Şimdi Ara

İşlemci soğutucu öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar stok fanla işlemcim (amd fx6300) çok ısınıyor ve ben yeni bir fan almak istiyorum anakartım MSI 970aG46 Soket(AM3+) kullanmış olduğum kasa Cooler Master k380 ayrıca sizden bu kasayı soğutmak için nasıl bir fan dizilimi yapmam gerekir öneri almak istiyorum. Sorunum tam olarak şu şekilde kasamın içindeki işlemci ve kenarlar çok fazla ısınıyor kasanın yüzeyine kadar işliyor soba gibi oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: wordex232

Merhaba arkadaşlar stok fanla işlemcim (amd fx6300) çok ısınıyor ve ben yeni bir fan almak istiyorum anakartım MSI 970aG46 Soket(AM3+) kullanmış olduğum kasa Cooler Master k380 ayrıca sizden bu kasayı soğutmak için nasıl bir fan dizilimi yapmam gerekir öneri almak istiyorum. Sorunum tam olarak şu şekilde kasamın içindeki işlemci ve kenarlar çok fazla ısınıyor kasanın yüzeyine kadar işliyor soba gibi oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim.

soğutucu olarak bütçene göre xigmatek gaia, contac 30 yada cooler master 212x soğutucularından birini seç, kasanın ön ve yan kapaktan içeri doğru arka ve üst fan dışarıya doğru üfleyecek şekilde diz

• Sizce en iyi hangisi soğutur ,siz hangisini önerirsiniz anakartım msı 970ag46 kasa cooler master k380

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wordex232 -- 27 Temmuz 2013; 20:54:02 >
  • CoolerMaster Hyper 212 Evo öneririm bende kullanıyorum menunum
  • önerdiklerim arasında en iyi olan 212x ama ben ucuzdan pahalıya doğru sıralama yaptım maddi duruma göre siz seçin birini

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.