Şimdi Ara

İş bankası maximumdan evlenenlere 15.000/1500 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
881
Cevap
32
Favori
74.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yarın dönem içine düşünce bilgi verir misiniz işleyip işlemediğiyle ilgili. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5119'a 5gram aldım bakalım.40 da E-Ticaretten geliyor şuan için 640 Tl getiri oldu.Evlilik kampanyasına geçerse geri kalanını da yaparız

• Vestel’den 15000buzladobı aldım zaten alacaktım mail order çekiyor olmadı sadece 3000/100olanı verdi haberiniz olsun .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • %2 ve %10 olarak verilen puanlar pazarama maxipuan oluyor heralde. Sadece pazaramada kullanılır diyor.

• spy1925 S kullanıcısına yanıt

Diğer cevaplayan arkadaşa takılma. Forumun sakatı kendisi. Akıl hastası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wiru5 kullanıcısına yanıt

Evet,ben de yaptıktan sonra farkettim

• Verecek mi onu bilmiyoruz. Bende aldım sayaç işlemedi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kilecerme kullanıcısına yanıt

Bu Pazarama'dan gelen puanlar genel Maximum puanları mı oluyor yoksa yine Pazarama'da mı kullanım zorunlu oluyor?

• Maximum'da sayaçlar hemen işliyor. Döneme düşünce işlenir bilgisi nerden nasıl geldi bilmiyorum ama harcama yapanların sayaçta hemen görmesi lazım diye düşünüyorum. Diğer kampanyalarında öyle çünkü. Bahsettiğiniz döneme girince işlenmesi olayı Cepteteb'de var mesela. Orası da öyle.

• Arkadaşlar sayaç bozuk, harcadığınız yer iş bankası üyesi ve şartlar oluşuyorsa yapıştırın gitsin, ag den yaparsanız yüzde 1 ekstra puan veriyor

Edit: pazarama alışverişi işliyormuş sayaca direk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crt_ -- 30 Haziran 2022; 23:10:22 >
    Maximum'da bazı kampanyalarda toplam harcama kampanyası olunca sayaç işlem dönem içine girince işliyor. Tek harcama koşulu olanlarda ise örneğin tek seferde 3000 TL'ye 100 TL puan diyorsa sayaç hemen işliyor. Bu kampanyada işlem dönem içine düşünce yani ertesi gün sayaç işler. Ben 16 binlik alışveriş yaptım müşteri hizmetleri geçerli olduğunu teyit etti. Yarın dönem içine aktarılınca sayaç işler. Yarın bilgi veririm durumu.

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt

Evet bence de:)

40'ar da e-ticaretten gelir,yalnız %2 ve %10 pazarama da kullanılabiliyor sadece.

• tr37tr T kullanıcısına yanıt
    nerden aldınız

• martingayx kullanıcısına yanıt

Pazarama'dan aldım ilk alışverişe %10 puan için

• Hay elimi eşek arısı soksun Kart bilgilerini girdim ve telefon onay kodu geldi. Telefon onay kodu girerken 23.59'u gösteriyordu saat. Kodu girip tamam tuşuna basana kadar 00.00 oldu saat. Siparişlerde de 00.00 görünüyor. Şimdi pazarama kampanyasına katıldım mı katılmadım mı

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    Her ay yenilenen bir kampanya olduğu için Temmuz ayındaki kampanyaya dahil olur tek sıkıntısı temmuz'da değil ağustosta yatar puan

• Medeni durumu evli olanlara vermiyormuki... Kafamda deli sorular.

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt

Sorun yok hocam ,eyvallah 😅

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.