Şimdi Ara

İşletme Bölümünün İş Olanakları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
17
Favori
349.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marjinalite_

var mı böyle bi şey ya biri yazabilir mi

Hacı herkes başka konulara bakıyor. Ben dgs ile geçiş düşündüğüm için soruyorum. Sizlerin ilk yılları ise hazırlık okuyun. Güzel bir ünide hazırlık okursan ingilizcen iyi olur.
  • 'marjinalite_' kardeşim yardımlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hrn355

'marjinalite_' kardeşim yardımlarını bekliyorum.

çanakkale iktisat 227.000
    çanakkale işletme 239.000
    çanakkale ekonometri 256.000
    tekirdağ namık kemal iktisat 243.000
    tekirdağ namık kemal işletme 239.000
    balıkesir işletme
    balıkesir iktisat
    kırklareli işletme
    kırklareli iktisat

son 4'ünün sıralamalarını bilmiyorum ama sonra bakıp yazarım onlar daha da düşük ama.

bu arada hepsi tm-1 bunların yani senin 237.000 onun üzerinden değerlendir.
  • matematiğe ilgisi olmadan sadece puanı yettiği için iibf yazıp sonradan seven varmı aranızda. yazsam çok pişman olurmuyum sizce
  • Takip.
  • 'marjinalite_' kardeşim teşekkürler. bir sorum daha olucaktı. mesela benim sıralamam 237bin ya kaç bin üstten yazmaya başlasam olur mesela 207bin yazsam çok mu üst olur?
  • quote:

'marjinalite_' kardeşim teşekkürler. bir sorum daha olucaktı. mesela benim sıralamam 237bin ya kaç bin üstten yazmaya başlasam olur mesela 207bin yazsam çok mu üst olur?

yazman zarar vermez yaz kardeşim bi şey kaybetmezsin gelmese de kalsın.
  • anladım sağolasın. peki şu şehirler arasından bana şunu seçeblrsn diyebilceğin var mı acaba? Afyon, manisa, trabzon, antalya, muğla, çanakkale, aydın, balıkesir, uşak, bilecik ??
  • quote:

anladım sağolasın. peki şu şehirler arasından bana şunu seçeblrsn diyebilceğin var mı acaba? Afyon, manisa, trabzon, antalya, muğla, çanakkale, aydın, balıkesir, uşak, bilecik ??

valla o tamamen kendi tercihin ben üniversitelerin başarılarını fazla bilmiyorum sana en yakın olanlar daha caziptir her zaman heralde
  • hımm anladım tamam çok teşekkürler. peki matematiğe pek ilgisi olmayan biri işletmeyi rahatlıkla okuyabilr mi acaba bir de bu konuda çok tereddütlerim var ki bu sorunun benzeri yukarıda da sorulmuş.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekitapekitapekitap

Merhaba ben GS Lisesi'nden mezun oldum. Şu anda da GS Üni'de işletme okuyorum. Fransızca ve İngilizceyi çok iyi biliyorum. Sizce iş bulabilir miyim?

bu soru nedir? ego tatmini mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isletmekonomist

quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Âkerfeldt

Aslında işletme,iktisat,kamu yönetimi büyük ihtimalle tutuyor.Hepsi iö.Benim için harç farketmez yeter ki gelsin.Acaba hangisini tercih edeyim.İleride yurtdışında çalışma imkanı yaratacak bölüm hangisidir?

kamu da güzel işletmede iktisatı tavsiye etmem yurt dışında geçerlilği daha çok olan bölüm işletme arkadaşım

kamu yönetimi hakkında da bilgi verirsen sevinirim isletmekonomist
  • beyler tm 2 85bin iyi yerler gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

beyler tm 2 85bin iyi yerler gelir mi?

up ?
  • quote:

anladım sağolasın. peki şu şehirler arasından bana şunu seçeblrsn diyebilceğin var mı acaba? Afyon, manisa, trabzon, antalya, muğla, çanakkale, aydın, balıkesir, uşak, bilecik ??

Ben Manisa'da oturuyorum. Manisa celal bayar üniversitesi için söyleyebileceğim tek şey: Gelme. Valla bak, sevmezsin, çok pişman olursun derim.
  • öyle mi diyorsunuz tamam teşekkür ederim fikriniz için :s
  • arkadaşlar işletme mi uluslar arası ticaret m iki bölümün arasında kaldım yardııııımmmm !
  • mesajım bulunsun
  • Ne yaptı Sakaryanın halkı sana kardeş merak ettim doğrusu bir Sakaryalı olarak. Namuslu bir halkı vardır da memleketimin omu dokundu acaba. :)
  • MERHABALAR BEN İŞLETME YÖNETİMİ 2. SINIFIM KPSS PUANIM 75 BAŞARI SIRAM SEKSEN BİNLERDE BANA HANGİ MESLEKLER GELİR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ NE TERCİH ETMELİYİM
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.