Şimdi Ara

İş Bankası Maksimum Mobile'e Özel Yemeksepeti 30/20 TL İndirim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
27
Favori
47.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben dün kullandım. kod mesaj olarak geldi. yemeksepetinde sipariş verirken kodu girdim.direk 20 tl düştü. iyi kampanya olmuş bence
  • Ohh bu aksam pizza partisi var desenize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KONU İÇİNDE KOD TALEBİ-PAYLAŞIMI -TAKASI-SATIŞI YASAKTIR.

AKSİ DURUMDA CEZAİ İŞLEM UYGULANIR...
  • kazazz kullanıcısına yanıt
    aynı karttan ikinci kez kodla sipariş veremiyorsunuz kardeş. adamlar zaten müşteri bazlı kampanya yapmış. sadece yemek üzerinden her müşterisine 10 günde 200 lira kar yaptırır mı herhangi bir firma sizin aklınız alıyor mu böyle bişeyi :D
  • Kodu dun burgerking den vodafone indirimli menusunden secerek, kullandim. Indirimler dustu fakat isbank maximum kartla veya banka kartiyla odemek gerekiyo. Benim maximum yeniden basiliyo diye banka kartiyla odemeyi denedim oldu...

• Kodu alayim sonra kullabirim belki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mecekaa kullanıcısına yanıt
    Deneyimlediniz mi?

• Ben işbankası işte üniversiteli aidatsız maksimum kartla dün kod aldım bugün pizza aldım 3 küçük pizza 1 litre kola patates 32 lira kodla 12 lira ödedim güzel bence bunca yıldır işbankası kullanıyorum bir kampanyasını kullanmak nasip oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

Ben işbankası işte üniversiteli aidatsız maksimum kartla dün kod aldım bugün pizza aldım 3 küçük pizza 1 litre kola patates 32 lira kodla 12 lira ödedim güzel bence bunca yıldır işbankası kullanıyorum bir kampanyasını kullanmak nasip oldu

İşte üniversiteli aidatsız kart kampanyaya dahil değildir diye bir madde var. Nasıl katıldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

Ben işbankası işte üniversiteli aidatsız maksimum kartla dün kod aldım bugün pizza aldım 3 küçük pizza 1 litre kola patates 32 lira kodla 12 lira ödedim güzel bence bunca yıldır işbankası kullanıyorum bir kampanyasını kullanmak nasip oldu

İşte üniversiteli aidatsız kart kampanyaya dahil değildir diye bir madde var. Nasıl katıldınız?

Herkes nasıl katıldıysa aynı yolla ben de katıldım. Yalnız bende bankamatik kartı da var onunla giriş yaptım uygulamaya, uygulamada kredi kartım tanımlı alışverişi de kredi kartıyla yaptım.

• Kod çalışıyor mu diye sepette denedim çalıştı indirim düştü ama sipariş vermedim, sonra sipariş verirken tekrar denedim kodu kabul etmedi, tek kullanımlıkmış sözde, ama kullanmadan yandı şifte iyi mi

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Kod çalışıyor bir kac kere Kodu aktif edip iptal ettim yada karttan hata filan aldım ama yinede kullandırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Kod çalışıyor bir kac kere Kodu aktif edip iptal ettim yada karttan hata filan aldım ama yinede kullandırdı

Alala bende neden kabul etmiyor yemeksepeti canlı destek de tek kullanımlıktı hakkınızı kaybettiniz dedi ayrıca, çok garip.. Bi daha deniyim bakıyım

• kod alınan ilgili maximum karttan çekilirse sepete onay veriyor.

kodu olanlar acele etsin 20,000 ile sınırlı diyor !
  • aycibin53 A kullanıcısına yanıt
    Kupon limiti 20.000 değil mi ? Katılım bilgilerine göre kupon alınca 31 Mart son diye anladım zaten herkes bir kez faydalanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 22 Mart 2017; 16:24:24 >
  • Çok ilginçtir kodu kabul etti şuan yine..

Sanal kredi kartı ile ödeme kabul ediyor mu deneyen var mı?
    Yada kapıda nakit ödeme fln isteyebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 22 Mart 2017; 16:25:54 >
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    20.000 kullanıcı 20.000 adet kullandığı andan itibaren 31 mart ı beklemeden kampanya sona erer demek istiyor
  • Arkadaşlar kara listede bulunan tel numaram ile sıfır hesaptan sipariş versem. Sıkıntı olurmu. Bu şekilde deneyen var mı ?

• joker indirimi ile sepetim 30 tl olsa 20 tl bu kod ile 10 tl ödenir mi.. birleşiyor mu joker ind. ile..
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    Şartlarda bulunan 10. Madde

10.İndirim kuponu kodu Joker indirimi ile birlikte kullanılamaz; ancak Yemeksepeti’ndeki diğer indirimlerle birleştirilebilir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.