Şimdi Ara

İşlemci fanım PC açılırken dönmüyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bankai20 (4 mesaj) UçKutusundakiDelik (1 mesaj) oguz298 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> İşlemci fanım PC açılırken dönmüyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    807 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar

CPU fanım cooler master'ın hatırlamadığım bir ürünü. Geçen yıl almıştım. Sorun şu ki bilgisayar açıldığında bu fan dönmüyor. 3 saniyede bir 1-2 cm kadar mesafe dönüyor. Tam 2.5'inci saniyede ben küçük bir kuvvet uygularsam düzgünce dönmeye başlıyor. Bu sorunun herhangi bir çözümü varmı? Garantiye yollamadan çözümü varsa size sorayım dedim.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    5599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bankai20

Merhaba arkadaşlar

CPU fanım cooler master'ın hatırlamadığım bir ürünü. Geçen yıl almıştım. Sorun şu ki bilgisayar açıldığında bu fan dönmüyor. 3 saniyede bir 1-2 cm kadar mesafe dönüyor. Tam 2.5'inci saniyede ben küçük bir kuvvet uygularsam düzgünce dönmeye başlıyor. Bu sorunun herhangi bir çözümü varmı? Garantiye yollamadan çözümü varsa size sorayım dedim.

fanın güç kablosunu başka slota takmayı deneyin. normal çalışırsa anakartın cpu fan çıkışı bozuk
  • Yüzbaşı
    807 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

quote:

Orijinalden alıntı: bankai20

Merhaba arkadaşlar

fanın güç kablosunu başka slota takmayı deneyin. normal çalışırsa anakartın cpu fan çıkışı bozuk

Başka takabileceğim yer yok

Gene gitti borderlands oynarken.
    |
    |

• Yüzbaşı
    854 Mesaj
    Başka fan ile deneyin. Fan bozulmuş olabilir..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    807 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler sanırım yandı işlemci. PC açılmıyor. Anakarttan 4 tane ışık geliyor falan kasa fanları GPU fanı harddisk dönüyorlar ama görüntü gelmiyor. Halbuki sıcaklığı sürekli takip ederek kullanıyordum. Neyse fx-6300 vatanda 281 TL'den aşşağı düşüyor değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    807 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ayrıca kapatırken hiçbirşeyi yoktu. Ama acil işim olduğundan basılı tuttum güç düğmesini. Herhangi bir yanık kokusu da yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.