D

Yüzbaşı
22 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir türlü çözemedim problemi,termal macunu yeniledim fanı komple söküp tozları temizledim bir faydası olmadı.Açıldıktan 5 dakika sonra kapanıyor fan son devirde çalışıyor ama buz gibi üflüyor bakır borulara el değmiyor sıcaktan,yardımcı olursanız sevinirim.
Elimdeki windows 7 starter keyi ile windows 10 a gectim fakat 32bit.64 bit surumunu usb ile kursam key hatasi alirmiyim?
windows 10a geçtim her şey çok güzel fakat 2. harddiskimi göremiyorum bilgisayarım bölümünde.Biosda görünüyor me yaptıysam çözemedim
Elimde lg x140 netbook var hangi Linux dağıtımını denediysem verim alamadım içinde tek çekirdek atom olduğu için aşırı yavaş kalıyor amacım internette gezip youtube da video izlemek çok bir beklentim yok bildiğiniz hafif herhangi bir işletim sistemi var mı?
Bir arkadasimin sirketi var ve bir kisi sisteme girip tum datalari sifreleyip silmis geri vermek icin 4000tl istemis vermisler simdi tekrar 1000tl daha istiyor.bilisim suclari subesine sikayet icin gitmisler fakat cok normalmis gibi sizin gibi 60 tane dosya var elimizde yapabilecegimiz yok adamla uzlasmaya bakin demisler baska yapabilecegimiz birsey varmidir?
ben microsoftun öğrencilere bedava 8.1 verdiğini yeni öğrendim herşey tamam şuan indirebiliyorum istersem ama kafama takılan günlük kullanımda sıkıntı çıkarırmı ve normal win8.1 prodan ne farkı vardır açıklayabilirmisiniz.
Boşta durmasın belki bir işime yarar diye açıyım bir bakayım dedim windows 7 yüklü kullanılacak durumda değil youtubedaki videoları bile zar zor oynatıyor,hiç olmayacak yerlede bile kasıyor internette dolaşılmıyor.Sonra ubuntu yüklersem sorun geçer belki dedim ama hala aynı donanımdan mı kaynaklanıyor acaba sıcaklıklar normal anlayamadım bir türlü sorunun neyden kaynaklandığını yardımcı olabilirmisiniz?
Boşta durmasın belki bir işime yarar diye açıyım bir bakayım dedim windows 7 yüklü kullanılacak durumda değil youtubedaki videoları bile zar zor oynatıyor,hiç olmayacak yerlede bile kasıyor internette dolaşılmıyor.Sonra ubuntu yüklersem sorun geçer belki dedim ama hala aynı donanımdan mı kaynaklanıyor acaba sıcaklıklar normal anlayamadım bir türlü sorunun neyden kaynaklandığını yardımcı olabilirmisiniz?
arkadasim film tasarim bolumunde okuyor ve videolari islemek vs icin kullanacagi bir notebook hediye etmek istiyorum kasa tavsiyesi vermeyin cunku okula da goturecek fiyat cok ucuk olmazsa sevinirim.

simdiden tesekkurler
Hakkında
Meslek: öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 704
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 48.903 (Bu ay: 106)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.