Şimdi Ara

iRobot temizlik robotları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
40
Favori
37.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iRobot temizlik robotları

Merhaba, temizlikten sonra yuvasına dönüp işlem tamam, hazne dolu uyarısında hazneyi boşaltmak için açtığımda bu kısımda hep böyle birikinti görüyorum. Hazne de tıka basa dolu olmuyor hiç bir zaman, 2/3 ü dolu oluyor. Normal bir durum mu, yoksa vakumlamasında bir problem mi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhi84 -- 9 Ağustos 2021; 14:22:52 >
  • muhi84 kullanıcısına yanıt
    Normal bir durum bu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tüm forum üyelerinin Zafer Bayramını kutlarım.

Daha nicelerine, gururla.

• IRobot i7 kullanan arkadaslar ses durumu nasıl. Çekim gücünü azalatabiliyormusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i3 ile 976 hangisini tavsiye edersiniz? aralarında çok fark var mı ?

• ziyakoray Z kullanıcısına yanıt
    İ3 tavsiye ederim, yeni nesil bir platform üzerinde kurulu en azından.

• Türkçe dil desteği geldi deniliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimeBoy -- 2 Eylül 2021; 15:32:37 >
  • TimeBoy kullanıcısına yanıt

Süper haber.

• TimeBoy kullanıcısına yanıt

Çok rahatsız etmeyen bir sesi var gerçi kişiye göre değişir. cihaza çekim gücü gibi müdahalelerde bulunamıyorsunuz. Sadece şu odayı veya odaları süpür diyebiliyorsunuz

• iRobot biraz önce pet pisliği tanıma özellikli robotu Roomba J7’yi lanse etti.

Bir ön kamera ile sorunu bulup çevresinden dolaşıyor.

• Merhaba i3 modelini kullanan var mı? Roomba 976 ile arasındaki fiyat farkına değer mi? Arlarındaki farklar nelerdir bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilengineer23 -- 19 Eylül 2021; 16:38:22 >
  • civilengineer23 C kullanıcısına yanıt

Ben 975 aldım epey baktım i3 ile fark emiş gücü ve i3 daha yüksek. Birde otamatik boşaltma ünitesi. Ama 975 navigasyon kamera sayesinde daha iyi gibi. Ve fiyatı epey ucuz. 2600 tam bir fp ürünü. 75 76 74 hepsi aynı bir fark bulamadım.

• diabl0 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler i3’ü tercih ettim, otomatik boşaltma ünitesi olmayan versiyonunu, 3300’e geldi. Dediğiniz gibi aralarında çok fazla fark yok benim tercih nedenim i3’ün daha yeni bir model olmasıydı.

•  Hep derim ya, iRobot Roomba sizi beni gömer diye...

Bu R581 tam 11 senelik!

Ben satmıştım, ilk servisine geldi. Batarya, fırçalar orijinal henüz. Bilgisayara bağlandığında 2261 saat kullanıldığını anladım... müthiş!

Bakımı yapılacak, batarya değişecek ve yarın sahibine iade edilecek.

[simage=1]https://store.donanimhaber.com/be/4e/32/be4e32da53737ab9496c975e27e435be.jpeg[/simage]

[simage=1]https://store.donanimhaber.com/ae/c4/6d/aec46d04ab5ecefb2feb8beca73d710d.jpeg[/simage]

[simage=1]https://store.donanimhaber.com/75/b6/c3/75b6c31c3900374a7dc54cc8cd814204.jpeg[/simage]

[simage=1]https://store.donanimhaber.com/37/cc/6e/37cc6e9884d8ab3e8d1cf26cbc72f0c6.jpeg[/simage]

• İ3 de akıllı haritalama ve kaldığı yerden devam etme var mı

• Asilzade37 A kullanıcısına yanıt

Akıllı haritalama yok yani odaları vs bölemiyorsunuz, keep-out bölge yaratamıyorsunuz ancak kaldığı yerden devam etme var.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ali bey selamlar.

Daha önce Almanya Amazondan Ecovacs 950 almıştım. Ama haritalama sorunu çıkarıyordu sürekli. En ufak değişiklikte haritayı tanımıyordu.

En son LDS sıkıntısı da çıkarınca iade ettim.

Şimdi 6000 TL gibi bir bütçem var.

Stabil çalışan, harita, uygulama konusunda sıkıntısı olmayan bir cihaz arıyorum.

Mop özelliği olmasa da olur. iRobot i7 önerir misiniz?

veya bu fiyatlara alabileceğim en mantıklı cihaz nedir sizce?

• fifa_05 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

i7 gayet güzel bir cihaz ama sadece kuru süpürme biliyorsunuz. İşinizi görürse süpürme işlevi emsalsizdir.

Ancak o bütçeye Roborock S7 hatta Ecovacs T8 de alabilirsiniz.

Saygılarımla

• Xiaomi 20 Ekim’de ilk D şekilli robotunu çıkartacak: [b]Mi Pro[/b]

3000Pa vakum gücünde, 8 ToF sensör çevre algılama için. 

Çift yuvarlak mop - otonom ünitede 40derecede yıkama ve kurutma

Önde 28cm uzun ana fırça (Neato tipi)

Aynı anda hem süpürme hem dikey titreşimli mop

Ayrı temiz ve kirli su hazneleri

5200mAh batarya kapasitesi ile orta-üst sınıfın yeni krallığına aday bir robot olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 16 Ekim 2021; 7:55:29 >

• s7 ile i3+ arasında kaldım açıkçası, ,i3+ için toz torbası nereden ve ne kadara temin ediliyor ? eğer bu konuda bir sıkıntısı varsa s7 almak daha mantıklı olacak çünkü

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.