Şimdi Ara

İsrail askerleri Filistinli kadını öldürdü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
0
Favori
23.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Milli yazılım projeleri var. Sizi oralara alalım. Ancak bana matematik ve fizik bilginin ne ölçüde olduğunu söylemen gerekli

Mesela elektromanyetik dalga teorisinde ne kadar iyisin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    :) beni ne yazıkkı devlet işe almaz :) senin gibi insanlara ihtiyaç duyar bana çalıştığın teori hakkında soru sorma :) birazcık araştırmış olsan kim olduğumu zaten örene bilirsin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tzeberusx1 T kullanıcısına yanıt
    Hem ne istersen yazarım diyorsun, şimdi de niye o alanda istiyorsun diyorsun garip

Tanıt kendini bilelim. Nasılsa bilmiyormuşsun

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Ben sana yazılımdan bahsediyorum :) okuma gözlüklerini tak :) benim sölememe gerek yok iddalıyım :) google amcanda aratırsan bulursun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

küçücük çocukları bebeleri ana babaları düşünmüyorsa niye israil düşünsün? madem filistinliler çok cesur, düz ovaya çıksın, çocukları kendilerine kalkan yapmasın
    Sen farzet ki Ailenler İtraile gittin sınırdasınız Ailenle yanlışıkla kontrol noktasına giriyorsunuz yanında annen kız kardeşin filan var o yahudi dölleri senin aileni katletse sen sağ kalsan gelip bunları savunurmusun ?
  • Hümanist (!) tayfa nedense pek sessiz Allah hepsini ıslah etsin katil İsrail'i tanımıyoruz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

Sen farzet ki Ailenler İtraile gittin sınırdasınız Ailenle yanlışıkla kontrol noktasına giriyorsunuz yanında annen kız kardeşin filan var o yahudi dölleri senin aileni katletse sen sağ kalsan gelip bunları savunurmusun ?

Alıntıları Göster
    İsrail yerine Filistin, Yahudi yerine Arap yazdım bir şey değişmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şaşıyorum üniversitelerimiz bir çok şeyi öretiyor ama dinsizliği öretmedikleri halde bukadar insan nasıl dinsiz olabiliyor

• eee Allah kimlerle o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzeberusx1

Çok şaşıyorum üniversitelerimiz bir çok şeyi öretiyor ama dinsizliği öretmedikleri halde bukadar insan nasıl dinsiz olabiliyor
    sorduğun sorunun cevabı içinde aslında .
    İnsanlar gerçekleri öğreniyorlar dinsizlik , her dinden daha iyi oldu kesin .
  • ramowarr kullanıcısına yanıt
    Evet yokmu forumda daha fazla bu arkadaş gibi düşünenler dinime küfür eden Müslüman olsa derler ya harbiden ölesiniz...

• ramowarr kullanıcısına yanıt
    Sizin okuduğunuz sıralarda bizde okuduk bu yüzden sizin gibi insanlarla daha fazla mubattap olup cevap vermiycem.. çünkü vakit kaybısınız...

• thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Ben mesela yahudileri savunmuyorum, sempati veya sevgi de besleme işim olmaz. ama günümüz dünyasın da savaşın namusu ve şerefi kaldığına inanmıyorum. Güçlü olan her devlet sömürü ve yıkım gerçekleştiriyor. Önce gelişen daima kazanıyor. Aynı bilgisayardaki strateji oyunu gibi, kaynakları hızlıca topla, teknolojini geliştir ve henüz gelişmemiş olana çullan. Ben artık başkaları için üzülmeye gerek duymuyorum. Beni sadece ülkem ve menfaatleri ilgilendirir. İsrailin yanın da ABD, İngiltere gibi ve el altından destek veren bir çok devlet var. Güçsüz olan ülkeler böyle bir şey yapsa elbette global güçler tarafından yaptırım ve kendi çıkarları için ses çıkaracaklar ki zayıfın tepesine binmek için.
    Güçsüz devletler kendini bir an önce gelişime, teknolojiye verip yeni zehir gibi nesiller yetiştirmek zorunda. Bu tabloda güçsüzün hiç bir haykırışı dünya kamuoyunu ayağa kaldıramaz, zira basın ve medyayı da yöneten yahudiler kendi atlarını dilediğince koşturuyorlar, böyle giderse koşturmaya da devam ederler. Umarım anlatmak istediklerimi anlamışsınızdır amacım polemik yaratmak değil.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Anası ve bacısı ile evlenme riskimi vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

Ben mesela yahudileri savunmuyorum, sempati veya sevgi de besleme işim olmaz. ama günümüz dünyasın da savaşın namusu ve şerefi kaldığına inanmıyorum. Güçlü olan her devlet sömürü ve yıkım gerçekleştiriyor. Önce gelişen daima kazanıyor. Aynı bilgisayardaki strateji oyunu gibi, kaynakları hızlıca topla, teknolojini geliştir ve henüz gelişmemiş olana çullan. Ben artık başkaları için üzülmeye gerek duymuyorum. Beni sadece ülkem ve menfaatleri ilgilendirir. İsrailin yanın da ABD, İngiltere gibi ve el altından destek veren bir çok devlet var. Güçsüz olan ülkeler böyle bir şey yapsa elbette global güçler tarafından yaptırım ve kendi çıkarları için ses çıkaracaklar ki zayıfın tepesine binmek için.
    Güçsüz devletler kendini bir an önce gelişime, teknolojiye verip yeni zehir gibi nesiller yetiştirmek zorunda. Bu tabloda güçsüzün hiç bir haykırışı dünya kamuoyunu ayağa kaldıramaz, zira basın ve medyayı da yöneten yahudiler kendi atlarını dilediğince koşturuyorlar, böyle giderse koşturmaya da devam ederler. Umarım anlatmak istediklerimi anlamışsınızdır amacım polemik yaratmak değil.
    kardeşim müslümanmısın bilmiyorum ama ben müslümanım o kadın oraya yanlışıkla yolunu kaybedipte girmiş ama korkak itrailli yahudiler direk sıkmışlar kadına Hayır! Yerde vurulmuş kanlar içinde yatan Filistinli bir kadın değil, sayısı iki milyara yaklaşmış İslam Ümmeti'nin onuru, şerefi ve namusudur.

• Suanda size kufretmemek icin zor tutuyorum kendimi

Lan bu ulkenin 1001 tane sorunu varken derdiniz isiniz gücünüz hala araplar

Kadinin elinde bicak var gitmis askerlere saldirmis ya napacakti adamlar

Bir tane suriyeli gelse yada kibrista bir rum bizim askere bicak cekse bizim asker vursa suclu asker mi olacak

Hay sizin zihniyetinize...

Daha abd israil cok sömürür bu ülkeyi ulke kendi derdinde degil diger Türk kardeslerinin derdinde degil araplarin pesinde

Inanmayanlar icin kaynak KADIN BIÇAKLA ASKERLERE SALDIRMIŞ

https://www.cnnturk.com/video/dunya/israil-askerleri-filistinli-kadini-oldurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: tzeberusx1

Sizin okuduğunuz sıralarda bizde okuduk bu yüzden sizin gibi insanlarla daha fazla mubattap olup cevap vermiycem.. çünkü vakit kaybısınız...
    uza , herkes senin gibi müslüman olamaz önce bunu öğren
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramowarr

uza , herkes senin gibi müslüman olamaz önce bunu öğren

Alıntıları Göster
    Sen şimdi müslümanlaramı laf soktun ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.