Şimdi Ara

Iron Man 3 (2013) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.276
Cevap
9
Favori
52.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tony Stark hulk ile kapışacaksa 3. filmide ben beklemeye razıyım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 10 Mart 2011; 21:45:45 >
  • Kaliteli yaptıkları sürece 2013'e kadar beklenir.
  • X-Men Origins: Wolverine'in neresi kötüydü pardon? X-Men serisinin en ciddi en güzel hikayeli filmiydi bana kalırsa. 2. Filmde Japonya'da geçecek bildiğim kadarıyla.

Bu arada; Disney'in alması kötü olmuş. Araya Mickey Mouse, Barbie gibi şeyler katmaz inşallah.
  • boşuna o kadar para verip haklarını satın almış 2012'den sonrası yok zaten

Bekleyip göreceğiz filmi
  • Scarlett Johansson, Black Widow olarak yalnızca Marvel’in merakla beklenen "The Avengers"ında değil, Iron Man (Demir Adam) serisinin üçüncü filmiyle de geri dönüyor. Johansson'ın "Iron Man 3"nin kadrosunda yer alacağı tüm yetkililer tarafından kabul edildi.

Feature Film Casting, Johansson'ın kadroya katılmasının dışında filmle ilgili yeni detaylar da verdi. Film çok iddialı bir gerilim olacak. Filmin senaristi ve yönetmeni Shane Black; "Bu film tamamıyla Tom Clancy gerilimleri gibi olacak. Demir Adam, gerçek dünyanın gerçek kötü adamlarıyla ölesiye savaşacak." şeklinde konuştu.

Black, konuşmasına şunları da ekledi: "Marvel, Iron Man 2'nun verdiği sonuçlardan hiç memnun kalmadı. Sanırım biraz acele bir prodüksiyon olmasından kaynaklanıyordu. Herkes ajandasını çıkış tarihine göre belirlemişti ve "basitçe" iyi bir film yapmaya çalıştık. Fakat Iron Man 3, başka filmlere benzemeyecek. Kimsenin bildiği Iron Man filmlerinden olmayacak, bambaşka bir film olacak. Demir kostüm içinde iki adam, birbiriyle savaşacak."

Film 3 Mayıs 2013’te vizyona girecek.

• güzel haber. bi ara avengers dan dolayı iron man 3'ün iptal edildiğini duymuştum çok üzülmüştüm. konunun ilk yorumlarına bakıyodum herkes tarihe çok geç demiş, dedim bi yıl var nasıl çok geç kendi kendime. konunun açılma tarihi 2010 muş
  • O değilde Spiderman'in 4. filminde kadronun içine etmişler. Senaryoyla kurtarırlar inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidik

güzel haber. bi ara avengers dan dolayı iron man 3'ün iptal edildiğini duymuştum çok üzülmüştüm. konunun ilk yorumlarına bakıyodum herkes tarihe çok geç demiş, dedim bi yıl var nasıl çok geç kendi kendime. konunun açılma tarihi 2010 muş

Robert Downey 3 Iron Man ve sanırım 3 Avengers filmi için anlaştığını açıklamıştı.
    Önümüzde ki yıllarda çizgi roman uyarlamalarına doyacağız gibi.
    Tabi gönül istiyor DC Universe'da bir atak yapıp Avengers tarzı bir prodüksüyon ile gelsin önümüze.
  • Bekliyorum bu filmi..
  •  Iron Man 3 (2013)

Iron Man 3'te Filmin Kötü Adamı olarak usta aktör Ben Kingsley ile anlaşma aşamasındalarmış.

Iron Man 3 Eyes Ben Kingsley for Villain; He Will Not Play Mandarin

Ben Kingsley is in final negotiations to take on an important role in the upcoming Marvel sequel Iron Man 3 for director Shane Black.

The character Ben Kingsley will play has not been revealed,
    but sources are adamant that the Oscar-winning actor will not be playing fan favorite villain Mandarin.
    It is known that the persona he will take on is somehow tied into nanobot technology, and that he will be working against, not with,
    Tony Stark in this third chapter of the popular franchise.

http://www.movieweb.com/news/iron-man-3-eyes-ben-kingsley-for-villain-he-will-not-play-mandarin

• Güzel haber
  • Walt Disney şirketi, "Iron Man" filmlerinin üçüncüsünü Çinli ortağıyla çekeceğini bildirdi

Walt Disney ve DMG Ertertainment’den yapılan açıklamada, "Iron Man 3"ün çekimine bu yıl başlanacağı belirtilirken, Walt Disney’in Çin sorumlusu Stanley Cheung, hikayenin Çinli izleyicilerin ilgisini çekmesi için Çin’den unsurlar içereceğini söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomas Anderson -- 16 Nisan 2012; 17:04:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Scarlett Johansson, Black Widow olarak yalnızca Marvel’in merakla beklenen "The Avengers"ında değil, Iron Man (Demir Adam) serisinin üçüncü filmiyle de geri dönüyor. Johansson'ın "Iron Man 3"nin kadrosunda yer alacağı tüm yetkililer tarafından kabul edildi.

Feature Film Casting, Johansson'ın kadroya katılmasının dışında filmle ilgili yeni detaylar da verdi. Film çok iddialı bir gerilim olacak. Filmin senaristi ve yönetmeni Shane Black; "Bu film tamamıyla Tom Clancy gerilimleri gibi olacak. Demir Adam, gerçek dünyanın gerçek kötü adamlarıyla ölesiye savaşacak." şeklinde konuştu.

Black, konuşmasına şunları da ekledi: "Marvel, Iron Man 2'nun verdiği sonuçlardan hiç memnun kalmadı. Sanırım biraz acele bir prodüksiyon olmasından kaynaklanıyordu. Herkes ajandasını çıkış tarihine göre belirlemişti ve "basitçe" iyi bir film yapmaya çalıştık. Fakat Iron Man 3, başka filmlere benzemeyecek. Kimsenin bildiği Iron Man filmlerinden olmayacak, bambaşka bir film olacak. Demir kostüm içinde iki adam, birbiriyle savaşacak."

Scarlett Johansson 2.filmdede yokmuydu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nesi geç anlamadım ben daha çekimlerine bile başlanmadı. 1 yıla anca hazırlarlar zaten.
  •  Iron Man 3 (2013)

Guy Pearce kadroya katıldı filmde önemli bir rolde oynayacakmış.

http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=33730
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Scarlett Johansson, Black Widow olarak yalnızca Marvel’in merakla beklenen "The Avengers"ında değil, Iron Man (Demir Adam) serisinin üçüncü filmiyle de geri dönüyor. Johansson'ın "Iron Man 3"nin kadrosunda yer alacağı tüm yetkililer tarafından kabul edildi.

Scarlett Johansson 2.filmdede yokmuydu ya

Vardı.

• Robert Downey oldugu surece beklenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scarlett Johansson () oynuyorsa her türlü izlerim.. Yoksa sıradan gişe filmlerinden birisi olacaktır bu filmde gibime geliyor..
  • bu flim ve spawn 2 çekilse mükkemmler olur
  • Kadroya yeni oyuncalar eklenmiş.İlk iki filmden çok daha iyi kadrosu olacak gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.