Şimdi Ara

İşletmeciler Bakım Çalışması Yapıyor mu ? (SS'li) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
4
Favori
9.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resimleri ilk gördüğümde örümcek yuvası sandım yakından bakınca anladım gerçeği. TürkTelekom , Türk adını taşıma bari ismini değiş , TenekeTelekom :@
    Sözün bittiği yerdeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

olması gereken bu aslında.

İşletmeciler Bakım Çalışması Yapıyor mu ? (SS'li)

adres neydi ? gelip fiber kabloyu keseceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levo0

quote:

olması gereken bu aslında.

adres neydi ? gelip fiber kabloyu keseceğim.

Görsel temsili kardesim internetten buldum

ama harbiden olması gereken o...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 19 Ocak 2021; 16:42:15 >

• olması gereken...

• Resim baya ufak kusura bakmayın. Görüldüğü üzere , elektrik ve telefon kabloları birbirine karışmış. Bir arıza durumunda , arızayı tespit etmek oldukça güç.

• Olması gereken ;

• bence onları değil kablolara ek yapmayı kesecek santrelden uzaklık v.b durumlar etki etmiyecek yıl olmuş 2012 hala santrele uzaksın diye hıız alamıyorsun
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 3 Mayıs 2013; 22:43:26 >
  • quote:

Resim baya ufak kusura bakmayın. Görüldüğü üzere , elektrik ve telefon kabloları birbirine karışmış. Bir arıza durumunda , arızayı tespit etmek oldukça güç.

Burada arıza olmaz ki, hatların birbirine manyetik etkisinden dolayı bir kablo kopsa başka birinin hattından devam eder her şey. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

quote:

Resim baya ufak kusura bakmayın. Görüldüğü üzere , elektrik ve telefon kabloları birbirine karışmış. Bir arıza durumunda , arızayı tespit etmek oldukça güç.

Burada arıza olmaz ki, hatların birbirine manyetik etkisinden dolayı bir kablo kopsa başka birinin hattından devam eder her şey. :D

haklısın abi abi o değil , hakkaten bir arıza durumunda gelen görevli ne yapacak çok merak ediyorum

• Bir şey yapmayacak, yeni kablo çekecek, eskiler de orada asılı kalacak. :)
  • Nereye başvursak ta bizim tesisata böle olur acaa
  • @Atı Radeon'nun apartman tesisatı ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 3 Mayıs 2013; 22:43:53 >

• Böm böm mevcut tesisata süzüle süzüle, melül melül 'bakıyorlar'. Yani 'bakım' yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Böm böm mevcut tesisata süzüle süzüle, melül melül 'bakıyorlar'. Yani 'bakım' yapıyorlar.

hocam şu son eklediğim resimlere bakın. Rezillikten başka bişey değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Böm böm mevcut tesisata süzüle süzüle, melül melül 'bakıyorlar'. Yani 'bakım' yapıyorlar.

hocam şu son eklediğim resimlere bakın. Rezillikten başka bişey değil.

Doğru. Lakin normal. Bir kurumun verdiği hizmet ve sunduğu altyapının kalitesi, o kurumun gün içinde yediği küfür ve beddua miktarıyla ters orantılıdır. Bu resimlerde net ortaya koyuyor.

• @programmer_onur

• Arkadaşlar şimdi bu apt hattını yeniledik diyelim peki 8 mb internet hizmeti alabilirmiyim nasıl emin olucaz santrale 1 km kadar uzağım.Birde bu hattı nasıl yeniletecem ben müdürlük dedi arkadaş ama onlara kaldıysak 1 sene sürer heralde dışardan nasıl hallicem bi akıl verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Arkadaşlar şimdi bu apt hattını yeniledik diyelim peki 8 mb internet hizmeti alabilirmiyim nasıl emin olucaz santrale 1 km kadar uzağım.Birde bu hattı nasıl yeniletecem ben müdürlük dedi arkadaş ama onlara kaldıysak 1 sene sürer heralde dışardan nasıl hallicem bi akıl verin.

Bina içi ve binadan saha dolabına kadar olan kısmı hallettiysen, yapabileceğin fazla birşey yok ek olarak. Ele muhtaçsın çünkü ve el elin eşeğini türkü söyleyerek arar malum. (1. el=sen, 2. el=Telekom Müdürlüğü, eşek=8 mbit).

Altyapıyı test içinse iyi bi modemle bağla ve değerlere bak. Aktif aboneliğe gerek yok, ya da telefoncu getirt ölçüm yapsın gürültü seviyesini.

• Bu ülkede her şey şansa kalmış valla yıldım tükendim ya lanet olsun sölencek bişi yok yani.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.