Şimdi Ara

İş Bankası Maksimum Mobile'e Özel Yemeksepeti 30/20 TL İndirim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
27
Favori
47.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk imza kartıyla yemeksepetinde ödeme yapabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemeksepeti alisverisi yapmayan biriyle kullanmayacagim axess kampanya kodlarini takas yapabilirim.

Bitaksi 15 tl.

Getir 40/20

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sms gelmedi.mhyi arasam tekrar gönderirlermi
  • 1adet kod verilecek ilk PM atan kisiye

• kod işbank kredi veya bankamatik kartıyla online ödeme yaparak kullanılabiliyor. her müşterinin 1 hakkı var. ama adamlar burada kod satıyor gerçekten ilginç :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecekaa

kod işbank kredi veya bankamatik kartıyla online ödeme yaparak kullanılabiliyor. her müşterinin 1 hakkı var. ama adamlar burada kod satıyor gerçekten ilginç :D

Aynı karttan 2.kez kodla indirimli sipariş veremiyor muyuz, deneyimlediniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

quote:

Orijinalden alıntı: mecekaa

kod işbank kredi veya bankamatik kartıyla online ödeme yaparak kullanılabiliyor. her müşterinin 1 hakkı var. ama adamlar burada kod satıyor gerçekten ilginç :D

Aynı karttan 2.kez kodla indirimli sipariş veremiyor muyuz, deneyimlediniz mi ?

İşte bu konunun kilit sorusu bu.

• maximum kredi kartına sahibim ve kampanyaya katıldım kod gelmedi ama kampanyaya katıldım şeklinde gözüküyor. Böyle bir durum yaşayan var mı ?
  • Intensifier kullanıcısına yanıt
    Ben kart bilgisi girmeden sipariş verdim geldi yani bence kartla alakası yok yani onu anlayacak sistemleri yok tabi bu benim kendi fikrim.

• takip
  • kodu kullandıktan sonra ödeme aşamasında başka bir kredi kartını kullanan oldumu..
    maximuma ait sanal kart oluşturmadım.
    şart değilse diğer sanal kartlarla ödeme yapabilirmiyim acaba yemeksepetinde.
  • Kodu kullanabilen oldu mu
  • Tesekkurler.

• ziraat maximum üyelik oluyor, ama kuponu vermiyor, teknik sebeplerden falan filan yazıyor...
  • Şimdi bu siparişi işbankası kartıyla mı ödemek gerekiyo. Başka kartla ödeyen oldu mu. Kod boşa gitmesin bi de

• CEPTETEB ile birlikte kullanan var mı ?
  • iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    İş Bankası Üniversiteli kartım var kodu aldım, denedim karta izin verilmeyen işlem diyerek red etti.Teb kartım ile de denedim onu da kabul etmedi
  • Haber veren arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan_d -- 22 Mart 2017; 12:55:46 >
  • İş bankasının maxımum olmuyor mu.

• Arkadaşlar kodu kullanamayan olabilir burger king'de filan büyük seçim yapınca ya da ekstra bir şey ekleyince arkadaşların dediği gibi kodu geçersiz sayıyor haberiniz olsun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.