Şimdi Ara

İşi bilenlerden tavsiye rica edorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.casper.com.tr/ProductDetail_nsh2500-8t85p_125_4171 beyler pcm tamamen bu buna ne modifikasyon yapılır

• buna hiç mi bisi yapılmaz la :d
  • No silent bilgisayarın var daha ne istiyosun bence dokunma ama sen bilirisin zaten şık kasa.
  • ben led tarzı ışıklandırmalı bişiler istemistim
  • bi benle ilgilenmediniz arkadaşlar :(
  • garantiye bay bay dersen

-kapagi kestir icine plexi koydurt
    -kasanin icini siyaha boya/boyat
    -icine serit led tak

yada direk butcene bagli olarak kafana esen kaliteli bir kasa al
  • kasada kalite nedir ki kasa sadece parçaları bir arada tutmaya yaramıyo mu?
  • Dostum herkez öle sanıo ama bence kasa insana benziyor mesela .

Organlarımız eğer bedenimiz olmasaydı bozulur giderdi onları tutacak birşey olmaz etrafa saçılırdı eğer bu şekilde düşünürsen kasa bence önemli bir parça bi nevi koruma demir parmaklık
  • moruk paslanmazdanda yaparız kaynakçıyız xd sorun deil kasa malzemeleri tutsun yeter deil mi :D
  • kasanın kapağını plexiden yap işlemcinin önüne gelen kısma ızgara gibi yap işlemci havayı ordan atsın altına fan deliği yap renkli ışıklı fan tak güze l olur
  • Dedikleri gibi yankapağı kestir plexi yaptır egzos fanını ledsiz fan alıp fan pervanesini fosforlu boya ile boya uv ışık al uv duyarlı sleve lerden al gerisi alttaki resimdeki gibi olur ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eastcoast

kasada kalite nedir ki kasa sadece parçaları bir arada tutmaya yaramıyo mu?

Kasada kalite = görünüş + kullanılan malzeme + serinlik.Eğer kasanın içinde düzgün hava sirkülasyonu yoksa içerideki sıcak hava dışarıya atılamaz ve içerisindeki bileşenler gereğinden fazla ısınır.kullanılan madde kötü (plastik vb ısıyı iletmeyen maddeler) ise ısıyı içeriye hapseder ve yine içindeki bileşenler ısınır ve ömürleri kısalır
  • dediğin soğutma sorunu bende var :) ne içeri hava verebiliyorum ne dışarı hava atabiliyorum ben anlamadım bu işi fanlar huızlı dönüyor ama elini koyuyorsun hava üflemiyor
  • quote:

moruk paslanmazdanda yaparız kaynakçıyız xd sorun deil kasa malzemeleri tutsun yeter deil mi :D

paslanmazdan çok ağır olur, en az 50lg
  • quote:

kasada kalite nedir ki kasa sadece parçaları bir arada tutmaya yaramıyo mu?

Kaynakçı beyefendi hiç rezonans diye bir şey duydunuz mu ? Google'de araştır bakalım !
  • burda bence cahil olan ben değilim sensin çünkü yaptığımın şaka olduğunu anlaman gerekirdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.