Şimdi Ara

İslamcı Taife, Türk Askerini Keyfinin Kahyası Olarak Görüyor: Mehmetçik Aksa'ya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
4.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Eşcinsel olun" mu diyordu yani? O nasıl bir cümledir yahu?

• Boş insanlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İsrail de orada, Filistin de orada...

Gitmek isteyen bir yolunu bulur gider. Malum Suriye sınırı yol geçen hanı gibi.

Ama klavye delikanlılığı yapmak daha kolay. Başkasının çocuğu olunca askeri oraya buraya göndermek te çok kolay.

Geçim derdi olmayanlar için dünyaya posta koymak ta çok kolay.

• Bedelli yapanlar toplanmış yine.

• Oraya asker gönderemezsin, uzak bir coğrafya, lojistiğini ve güvenliğini sağlayamazsın, üst kurmak lazım o da hemen olacak iş değil, kısa vadede olmaz yani. Ayrıca filistin dediğin yer yabancı bir yer değil gençler tarihinizi bilin, sahip çıkın, o topraklar yüzlerce yıl bize/ Türklere aitti, Atatürk'te o coğrafyada mücadele verdi "VATAN" için, geçen asırda İngilizlere kaptırdık onlar da yahudileri başlarından atmak için o toprakları tahsis edip 1 taşla 3 kuş vurdular.

• Türk olmayan için savaşmak mantıklı mı
    Buna laf ettiğiniz kadar Uygur Türklerine laf etmediniz onlarda müslüman
    Ha pardon arap değil
  • Her şeyi bir kenara bıraktım, gitmek istese nasıl gidecek. Işınlanacak mı Mehmetçik.
    Türkten nefret eden gizli İngiliz sevici Filistin için Mehmetçik şehit olsun, başka istekleri var mıymış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen İsrail'e saldır bak ne oluyor?

49 Winsconsin, 50 Wyoming, 51 Türkiye...

Önde PedoBiden'e soracaksın biden amca gidebiyiy miyim İşyaiy'e amca? diye.

• 1 Türk askerinin canı 100000 filistinliye denk.Cüretsiz sloganlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

konu sahibi bir ara forumda eşcinselliği savunuyordu, hani ismine bir de Türk koymuş ya o zaman çok garibime gitmişti.

Ağla istersen sayın Akp trolü. Ben senin nickte Türk ibaresini görünce bir tarafımla gülüyorum. Ben utanılacak sözler söylemediğim için içim rahat. Sende zerre utanma varsa geceleri azap çekeceksin.

• Mevcut durumda elbette İsraili savunmuyorum bunu en baştan belirteyim ki beni Yahudi sempatizanı zannetmesinler.

Fakat İngilizler 1917 de tanklarla Filistine saldırdıklarında Osmanlı 4. ordusu tarafından tamamen geri püskürtülmüşlerdi, İngiliz tankları Osmanlı topçuları tarafından kolayca bertaraf edildi. İngilizler Osmanlının 10 katı kayıp verip geri çekildiler. Ortadoğunun birçok farklı noktasından da saldırıya geçtiler ve Osmanlı yine durdurdu İngilizleri.

Çanakkalede nasıl durdurduysa Ortadoğuda da Osmanlı aslında durdurmuştu İngilizleri. Fakat ne zaman ki Filistinli Arapların da dahil olduğu Arap isyanı gerçekleşti, işler tamamen tersine döndü. Birilerinin iddia ettiği gibi az bir Arabın katıldığı isyan değildi bu. Öyle ki Osmanlı iki ateş arasında sıkıştı ve lojistik hattı büyük zarar gördü ve koskoca Osmanlı savunması kısa sürede çöktü. Arabın bu ihaneti bize koca bir imparatorluğa ve savaşa mal oldu esasen.

Dolayısıyla şuan Türkiyenin Filistin meselesiyle ilgilenmesine gerek yok. Bu olaylar bizi ilgilendirmemelidir. Dedelerinin yaptıkları için elbette torunlarından şuan nefret etmemize gerek yok. Ama Arapların bizim defterimizi Ortadoğuda dürmelerinin üstünden 100 yıldan fazla zaman geçti. Bişeyleri artık görelim yani. Ben Arap düşmanı değilim tam tersine Arapları seven bir insanım. Ama bazı şeylerin idrakine varmamız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İAmSterdam06 -- 10 Mayıs 2021; 20:3:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi ara reis bizi afrine götür diyorlardi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hükümetten çıt yok Rabia mabia kalmadı tabii.

Bayya dış politikada yine ulus devlet sinir dışındakilerle yeterince guclenmeden ilgilenmeme stratejisine dönüldü bayyadir tabii yine diplomatlar falan belli takılıyorlar işte yok oluş dansına devam.

