Şimdi Ara

İş Bankası İşCep'ten müşteri olanlara 200 TL harcamaya 200 TL MaxiPuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
12
Favori
8.857
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-98434C2A1 -- 29 Ocak 2022; 21:4:55 >

• Öğrenciyken hesap işletim bedeli kesip kendilerinden soğuttuklarindan beri kullanmıyorum. Halen devam ediyor diye başvuru yapmıyorum normalde banka kartı için iyi bir fırsat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiiliyol kullanıcısına yanıt

banka kartına hesap işletim ücreti yok ki

• Müşteri değilim ama ,işlemler için şubeye gelin diyor. Bu sorunu yaşayan var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • baba1993 kullanıcısına yanıt

Hesap işletim bedeli yoksa alırım

• teşekkürler hesabı açtık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 30 Ocak 2022; 14:16:36 >
  • Kampanya süresi çok kısaymış ya kaçırsak napcaz :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar hortlatmak gibi olmasın ama geçen ay iş bankası mobil yolu ile müşteri olup bu ay maxipuan yatan var mı? 15 gün içinde yazıyor lakin bir gün belirtilmemiş

• "Ödül kullanımı: Kampanya kriterlerine yerine getiren müşterilerimizin kazanmış oldukları MaxiPuanlar kriterlerin yerini getirildiği ayı takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanlar yüklenildikleri tarih itibari ile 10 gün süresince kullanılabilecek, kullanılmayan MaxiPuanlar ilgili sürenin sonunda geri alınacaktır."

15'ine kadar vakit var, bana henüz yatmamış

• Bende de aynı

• regalok R kullanıcısına yanıt

Aynı durum

• mexalon M kullanıcısına yanıt
    NFC olmayan telefonda ilerliyor NFC niz yok deyip sonlandırıyor. NFC olan telefonda ise hiç ilerlemiyor. Bir çok şey denedim. Başka biri adına denedim yine olmuyor. Anlaşılan kampanyadan çok reklam.

• burda şube yada telefon ile iş bankası kartı sahibi olabilirsiniz kısmı var şube yada telefonla müşteri olursa ta bu şekilde puan kazanabiliyormuyuz deneyen yada sonra oldu mu?

İş Bankası İşCep'ten müşteri olanlara 200 TL harcamaya 200 TL MaxiPuan
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Banada yatmadı daha inşAllah almak için 10 takla attırmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarn26 S kullanıcısına yanıt

Hocam aşağıdaki şartlara bakarsanız işcep üzerinden müşteri olma şartı istiyor. Yanlız yeni bir şey keşfettim. Müşteri kaydı oluşturmaya çalıştığım telefon numarası üzerinde simkart blokesi vardı. İşcep sol yukardaki menü tuşuna basıp güvenlik ayarlarına sonra da sim kart blokesi kaldırma seçeneğinden ilerleyip kaldırdım. Sonra ne göreyim hesap açacağım kişinin aslında hesabı varmış daha önceden haberi yok unutmuş. Siz de dediklerimi kontrol edin. Sorunun nedenine ulaşacaksınız.

• iş bankası kredi kartı yıllık ücreti iade alamadım müşteri hizmetleri iade etmiyor iletişim formundan yazdım gelen cevabı thh vericem çözüm önerisi olan var mı 104.5lira geçirdiler

• Arkadaşlar bişi sorucam maximum kartla alakalı ilk defa basıma geldi, banka kredi kartımın limitini düşürmüş aradım şube yapmıs diyor benim talebim bile olmadı hiçbir zaman üstüne 2021 hazirandan gecikmeye girmişsiniz diyerek nakit çekimi de kapatıp hesabımda olan parayı da çekmiş ki asgariden fazla yatırıyorum her zaman , takvim yılı Ocak 1 2022 den başlıyor diyorum Bunlar bana 2021 diyor ya kafayı yicem çözüm de yok napmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: lastjeday

Arkadaşlar bişi sorucam maximum kartla alakalı ilk defa basıma geldi, banka kredi kartımın limitini düşürmüş aradım şube yapmıs diyor benim talebim bile olmadı hiçbir zaman üstüne 2021 hazirandan gecikmeye girmişsiniz diyerek nakit çekimi de kapatıp hesabımda olan parayı da çekmiş ki asgariden fazla yatırıyorum her zaman , takvim yılı Ocak 1 2022 den başlıyor diyorum Bunlar bana 2021 diyor ya kafayı yicem çözüm de yok napmam lazım

Banka durduk yere kimsenin kredi kartı limitini düşürmez şube ile görüşün bence

• hocam 2009 dan beri aktif kullanıyorum , şubeye de kesinlikle böyle bir talebim ya da herhangi bir muvafakatim olmadı . 2021 haziran ve 2022 şubatta gecikme yapmışsınız diyerek hesap özetti borcununun tamamını ödeyin diyorlar ama müşteri hizmetleri bile limit düşürülmesine şaşırdı çünkü herhangi bir talebim yok ve asgariden yüksek ödemelerim var . Limitim de bu zamana kadar düşürmedim hep yüksek kendileri daha geçen yükseltelim diye Mesaj dahi attılar kafayı yicem ya, paramı da iç ettiler . Biri diyor ki sayaç 2022 de sıfırlanır 3 dönem ödemezseniz diyor diğeri de 2021 Haziran baz alınmış diyor 8 ay öncesi baz alınamaz ki oldu olacak 2020 yi de bahane etsinler anlamadım ya ayrıca limit düşürme mesai saatinden sonr olmus 17.51 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastjeday -- 10 Mart 2022; 21:7:59 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.