Şimdi Ara

işlemci sıcaklığınız kaç derece

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
5.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim odam şu an 32 derece, q8300@2850mhz de ve boşta 50 derece.

• şuan boşta ve 40-43 arası.ama işlem yaptığım zamanlar 46'ya çıkıyor.termal macunu yeni sürdüm,bunun da tahminen 5-6 derece etkisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badboymehmet

şuan boşta ve 40-43 arası.ama işlem yaptığım zamanlar 46'ya çıkıyor.termal macunu yeni sürdüm,bunun da tahminen 5-6 derece etkisi var.
    sabit 3 ghz de çalışıyor, boşta her çekirdek 30 derece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badboymehmet

şuan boşta ve 40-43 arası.ama işlem yaptığım zamanlar 46'ya çıkıyor.termal macunu yeni sürdüm,bunun da tahminen 5-6 derece etkisi var.
    Bende 955be var. Boşta 38-40, yük altında 52-55 arası. kasa kapağı da açık üstelik. termal macunu geçen yeniledim ama 2-3 dereceden fazla fark etmedi.
  • Bosta 29 derece, yukte 42 derece. Oda sicakligi 29 derece. X4 945
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Bosta 29 derece, yukte 42 derece. Oda sicakligi 29 derece. X4 945
    sistem imzamda, 2.7 den 3.4ghze ocli 4. çekirdek+l3 açık. boşta 40-42 yükte 55 dereceyi geçmiyor(1 saat crysis oyunudan sonra).xigmatek nepartak işlemci soğutucusu, 3 tane da büyük kasa fanı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 12 Temmuz 2011; 10:04:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

sistem imzamda, 2.7 den 3.4ghze ocli 4. çekirdek+l3 açık. boşta 40-42 yükte 55 dereceyi geçmiyor(1 saat crysis oyunudan sonra).xigmatek nepartak işlemci soğutucusu, 3 tane da büyük kasa fanı var.

Alıntıları Göster
    laptop um mesaj atıldığı anda resimdeki sıcaklıklarda sony vaio vgnfw373j

• quote:

Orijinalden alıntı: semih37

Alıntıları Göster
    boşta 27 derece / yük altında 40 derece

• quote:

odasıcaklığı 29 derece bu arada resim çekildiği anda
  • quote:

quote:

odasıcaklığı 29 derece bu arada resim çekildiği anda

Alıntıları Göster
    Boşta 40-45 arası..

• quote:

Orijinalden alıntı: Pobjeda

Boşta 40-45 arası..

Alıntıları Göster
    dvd-mkv convert işlemi sırsında işlemci sıcaklıkları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih37 -- 12 Temmuz 2011; 21:54:55 >
  • quote:

dvd-mkv convert işlemi sırsında işlemci sıcaklıkları

Alıntıları Göster
    Boşta 48C yükte iken 55C geçmedi :D 48 inde altına inmedi fazla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hay@let-

Boşta 48C yükte iken 55C geçmedi :D 48 inde altına inmedi fazla :D

Alıntıları Göster
    Sistem imzada. Stok fan kulanıyorum. Boşta 35-36 derece, yükte 60'a kadar çıkabiliyor. Oc'li değerleri söylüyorum tabi ki İşlemcim çok iyi çıktı, şanslıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Serpico.

Sistem imzada. Stok fan kulanıyorum. Boşta 35-36 derece, yükte 60'a kadar çıkabiliyor. Oc'li değerleri söylüyorum tabi ki İşlemcim çok iyi çıktı, şanslıyım

Alıntıları Göster
    1055t kullanıyorum günlük kullanımda 3.4 ghz da boşta 27-28 derece yükte ise en fazla 45-47 arasında geziniyosoğutucu olarakda red scorpion kullanıyorum

• b.e 955 stok fan kullaniyorum islemcim 30 derece cekirdekler 35 yuk altinda islemci 35 cekirdekler max 40 havalandirmasi iyi kasanin
  • quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

b.e 955 stok fan kullaniyorum islemcim 30 derece cekirdekler 35 yuk altinda islemci 35 cekirdekler max 40 havalandirmasi iyi kasanin
    oda 34 derece işlemci tam yükte 62 derece xigmatek red scorpion var soğutucu olarak.yüksüz 45 derece.
  • quote:

b.e 955 stok fan kullaniyorum islemcim 30 derece cekirdekler 35 yuk altinda islemci 35 cekirdekler max 40 havalandirmasi iyi kasanin

yük altında stok fanla 35 derece nasıl oluyor bu sıcakta anlamadım? hwmonitör kur bakalım bi de prime 95(10dk) aç veya crysis (yarım saat) stok fan ile 40ı geçmiyorsa sen kutuplarda falan yaşıyor olmalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 13 Temmuz 2011; 12:55:18 >
  • quote:

quote:

yük altında stok fanla 35 derece nasıl oluyor bu sıcakta anlamadım? hwmonitör kur bakalım bi de prime 95(10dk) aç veya crysis (yarım saat) stok fan ile 40ı geçmiyorsa sen kutuplarda falan yaşıyor olmalısın

Alıntıları Göster
    x2 245 3.65ghz voltajlı xıgmatek hdt d1284 ile boşta 25 yükte 35 derece

• quote:

quote:

Katılıyorum, no ss no güven. Oda sıcaklığıda önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

quote:

quote:

Katılıyorum, no ss no güven. Oda sıcaklığıda önemli.

Alıntıları Göster
    hayır yani stok fanla 40ı geçmiyorsa biz özel soğutucularla 55i görüyorsak bunlara boşa para verdik(üstelik gelid gc2 termal macun ile)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.