Şimdi Ara

İş Bankası Kredimi Onaylamadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese öncelikle merhaba...

Dün akşam işbankasının masrafsız kredi reklamını izledim.
    düşündüm taşındım. Az da olsa ihtiyacım olduğuna karar verdim.
    Ve bugün işbankasına giderek 5000TL-12ay ihtiyaç kredisine başvuru yaptım. İş bankası müşterisi olduğum için %0.96 dan hesapladılar.
    Yanımda maaşımı belgeleyen (iyi maaş almıyorum, normal bir maaş ancak SSK 1000 lirada yatıyor) belge ile ikametgah belgesini de aldım gittim.

Öğleye doğru beni aradılar ve kredimin onaylanmadığını söylediler. Ben de kendilerine sebebini sorunca iş süremin az olduğunu söylediler.

Tabi sinirlendim. Sebebi de şu..

2008 Mart ayından beri çalışıyorum sayılır.
    Elektrik Mühendisiyim.
    2008 Mart-2009 Nisana kadar özel bir firmada çalıştım.
    2009 Nisan-2010 Mart TSK asteğmen olarak çalıştım diyebiliriz.
    2010 temmuz- halen özel bir firmada elektrik mühendisiyim.

ve 2002 den beri de işbankası müşterisiyim. Kredi kartını da kullanıyorum.
    Zaman zaman kredi kartı borcumu geç ödesemde bazen sadece asgarisini ödesem de bugüna kadar hiç takibe alınacak bir borcum olmamıştır.

Bu şartlar altında kredimi neden iptal edersiniz ki?

Karar aldım. Forumda bugüne kadar ödediğimiz kredi kartı yıllık ücretlerini ve hesap kartı işletim ücretlerini nasıl geri alabileceğimizin bir yolunu anlatan başlık var.
    O başlığı dikkate alarak işlemleri de yaparak ödediğim işletim ücreti ve kart ücretlerini geri alacağım ve çok sevdiğim iş bankası hesabımı kapatacağım.

Paylaşmak istedim çünkü bu tip durumlar insana koyuyor.
    Boğazına kadar borç batağına girmiş insanlara kredi veren bankalar benim gibi hiç borcu olmayanlara 40 yılda 1 ihtiyacı olduğu zaman bile kredi vermiyor.

Saygılar, sevgiler...

• Ben de maaş bordrosuyla gitmiştim iş veren kişinin imza sirkülasyonu mu ne lazım dediler vermediler. Başka banka bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twin pedal -- 24 Mart 2011; 15:11:41 >
  • bırakın bu işleri ya.benim babamın sırf 1 kredi kartı limiti 25.000 tl.diğerlerini saymıyorum bile
  • finansbanktan al
  • ne alaka şimdi abi?

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

bırakın bu işleri ya.benim babamın sırf 1 kredi kartı limiti 25.000 tl.diğerlerini saymıyorum bile
  • Faizler yükselmiş.Akbank geçen gün beni aradı.0,96 ile masrafsız 25 bin TL kredi limitiniz var.31 Mart'a kadar gelip istediğiniz şubeden çekebilirsiniz diye.Kafamı karıştırdılar.

Biraz birikmişim var.Beylikdüzü tarafında stüdyo veya 1+1 daire almak istiyorum ama sonra da düşünüyorum lan ben daha evlenmedim ki diyorum.Bir yanımda tapunun kötüsü olmaz git al sen evlenemezsin zaten diyor.Bi ip var ucunda iki kişi.Bi o tarafa çekiyor beni bi bu tarafa.

Annemde haklı kardeşim vazgeç ev sevdasından diye ama dün akşam sonunda söyledim.Git bul evleneyim dedim.

Yaşlanmak kötü be

Herkes kız bulamayacağız sana diyor.Bir de sanki önüme kızları sermişlerde ben olmaz demişim muamelesi yapıyorlar ya hasta oluyorum.

Ben ne anlatıyorum ah bi bilsem.Acım büyük.İçime oturan bir şey geldi başıma.

Defol git hayatımdan dediğim birini defettiğim anda yeni biri ile çıkmaya başlaması.Lan Liseli değilsinki sen arkadaş.Bir de tutup seni seviyorum onunla bir işim yok demesi yok mu.Öldürür müsün sabaha mı bırakırsın bilmiyorum ki.

Ben en iyisi bu akşam gidip içeyim.

• ziraatte bana kredi kartı vermedi.

en güzeli yapı kredi. hem play verdiler hemde normal world
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Angel

Ben de maaş bordrosuyla gitmiştim iş veren kişinin imza sirkülasyonu mu ne lazım dediler vermediler. Başka banka bakıyorum.

o nasıl bişeymiş yav. yetkili bi imza yeter diye biliyorum?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.