Şimdi Ara

İspanya domineligi bitti artik (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
0
Favori
10.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediklerim birebir çıktı. Barça ve Real in en şaşalı donemlerinde bu yazıyı yazdım ve herkes saçma buldu. Yalnız şimdi dediklerim çıkınca millet sesi kesti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ispanya domineligi demedim

dominik cumhuriyeti bitti dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

niye atletico ispanyada degil mi?
    HS

• Barça-Real bitti de kim alacak lan o zaman CL'yi? 2 sezon parlayan sonra osuruk gibi sönüp Atletico'dan sert sokuş yiyen kuşlar mı?

Atletico bile içlerinden geçmeye yetiyor. İspanyol takımlar her zaman favoridir. Sezonluk rüzgarlar kayadan fazla bir şey götürmez.

• ispanyollar futbolu domine mi ediyor? Hepsi birbirinden beter.Barca, zaten donemsel takimdi.Altyapi kaynakli 100 senede 1 gelecek bir jenerasyonun kaymagini yediler.Atletico, eski seviyesinin cok gerisinde.Real, jenerasyon sonu yasiyor.

Daha dengeli olacak, hicbir ulke domine edemeyecek bence.

• Simeone hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

ispanyollar futbolu domine mi ediyor? Hepsi birbirinden beter.Barca, zaten donemsel takimdi.Altyapi kaynakli 100 senede 1 gelecek bir jenerasyonun kaymagini yediler.Atletico, eski seviyesinin cok gerisinde.Real, jenerasyon sonu yasiyor.

Daha dengeli olacak, hicbir ulke domine edemeyecek bence.
    altyapıdan gelen dönemsel ise dönemsel olmayan nedir hocam açıklar mısınız
  • yusei kullanıcısına yanıt
    hocam dönemsel takımın 26 lig ve 5 şampiyonlar ligi varsa dönemsel olmayan takımların kaç tanedir?
  • Dediklerim tamamen çıktı . Bu senede İspanyol takımları şampiyonlar ligi kupasini alamayacak. Artık o dominelik bitti .

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

ispanya domineligi demedim

dominik cumhuriyeti bitti dedim
    Yooo dediklerim tamamen çıktı. Dediklerimin hala arkasindayim. Bu senede İspanyollar şampiyon olamayacak.

• ispanya domineliği bitti diyen pokezooma a Atmnin liverpoolu elemesi şoku.
  • Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar diye boşa dememişler adam sınırsız yemiş.
  • Yalnız adam Real in Barça nın atl madrin in en baba donemlerinde bu konuyu açmış. Dedikleri tamamen doğru çıkmış. O zaman yorumlarda herkes itiraz ederken şimdi kimse ses çıkaramiyor. Cikaranda bos konuşmuş zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

ispanya domineliği bitti diyen pokezooma a Atmnin liverpoolu elemesi şoku.

Adam doğru bilmiş yalnız. Konuyu açtığı tarihten beri Real Barça nin şampiyonlar ligi şampiyonluğu yok. Final olayları da bitti.

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

sevilla uefayı aldı terminatör bayerne karşı süper kupayı son anda kaybetti.Atm atalanta işi şansızlıktı.

Barça real tekledi ama ispanya etkinliği bitmiş falan değil.

• @maşık Hocam, ben Bayernin terminatör olduğunu düşünmüyorum.Hele, o saatli bomba olan 2 stoperle hiç değiller.Maçlarini izliyorum, 20ye yakin pozisyon veriyorlar.Büyük bir maçta bu pozisyonlari verirsen, 3-0 yenik duruma düşersin ilk yarida. Daha önce söylediğim gibi, Bayern, kötünün iyisi.

Konu sahibi, ingilizlerin domine edeceğini söylüyor.O konuda hiç katilmiyorum.Cityin Peple ŞLde başarili olma şansi yok.Savunma yapamiyorlar.Chelsea, iyi kadrolari var.ŞL için yetersiz.Liverpool var.Klopp gidene kadar başarili olurlar.Klopp gittikten sonra, onlarda olmayacak.Barça ve Realin ölüsü, ingiliz takimlarindan iyidir.

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt

İngiliz konusuna girmefim bile hocam.Kendi liglerinde oynasınlar balon balon.FiDaha guruptan çıkmakta zorlanıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

@maşık Hocam, ben Bayernin terminatör olduğunu düşünmüyorum.Hele, o saatli bomba olan 2 stoperle hiç değiller.Maçlarini izliyorum, 20ye yakin pozisyon veriyorlar.Büyük bir maçta bu pozisyonlari verirsen, 3-0 yenik duruma düşersin ilk yarida. Daha önce söylediğim gibi, Bayern, kötünün iyisi.

Konu sahibi, ingilizlerin domine edeceğini söylüyor.O konuda hiç katilmiyorum.Cityin Peple ŞLde başarili olma şansi yok.Savunma yapamiyorlar.Chelsea, iyi kadrolari var.ŞL için yetersiz.Liverpool var.Klopp gidene kadar başarili olurlar.Klopp gittikten sonra, onlarda olmayacak.Barça ve Realin ölüsü, ingiliz takimlarindan iyidir.

katiliyorum ruroini kenshinim bayern abartisi...

bizim ispanyollar cl de gruptan ciksa da ingilizler kadar ilerleyemez

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

@maşık Hocam, ben Bayernin terminatör olduğunu düşünmüyorum.Hele, o saatli bomba olan 2 stoperle hiç değiller.Maçlarini izliyorum, 20ye yakin pozisyon veriyorlar.Büyük bir maçta bu pozisyonlari verirsen, 3-0 yenik duruma düşersin ilk yarida. Daha önce söylediğim gibi, Bayern, kötünün iyisi.

İngiltere dememiş sadece. İspanya hariç her ülkenin farklı takımları şampiyon olacak demiş. Şu ana kadar da dediklerinde haklı çıktı.

• Adam ne yazdıysa hepsi çıkmış. Şu anki Cl deki 16 bile adamin dediklerini doğrular nitelikte.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.