Şimdi Ara

İskandinavya Pack ile ilgili bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Ets2 ye iskandinavya dlc alacağım ancak steamdaki fiyattan (29 tl) daha ucuz bir fiyata bulabilir miyim?

• Ben de istemeden de olsa 29 lira bayılmak zorunda kaldım konvoy muhabbetlerinden dolayı. Yoksa en az gerekirse 1-2 sene beklerdim 10 lira civarına düşene dek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Ben de istemeden de olsa 29 lira bayılmak zorunda kaldım konvoy muhabbetlerinden dolayı. Yoksa en az gerekirse 1-2 sene beklerdim 10 lira civarına düşene dek.

Yenilemelere baktım, eklenen yeni şehirler dışında yeni dorseler yeni şirketler vs var gerçekten videodaki kadar iyi bir dlc mi hakkını verdiğini düşünüyor musunuz bir kullanıcı olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JCortazar

quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Ben de istemeden de olsa 29 lira bayılmak zorunda kaldım konvoy muhabbetlerinden dolayı. Yoksa en az gerekirse 1-2 sene beklerdim 10 lira civarına düşene dek.

Yenilemelere baktım, eklenen yeni şehirler dışında yeni dorseler yeni şirketler vs var gerçekten videodaki kadar iyi bir dlc mi hakkını verdiğini düşünüyor musunuz bir kullanıcı olarak?

Fazla bir şey diyemem bir tek yeni yolları "birazcık" gezdim o kadar fazla oynama fırsatım olmadı, ben arkadaş grubumla şirket olarak konvoylardayım genellikle o yüzden mod kullanıyorum dorse için, bu yüzden DLC hakkında yorum yapamayacağım pek. Ben mecburiyetten aldım biraz. Ama yollarını beğendim epey güzel.

• Yolları için değer. Yolları ve grafiği ana haritaya göre oldukça geliştirmişler. Bana göre hakkını veriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.