DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
İş Bankası, Vadesiz Döviz Hesabı Hakkında
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
17.581
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> İş Bankası, Vadesiz Döviz Hesabı Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      268 Mesaj
      20 Nisan 2012 00:24:07 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar, İş Bankasına ulaşamıyorum. 2 gündür maillerime cevap gelmiyor. Hem cepten hemde sabit hattan 444 02 02'ye ulaşamıyorum.

Bende sorumu foruma sorayım dedim belki bilen çıkar.

Arkadaşlar, bende kredi kartı ve içinde TL hesabı var. Benim dolar hesabınada ihtiyacım var.

1- Dolar hesabında para nasıl çekiliyor? Ör: 20 Dolar çekeceğim, ATM bana kur ile çarpıp tl değerini mi veriyor yoksa dolar mı veriyor?
      2- Dolar hesabına dolar yüklemek istiyorum diyelim, ATM'ye TL mi veriyorum, dolar mı? TL ise ATM kur ile çarpıp değerini dolar olarak mı yüklüyor?
      3- Kartımdaki tl ve dolar hesabım arasındaki para aktarma oluyor mu? (garantide oluyor) örneğin garanti internet bankacılığında dolar hesabınıza girip, 20 dolar Tl hesabına gönder dediğinizde 20 doların değerini Tl hesabına aktarıyor. Aynısı tersi içinde geçerli.

NOT: Garantide bu sorduklarım var ama ekstra kart almak istemiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

|
      |

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      20 Nisan 2012 09:51:01 Konu Sahibi
      İş Bankasına hala ulaşamıyorum + cevap vermiyorlar. Konu yukarı.
      |
      |

• Teğmen
      154 Mesaj
      20 Nisan 2012 10:34:11
      quote:

Orijinalden alıntı: MacTavish

Merhaba arkadaşlar, İş Bankasına ulaşamıyorum. 2 gündür maillerime cevap gelmiyor. Hem cepten hemde sabit hattan 444 02 02'ye ulaşamıyorum.

Bende sorumu foruma sorayım dedim belki bilen çıkar.

Arkadaşlar, bende kredi kartı ve içinde TL hesabı var. Benim dolar hesabınada ihtiyacım var.

1- Dolar hesabında para nasıl çekiliyor? Ör: 20 Dolar çekeceğim, ATM bana kur ile çarpıp tl değerini mi veriyor yoksa dolar mı veriyor?
      2- Dolar hesabına dolar yüklemek istiyorum diyelim, ATM'ye TL mi veriyorum, dolar mı? TL ise ATM kur ile çarpıp değerini dolar olarak mı yüklüyor?
      3- Kartımdaki tl ve dolar hesabım arasındaki para aktarma oluyor mu? (garantide oluyor) örneğin garanti internet bankacılığında dolar hesabınıza girip, 20 dolar Tl hesabına gönder dediğinizde 20 doların değerini Tl hesabına aktarıyor. Aynısı tersi içinde geçerli.

NOT: Garantide bu sorduklarım var ama ekstra kart almak istemiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

İş Bankası için;
      1----> Evet TL olarak çekiyorsunuz. (bankanın uyguladığı o günün döviz satış kurunndan hesaplıyor sanırım)
      2----> TL olarak yükleyip Döviz hesabınıza transfer ediyorsunuz.
      3----> Evet hesaplar arası para aktarımı yapılabiliyor.

tüm deneyimlerimi ben yaratırım...
    • Yüzbaşı
      268 Mesaj
      20 Nisan 2012 11:01:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: tesadufi

Alıntıları Göster

İş Bankası için;
      1----> Evet TL olarak çekiyorsunuz. (bankanın uyguladığı o günün döviz satış kurunndan hesaplıyor sanırım)
      2----> TL olarak yükleyip Döviz hesabınıza transfer ediyorsunuz.
      3----> Evet hesaplar arası para aktarımı yapılabiliyor.

Teşekkürler cevap için.
      3. Soru için dolar hesabı olan arkadaşımın internet şubesinden bir türlü hesaplar arası transferi yapamadım. Hani nakit çekmeyecemde, parayı çevireyim orada dursun diye.

• Yarbay
      3836 Mesaj
      27 Haziran 2012 16:44:12
      quote:

Orijinalden alıntı: MacTavish

Alıntıları Göster

Teşekkürler cevap için.
      3. Soru için dolar hesabı olan arkadaşımın internet şubesinden bir türlü hesaplar arası transferi yapamadım. Hani nakit çekmeyecemde, parayı çevireyim orada dursun diye.

bende açtırdım ama benzer sorular var benim kafamdada..
      atm de dolar olarak yatırabiliyormuyuz paramızı

vede acaba bu hesapta acaba senelik aidat gibi ücretler alınıyormu hem euro hem dolar hesabı açtırdım bende.

birde ben internet üzerinden dolar alıp satmak istiyorum ufakta olsa kar elde etmek amaçlı acaba bu hesapları açmakla doğrumu ettim bu dediklerimi internet üzerinden yapabilirim sanırım dimi?
      |
      |

• Yüzbaşı
      520 Mesaj
      16 Mayıs 2015 23:15:47
      Bende bir soru sorayım. Dolar hesabı için ayrı işlem ücreti alınıyor mu ? 6 ayda bir ne kadar para kesiliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

(((Asus S46C ))) (((iPad Mini 2 Wifi Cellular))) (((Sony NEX 5RL)))
    • Yüzbaşı
      577 Mesaj

iOS Beta Tester
      07 Haziran 2015 21:26:06
      Öğrenciyim hesap açınca para kesiliyor mu? Vadesiz tl hesabı var internet şubesinden dolar hesabı açacağım aidat var mı? Ve kesinti?

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_64884755/mpage_1/f_/key_//tm.htm
    • Er
      6 Mesaj
      30 Temmuz 2015 13:22:10

Hayır, aynı vadesiz TL hesabı gibi öğrenci olduğun müddetçe hesap işletim ücreti alınmıyor vadesiz döviz hesabından.

Benim de bir sorum olacak. Vadesiz döviz hesabındaki doları bankamatik değil de şubeden dolar olarak çekebiliyor muyuz, bilen var mı?
      |
      |
      mrsavas02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      12 Ağustos 2016 11:50:47
      quote:

Orijinalden alıntı: ceakbas

Hayır, aynı vadesiz TL hesabı gibi öğrenci olduğun müddetçe hesap işletim ücreti alınmıyor vadesiz döviz hesabından.

Benim de bir sorum olacak. Vadesiz döviz hesabındaki doları bankamatik değil de şubeden dolar olarak çekebiliyor muyuz, bilen var mı?

Sagolun hocam 1 yil gecmis ama soracagim sorunun cevabini vermissiniz eminsiniz degil mi?

Sizin sorunuzun cevabi da muhtemelen evettir atmden yapilabilen islemler subeden de yapilabiliyor diye biliyorum.

|
      |

kazansak da kaybetsek de
    • Yarbay
      2575 Mesaj
      27 Mart 2017 11:40:29
      Arkadaşlar işcepte az bi miktar döviz hesabım var. BU hesaptan 200 dolar kadarını Tl. Ye çevirmek istiyorum. Bunun için nasıl bir yol izlemem gerekiyor, aradım bulamadım.

|
      |

Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini.
    • Yarbay
      2575 Mesaj
      27 Mart 2017 12:00:24
      İşcepte döviz bozma işlemi, işlemler sayfası altında döviz al/sat sekmesi altında hal olabiliyormuş yeni öğrendim.

|
      |

Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini.
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,293
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.