver ve üzeri için dolu server'a tek denemede girme şansı var...

Ben bir çarımda deneme amaçlı 10 silk attım.Harcadım 9 silklik birşey aldım.Vıp oldu ıron.Ancak dc yemeye devam etti.Bir bilginiz var mı ?
    Xian serverinde oynuyorum.
  • Bu konuda bir bilgim var ve maalesef çok kötü bir şey söyleyeceğim. Bu lanet Joymax/JC Planet; VIP olmayan, VIP iron olan, VIP bronze olan herkese DC veriyor. VIP silver ve üstü iseniz, DC yemiyorsunuz. Premium plus varsa da yemiyorsunuz. Bunun aynısı Aeolus'ta da başıma gelmişti. Bu oyun oynanmaz dostum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.