Şimdi Ara

iş bankası hb'de 200 lira üzeri 20 tl indirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
3
Favori
6.880
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeri değil ama hb alışveriş yapanlar bilir.

http://www.hepsiburada.com/liste/dockers-211185-195015-gunluk-ayakkabi-erkek/productDetails.aspx?productId=aykksp211185195015&categoryId=60000100

bu ürünü almıştım ürün kargada elime geçer geçmez iade edebilir miyim ayağıma uymadı falan diye ?
  • ben netbook aldim bir kac gün kullanmama ragmen iadeyi kabul ettiler bence bunuda kabul ederler
  • Elimde indirim kodu var ve şuanda kullanmicam.

İhtiyacı olan birisine karşılıksız verebilirim. (İlk pm atan)
  • 30 tl kampanyasıyla birleştirilseydi iyi olacaktı
  • Teşekkür eden olmadığına göre gönderdiğim kodu kullanan olmadı galiba, ama önceki sayfada işime yaramayacağı için paylaştığım bir kod mevcuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldhand35

Teşekkür eden olmadığına göre gönderdiğim kodu kullanan olmadı galiba, ama önceki sayfada işime yaramayacağı için paylaştığım bir kod mevcuttu.

Anasını bile ağlatmışlar..

kaç kere yazdım şifresi olan verebilirmi diye.

ama herkes pas geçip konuya yazıyor göstere göstere şekil yapıyor kendince.
  • hepsiburadanın 30 tl kampanyası varken bu kampanyayı kullanmak mantıklı mı sizce?
    yoksa iki kampanya birleştiriliyor ama buraya yazan yok mu
  • hepsiburada'dan banka kodu ile yada banka kodu olmadan 200 ve üstü alışveriş yapınca verilen 30 tl hediye çekini kullanabilmek için bir altlimit varmı acaba? örneğin 100tl ve üstü alışverişlerde çek kullanılabilir şeklinde.
  • Hala avantajix 'i hatırlatanlar var sağolsunlar da artık nakitkazan vb. diğer siteleri hatırlatmak lazım. avantajix iadeleri yatmıyor, itirazınıza da bir ton laf kalabalığıyla cevap veriyorlar. Sizi değil, satıcı firmaları tutuyorlar.
    Benim 300 küsur liralık HB alışverişim yatmadı. İtirazıma da "HB ve sehirfirsatindan çok geç yanıt alıyoruz, bu aralar sorun var, gerekirse biz onları kaybetmek uğruna baskı yapacağız vb. " bir ağız dolusu laf...
    3 gün sonra nakitkazan üzerinden HB alışverişi yaptım. Yine yansımayınca itiraz ettim, bir haftada nakitkazan işi çözdü. Hiç avantajix'in çenebazlarıyla uğraşmayın.
    Ha bu arada, iki kere kayıt oluşturmama rağmen avantajix HB alışverişini yatırmadı. Aradan tam 4 ay geçti! Bir de tchibo alışverişini yediler. Neymiş, başka site üzerinden gitmişmişim tchibo'Ya. 3 yıldır sanki ben bilmiyorum çerezleri silmeyi bilmem neyi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BallıBey -- 21 Mart 2013; 10:35:41 >
  • Arkadaşlar Kodu olupta kullanmayacak olan varsa alabilirmiyim pm den teşekkürler yardımlarınız için şimdiden.
  • İlk pm atan "alexxson"" nickli arkadasa kod gonderilmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Hala avantajix 'i hatırlatanlar var sağolsunlar da artık nakitkazan vb. diğer siteleri hatırlatmak lazım. avantajix iadeleri yatmıyor, itirazınıza da bir ton laf kalabalığıyla cevap veriyorlar. Sizi değil, satıcı firmaları tutuyorlar.
    Benim 300 küsur liralık HB alışverişim yatmadı. İtirazıma da "HB ve sehirfirsatindan çok geç yanıt alıyoruz, bu aralar sorun var, gerekirse biz onları kaybetmek uğruna baskı yapacağız vb. " bir ağız dolusu laf...
    3 gün sonra nakitkazan üzerinden HB alışverişi yaptım. Yine yansımayınca itiraz ettim, bir haftada nakitkazan işi çözdü. Hiç avantajix'in çenebazlarıyla uğraşmayın.
    Ha bu arada, iki kere kayıt oluşturmama rağmen avantajix HB alışverişini yatırmadı. Aradan tam 4 ay geçti! Bir de tchibo alışverişini yediler. Neymiş, başka site üzerinden gitmişmişim tchibo'Ya. 3 yıldır sanki ben bilmiyorum çerezleri silmeyi bilmem neyi!

Avantajix in üç kagıtcı olduğunu 100 kere söyledim ama anlayan olmadı

adam çifte vuruyor

hem 10 TL üyelik aidatı diyor hemde firmadan aldığı örnek %10 luk parayı bize %6 olarak ödüyor..
    bende avantajiz e bırakacağıma alışveriş yaptığım firmaya kalsın bu sayede daha fazla kampanya olarak geri döner diyorum

• elimde 1 adet kod mevcut isteyen ilk kişiye yollabilirim
  • kod hurshit adlı kullanıcıya gönderilmiştir
  • Arkadaşlar Şu HB çeklerinin kullanırkan alt limit var mı yok mu Şu konuda bilgisi olan yok mu ya 100tl çek aldıktan sonra tekrar 500tl alışveriş şartı istemesin HB
  • quote:

Orijinalden alıntı: sami

Arkadaşlar Şu HB çeklerinin kullanırkan alt limit var mı yok mu Şu konuda bilgisi olan yok mu ya 100tl çek aldıktan sonra tekrar 500tl alışveriş şartı istemesin HB

Alt limit yok 50 50 kullaniyorsun farkli aylarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sami

Arkadaşlar Şu HB çeklerinin kullanırkan alt limit var mı yok mu Şu konuda bilgisi olan yok mu ya 100tl çek aldıktan sonra tekrar 500tl alışveriş şartı istemesin HB

100 tl çek 50+50 şeklinde yüklenir ve alt limit yoktur. tecrübeyle sabittir. tek sorun kargo ücreti çıkar. onuda bazı özel kargosuz ürünleri alarak aşabilir yada pepsi kodu kullanabilirsiniz...
  • işbankası koduyla 30 tl hediye çeki kazanılabiliyor mu kazanılamıyor mu acaba? hb müşteri hizmetlerinin kazanılmıyor dediklerini bir kaç arkadaş yazmış.pratikte belki farklıdır. eğer kazanılıyorsa hemen alışveriş yapmayı düşünüyorum.
  • arkadaşlar varsa bir adet kod alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asarcik -- 21 Mart 2013; 11:52:32 >
  • arkadaşlar 30 tl hediye çeki kampanyası sayfasında bu kampanya banka kampanyalarıyla birleştirilebilir yazıyor. müşteri hizmetlerinin birleştirilemez dediği söylenmiş.nasıl olacak?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.