Şimdi Ara

İş Hattı için Şarjı İyi ve Mail Okuyabilen Cihaz Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, iş hattı içi ikinci bir cihaz alacağım. Bu cihazda olmazsa olmaz 2 şey arıyorum;

-Şarjı beni yarı yolda koymamalı
    -Mail uygulamasıyla maillerimi kontrol edebilmeliyim

İkinci şık yüzünden akıllı telefon almak zorundayım ama ilk şıktaki özellik çoğu akıllı cihazın en büyük problemi, o yüzden karar veremedim.

Bütçe olarak 500-700 TL arası ayırmak istiyorum. Çok değecek bir cihaz olursa 1000 liraya kadar çıkabilirim ama çıkmak istemiyorum açıkçası. Hali hazırda iPhone 5S kullanıyorum zaten, o yüzden çok pahalı bişey almayı gerekli bulmuyorum.

Nokia Lumia 525 ve yeni çıkan Nokia X serisi hoşuma gitti ama batarya süreleri hakkında malesef bir bilgim yok.

Belirttiğim gibi en önemli kriterim batarya. Bu konuda önerebileceğiniz her fikre açığım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Koca forumda yok mu bi önerisi olan???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arka kapağı çıkan bi model tercih edin, orjinal olarak yedek bi batarya alın. telefona takmadan şarj etmeyi sağlayan aletlerden alırsınız, herhangi bi telefonun süresini 2katına çıkarırsınız doğrudan.
  • schumici kullanıcısına yanıt
    sadece mail için dersen sp yi düşünebilirsin hocam şarj konusunda başarılı bir cihazdır. Bende maillerime bakıyorum eklentileri falan yüklüyorum 6 aydır daha bir sorunla karşılaşmadım mail yönünden .
  • Lumia serisi aklımı kurcalıyor ama şarj konusunda pek bilgi bulamadım nette bi türlü
  • Turkcell T40 ya da Blackberry 9320.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeoBurak -- 4 Mart 2014; 21:28:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia almalısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail icin kullanacaksaniz eger Blackberry almalisiniz. Hem mail atmak hem de mail almak cok kolay ve aninda gerceklesen bir olay. Tam is telefonu. Ikinci el piyasasi 300-400 arasi ve bataryasi da degistrilebiliyor. Sifir ise 600-700 arasi idi en son.

Lumia falan gereksiz hocam zaten ip5S gibi piyasanin en iyisi olan cihaza sahipsiniz. Gercekten bosa masraf olur.

• kafamda şu yönde bi şekillenme var, ya 500 lira civarına sıfır lumia 525, nokia x yada ikinci el blackberry. ama daha önce de vurguladığım gibi benim için şarj olayı çok önemli. yeri gelip dağ başındaki şantiyeye gittiğimde beni yarı yolda koymamalı, her an şarj imkanı bulamayabilirim çünkü. o yüzden şarj olayı benim için çok kritik
  • sabah günceli
  • Lumia

• 499 tl
    lumia 525
    http://www.kliksa.com/urun/nokia-lumia-525-black-akilli-telefon/901988354

9.90 tl (ikisi beraber alındığında)
    NOKIA CC-3068 KIRMIZI (LUMIA 520-525) ARKA KAPAK
    http://www.kliksa.com/urun/nokia-cc-3068-kirmizi-lumia-520-525-arka-kapak/901848808

509 tl-(50 tl YKB World +16 tl avantajix)

=442 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 7 Mart 2014; 18:03:35 >

• Lumia 520 güç tasarruf modunda 3 gün çok rahat gidiyordu bana

• Hocam internet oyun gibi işleriniz pek yoksa nokia lumia 525 çok uygun fiyata harika bir wp8 işletim sistem deneyimi sunuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.