Şimdi Ara

İş'te Üniversiteli Vadesiz Hesap

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar. İnternette oldukça araştırsam da bulamadığım bir konuyu sorucaktım. İşte Üniversiteli kartım var ve asgarisini ödüyorum malum. Para üstü vermeyen bankamatiklerde de kalan para vadesiz hesaba gidiyor. 100 tl kadar bir para oldu ve ben bu parayı hiçbir şekilde kullanamıyorum. İnternette çekilebileceğine dair yazılar var ki bankanın kendi sitesinde de öyle fakat burdan 20 tl dahi çekemedim. Bunu çekmek için başka bir yol mu var ? ve ya diğer sorum para çekilemiyorsa dahi buradaki parayı borca ekleme ve ya buradan asgari ödeme şansım var mı ? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Bankamatikten bakın....Para vadesizde ise korkmadan çekin.....KK'na aktarılmışsa,çekmeyin---çekim ücreti ve faize tabidir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

İyi günler arkadaşlar. İnternette oldukça araştırsam da bulamadığım bir konuyu sorucaktım. İşte Üniversiteli kartım var ve asgarisini ödüyorum malum. Para üstü vermeyen bankamatiklerde de kalan para vadesiz hesaba gidiyor. 100 tl kadar bir para oldu ve ben bu parayı hiçbir şekilde kullanamıyorum. İnternette çekilebileceğine dair yazılar var ki bankanın kendi sitesinde de öyle fakat burdan 20 tl dahi çekemedim. Bunu çekmek için başka bir yol mu var ? ve ya diğer sorum para çekilemiyorsa dahi buradaki parayı borca ekleme ve ya buradan asgari ödeme şansım var mı ? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Paranin tümünü karta yatirabilirsin. Vadesiz hesabi kullanmiyorsan, para üstünü aktarma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim fkat çekilmedi. Bugünde bankaya sordum. Kredi kartı bloke olmuş dediler. Fakat nasıl ve neden olduğunu anlamadım, görevli olan memurda anlamadığını söyledi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.