Şimdi Ara

İsim Değiştirmek ( ciddi )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ismimi değiştirmek istiyorum yaşım 18den küçük mahkeme kararı ile değiştirilebiliniyormuş 2 tanede şahit olması gerekiyormuş şimdi bu 2 şahitin anne , baba olması zorunlumudur anne , abi olsa olmazmı bi yardım edin yahu bıktım artık

• ismin ne
  • tonguç olarak değiştircekmiş
  • osman osurukçu osman osuruğa düşman diyorlar .s
  • Max12

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsim değiştirmek için dava açarsın çok garip bir isim olduğu kabul edilirse %60 oranında değiştirirler. Sıradan isimlerse %1 şansın var. Boşa dava açma parası vermiş olursun

++ Ekmeleddin bile olsa adın kabul edilmeme şansı var. Mantıklı sebeplerle açmak zorundasın davanı.

Son edit: 18den küçükse ailenle açmak zorundasın davayı. Yoksa dava açmak gibi bir yetkin yok Bu yüzden konu kilit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 22 Temmuz 2014; 20:43:11 >
  • ekmeleddin dinin en olgunu demekmiş .D
  • adın ne
  • adı gebaniymiş pm den söyledi
  • ismin nedir
  • yahu boşverin ismimi :D Soru açık ve net anne baba ikisi olma zorunlulugu varmı davada tek anne olsa olmuyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graves or Feed

İsim değiştirmek için dava açarsın çok garip bir isim olduğu kabul edilirse %60 oranında değiştirirler. Sıradan isimlerse %1 şansın var. Boşa dava açma parası vermiş olursun

++ Ekmeleddin bile olsa adın kabul edilmeme şansı var. Mantıklı sebeplerle açmak zorundasın davanı.

Son edit: 18den küçükse ailenle açmak zorundasın davayı. Yoksa dava açmak gibi bir yetkin yok Bu yüzden konu kilit.

Tanıdığım birisinin adı murat'tı ama değiştirdi ismini.

• quote:

Orijinalden alıntı: leblebitozu0

quote:

İsim değiştirmek için dava açarsın çok garip bir isim olduğu kabul edilirse %60 oranında değiştirirler. Sıradan isimlerse %1 şansın var. Boşa dava açma parası vermiş olursun

Tanıdığım birisinin adı murat'tı ama değiştirdi ismini.

murat tur attan rahatsız oluıyorum demiştir hakime :D

• Nedenler etkili hocam.

Sadece annen ile gidip açabilirsin davayı.

• abi sıkıldım ismim durdu ya ciddiyim beyler şaka maka felan yok dikkat çekme değil durdu böyle isim mi olur yardımı olan herkese teşekkür ederim
  • Woney kullanıcısına yanıt
    Beyler adam adını girmemiş söylemek de istemiyor büyük ihtimalle cidden garip bir isim.Cidden garip bir ismin varsa ailenle davayı açıp ismini rahatça değiştirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amateur_pc

Beyler adam adını girmemiş söylemek de istemiyor büyük ihtimalle cidden garip bir isim.Cidden garip bir ismin varsa ailenle davayı açıp ismini rahatça değiştirebilirsin.

durdu ismim durdu -,-
  • Woney kullanıcısına yanıt
    Nice garip isimler var yine çok garip değil. Ben Mücahiti üniversite bittikten sonra değiştirmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Nice garip isimler var yine çok garip değil. Ben Mücahiti üniversite bittikten sonra değiştirmeyi düşünüyorum.

abi o değil kardeşimin ismi muhittin ya aile bi bozuk isim mevzusunda
  • quote:

hocam benim de zekai ama kanıksadım artık
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.