Şimdi Ara

israilliler yayında türklere küfür ediyorlar BLOG TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

ben de ediyorum

Troll
  • Yaşını anlamamla kapatmam bir oldu.
  • Türkler İsraillilere etmiyor mu?

Edit: Allah aşkına gidip orda saçma sapan küfür edip bizi rezil etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kogmen -- 18 Temmuz 2011; 16:45:06 >
  • Biz edince faşist oluyoruz
  • Yayındaki Adam Bu Konuyu Açan Dünde Benzer Bi Şekilde YAyın Yaptı Gayet Türkçe Konuşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/7034/0/3/turkiye-savas-gemileri-gonderirse.aspx

Bizim Tayyip'in yapamadığını sunucu yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4y

quote:

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

quote:

Orijinalden alıntı: m4y

quote:

+1

+1

• quote:

Biz edince faşist oluyoruz

+1
  • Beyler bu ülkedeki muhazafakar kesim yani müslüman olmayanları insan olarak görmeyen kesim müslüman olmayan herkese zaten küfrediyor gavur diyor cart curt diyor elime geçse hepsini öldürürüm diyor ki kurandada yazıyor müslüman olmayanları öldürün diye. Yani israillilerin bizlere küfretmesi çok normal kuranda 2 laftan biri israil çünki
  • quote:

Biz edince faşist oluyoruz

Yok biz edince salaklığımızı gösteriyoruz. YouTube'da görüyorum. En olmadık videoların altında Türkçe ve Google Translate İngilizcesi küfürler var. Ve böyle kendini rezil eden başka birileri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HCalifornia

Beyler bu ülkedeki muhazafakar kesim yani müslüman olmayanları insan olarak görmeyen kesim müslüman olmayan herkese zaten küfrediyor gavur diyor cart curt diyor elime geçse hepsini öldürürüm diyor ki kurandada yazıyor müslüman olmayanları öldürün diye. Yani israillilerin bizlere küfretmesi çok normal kuranda 2 laftan biri israil çünki

saçma sapan konuşma nersinde yazıyomuş o bilip bilmeden konuşmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: HCalifornia

Beyler bu ülkedeki muhazafakar kesim yani müslüman olmayanları insan olarak görmeyen kesim müslüman olmayan herkese zaten küfrediyor gavur diyor cart curt diyor elime geçse hepsini öldürürüm diyor ki kurandada yazıyor müslüman olmayanları öldürün diye. Yani israillilerin bizlere küfretmesi çok normal kuranda 2 laftan biri israil çünki

Propaganda yapma açıp okundunmu biliyorsun
  • Mâide / 33

Allah'a ve Resulüne savaş açanlarla yeryüzünde bozgunculuk etmeye koşanların cezaları, ancak öldürülmektir, yahut asılmaktır, çapraz olarak elleriyle ayaklarının kesilmesidir, yahut da bulundukları yerden sürülmeleridir. Bu, onların dünyada uğradıkları horluktur, ahiretteyse pek büyük bir azap vardır onlara.
  • hecaliforniya he, 2 laftan birisi israil muahaha muahaha
  • bir insanın mecaz kelimeleri anlaması 10-11 yaşında başlıyormuş sen baya geç kalmışsın Mkro
  • hekalifornya, tartışmaya çekmeye çalışma, değmez. aç aradan süzgeçle ayet seçmeden oku.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.