Şimdi Ara

İşlemci ve kasa fanı sessizleştirmek için çok hızlı bi şekilde speed fan kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
5
Favori
4.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 23 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • metin abi 52 (4 mesaj) cinayet13 (3 mesaj) Adorer (2 mesaj) Wi Fi (2 mesaj) OldGamers86 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> İşlemci ve kasa fanı sessizleştirmek için çok hızlı bi şekilde speed fan kullanımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    167 Mesaj
    guzel konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2280 Mesaj
    beyler bi sorum olacak..fx 8320 işlemci. zalman z3 kasa mevcut.işlemci 5800 rpm de donuyordu.burdaki ayarlarla onu dusurdum.sorum şu kasa da 4 adef fan var.3 tanesi psu dan alıyor gucunu sabit donuyor fazla hızlı donmuyor.bunların hızıyla oynama şansımız yok dimi. diger ondeki ledli fan system fan 2 ye baglı ancak bu speed fanda gorunmuyor onun ayarı ıle oynama ımkanım var mı? bir de benim kasa da speed fan bunları algılıyor.bu gostergelerde fan kontrolu sadece pwm 1 yani işlemci fanında oynama yaapbılıyorum sebebı nedir.

|
    |

• Yarbay
    2852 Mesaj
    Dostum eyvallah :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    786 Mesaj
    merhabalar, bir soru soracaktım speedfan ile işlemciye taktığım harici soğutucunun fanını kontrol edemiyorum acaba bir problem mi var? eskiden rahat rahat kontrol edebiliyordum
    |
    |
  • Yarbay
    6250 Mesaj
    İnceleme için teşekkürler.Deneyeceğim için takip...
    |
    |
  • Yarbay
    2533 Mesaj
    ben 2 senedir bu programı kullanıyorum ayrıntısı çok ama işini yapıyor tıpkı ekran kartındaki gibi elle kaç derecede fanların hangi hızlarda dönmesi gerektiğini ayarlayabiliyorsunuz. youtube'de bununla ilgili pek çok video mevcut. ve maalesef alanında bu program stabilite olarak tek. asus falan hikaye asus programı ile taktığınız her fanı kontrol edemiyorsunuz. 7 fan var hepsini speedfan ile kontrol ediyorum ama ayarlar çok kafa karıştırıcı config dosyalarını ayarları yaptıktan sonra yedekleyin format falan attığınızda onları programın kurulu olduğu dizine attığınızda ayar yapmak zorunda kalmazsınız baştan. tek fan girişine 2 farklı (14cm+12cm) fan bağlayıp onları bile kontrol edebiliyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj
    Hocam, eline sağlık, çok güzel açıklamışsın. İşime çok yaradı. Sistemin görmediği sonradan eklediğim fanı bile artık kontrol edebiliyorum. Tekrardan çok teşekkürler.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.