Atatürk çünkü bizi müslümanlardan uzak tutuyordu ya o bilmiyordu bu işleri ideolojik sebeplerle Ortadoğu'ya bulasmiyordu bizi kendi topraklarımız içinde hapsetmisti ya.

Bu kadar toprağı kaybetmiş bir milletin bu kadar osmanli coğrafyasındaki türk muslumani o düşünmüyordu ya.

Adam biliyor bunlar güçsüz güçsüz duygusala bağlar ülkeyi maceralara sokarlar buralar için kurmuş politikayı.

Sonra tabii 82 Musul 83 Sam falan geldi Araplara açılıma başlandı alevi Esad yanı başımızda müslümana eziyet edebilir mi ya hemen girelim oralara sonuçta Fed politikalariyla kişi başı on iki bin dolari gördük Kıbrıs'ta Annan planini kabul etmiş adamlarız biz.

İstedikleri kadar bagirabilirler şimdi bu ülke sınırları dışında ki kimse yeterince güçlü olunmadan Türkiye'yi yardıma falan cagirmasin gonul isterdi ki netenyahu denen aşırı sağcı arkadaşa gereken dersleri verelim ama ben böyle bir güç var ne bu işte bir çıkar var ne de halkın gonlunu gerçekten yaralayan bir şey var bu Filistin davası yapaydir bize hiç bir getirisi de yoktur.

Şimdi döndük dolaştık yine sınırlar dışındakileri takmama politikasına geçtik içeride istedikleri kadar takılsinlar sesleri duyulmayacak çünkü artık 82 Musul oy getirmiyor artık diz anlasalim para gelsin de şu seçime kadar bir şekilde yolumuzu bulalım devri var.

Atatürk böyledir işte akıl böyle bir şeydir hayatta kalmak için döner dolaşır ona gelirsin hayaleti bile kovalar adamı.

Nasıl dis politika iç politikaya rabia falan diye ejekt edildiyse şeyh bile ucmuyor artık mürid hala uçma peşinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

konu sahibi bir ara forumda eşcinselliği savunuyordu, hani ismine bir de Türk koymuş ya o zaman çok garibime gitmişti.

Mantığa bak kafaya bak. Yazık hakkaten size.

• Benim DEVLETİM önce benim çocuğumun geleceğini düşünmek zorundadır.

Yeter artık ya. Bana ne elin arabından, filistinlisinden, afrikalısından.

Ben kendi çocuğumun geleceğini düşünüyorum.

Neymiş cenazenin üstüne TÜRK bayrağı örtmüşler. ÖRTMESİNLER kardeşim. UCUZ DEĞİL BU BAYRAK.

Ne bedeller ödendi o bayrak için. Ya siz???

• İsteyen gitsin, sarıklı paşayı da götürsünler başlarında

• Arkadaşlar Asker görev verilirse tabi ki gönüllü olarak gider. Ben asker olsam yurt dışı görevine gidip fazladan ek maaş vs alacağım için seve seve giderdim. Pandemi de bu vatandaşların kalabalık yapmasına nasıl izin veriliyor üstelik sokağa çıkma yasağı bile var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Arkadaşlar Asker görev verilirse tabi ki gönüllü olarak gider. Ben asker olsam yurt dışı görevine gidip fazladan ek maaş vs alacağım için seve seve giderdim. Pandemi de bu vatandaşların kalabalık yapmasına nasıl izin veriliyor üstelik sokağa çıkma yasağı bile var.

anlamsız işte.

İslamcı Taife, Türk Askerini Keyfinin Kahyası Olarak Görüyor: Mehmetçik Aksa'ya

garibansan suçlusun bu ülkede artık.

• Kağıt toplacılar gariban DEĞİL !!!!!!!!

Ben Asgari ücret alıyorum.

Babam öğretmen 6.000 tl maaş alıyor bunca yıl okumuş terör bölgelerin de hizmet vermiş birisi 6.000 tl alıyor. Ek ders çıkarsa 750-1.000 kadar alıyor.

Biz gariban değiliz yani, Ben asgari ücret aldığım halde kendimi ayrı düşündüğüm de gariban olarak görmüyorum.

Kağıt toplayıcılar falan 6-8 bin tl ye kadar kazanıyor onlar da gariban değil. Bu adamlar çok fazla kazanıyorlar, kazandıkları fazla demiyorum ama bir memur'dan çok daha fazla kazanıyorlar bu yüzden gariban değiller değer yargılarımız çok yanlış.. Adam kağıt topluyor diye gariban olarak düşünülüyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.