Şimdi Ara

İRİVER T60 İNCELEME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
0
Favori
44.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar öncelikle tesekkur ederim,arkadas demiski 4gb 25 sn'de acılıyor valla benim 2 gb anında acılıyor.Şarkı geçisleri cok seri anında geciyor hiç bir takılma yada yavaslama yok seri bi alet arkadaslar emin olun bu aletin tek kotu yanı distribütör'ünün olmaması yoksa 10 uzerinde 9 alabilecek bir yapıya sahip,Türkiye'de getiren bir firma olsa tahminimce fiyatı 1 gb 220 2 gb 280 4 gb 310 ytl falan olur.Pil konusuna gelince tabikide herhangi bir pil kulalanılabilir ama dandik markalar kullanmayın zaten cok kısa gider ama gecici olarak panasonic,philips in düz modellerini yani alkaline olmayanlarını kullanabilirsiniz sorun yaratmaz sadece biraz daha az gider o kadar.
  • güzel inceleme eline sağlık, ama ses okadarda iyi değil. ben sony yi tercih ederim (hatta elime geçeni satıp sony aldım bile)

sadece bass ta iyi eq ayarı ayrıntılı.. ses ise srs wow la bile sony kadar iyi değil bence..
  • Tabiki herkesin görüsü farklı.Dediğiniz doğru sony'de kaliteli ve kendini ispatlamıs bir marka,tercih bizim onemli olan herkesin aradıgını bulup bi sekilde müzikten zevkini alması.
  • kardeş renkler zevkler tartışılmaz kimi sony i beğenir kimi iriveri ama şu bi gerçek ikiside iyi markalar ama iriver fazla bilinmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dost..:) -- 8 Mart 2008; 19:14:30 >
  • Sony çok bilinen ve büyük bir marka ama.. iriver - cowon gibi markalar daha spesifik ürünler üretmektedirler.. iriver ve cowon Amerika da en çok tercih edilen mp3 player markları..
    Örneğin sennheiser ve sony kulaklığı sorsanız.. %80'i sony'i tanır bilir;sennheiser'i az kişi bilir.. ama sennheiser bu konu da daha başarılıdır.. Daha herkesin pek bilmediğ bir çok marka var >> sure - koss - bose - nakamichi - Infinity gibi.. Bunları saymakla bitmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 13 Mart 2008; 22:04:18 >
  • Evet arkadaşlar halk arasında pek bilinmeyen çok kaliteli markalar var bizim halıkımız kaliteyi değil ismi alır.Ama sonuçta seçim ben sony ve bir çok markayıda seviyorum ama onlara aslında kızıyorum çünkü cok pahalı haddinden fazla pahalı oluyorlar.İriver ses taknolojisiyle cok ilgilendigi için ben iriveri seviyorum.Neyse herkes sevdigi urunu alsın...Ne diyelim...
  • İriverlerin çok kaliteli ses çıkardıklarını duymuştum hatta piyasadaki en profesiyonel ses kalitesine sahiplermiş;İpod ve Zen lerden daha iyimi bunların ses kaliteleri?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cry of Cyrus

İriverlerin çok kaliteli ses çıkardıklarını duymuştum hatta piyasadaki en profesiyonel ses kalitesine sahiplermiş;İpod ve Zen lerden daha iyimi bunların ses kaliteleri?

ipodda neymiş

zen i dinlemedim ama ipoddan bariz üstün sound blaster ın dediği gibi iriverlerın ses karakteristiği diğerlerinden daha farklı
  • Arkadaşlar ipod,zen falan kaliteli ve guzel aletler ben bir iki sefer dinleme fırsatı buldum,ama boyutlarına ve paralarına gore cok pahalı aletler.İriver,cowon Amerika'nın en iyi markaları,en çok tutulan markaları bi düsünün bu sapkalı kovboylar kotu seyi severlermi hiç,alırlarmı hiç,bu adamlar yıllardır en kaliteli urunu alan kisiler bide olaya boyle bakın
  • arkadaşım benimki 500 şarkı 2.5 gb dolu 3 saniyede açılıyo şarkılarını eger klasörlemediysen hepsini klasörle zamanın düştügünü sende göreceksin...

edit: löpçüge cevaptı alıntı yapmayı unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi counterdoctor -- 10 Mart 2008; 17:27:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: counterdoctor

arkadaşım benimki 500 şarkı 2.5 gb dolu 3 saniyede açılıyo şarkılarını eger klasörlemediysen hepsini klasörle zamanın düştügünü sende göreceksin...

edit: löpçüge cevaptı alıntı yapmayı unuttum

Çok doğru söylüyorsun counterdoctor klasörleme yapınca cok hızlı acılıyor.
  • Ben de sürekli klosörlü olarak kullanıyorum;çok pratik menüsü var zaten.. elin alışınca çok hızlı bir şekil de gezinebiliyorum.. Eski mp3 playerım creative muvo tx fm 1gb'tı onun da menüsü çok kullanışlı.. Ama sese gelince çok bariz bir kalite farkı var... Aynı şarkıyı aynı volüm oranın da her iki mp3 player'da dinliyorum.. iriver'ın o bas-mid-tiz tonlamaları çok berrak.. tertemiz ve naturel bir ses veriyor... Yanlız arkadaşlar ısrarla söylüyorum.. mutlaka sennheiser mx200 ya da mx360-460 model kulaklıkla dinleyin bir de.. mest olursunuz..
    Ama ben çok bas severim diyorsanız cx300 alın derim.. Benim cx300 var ama fazla dinleyince kulaklarım rahatsız oluyor onun için pek tercih etmiyorum bu modeli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 10 Mart 2008; 23:29:09 >

• Hayırlı olsun.. Ses çıkışı kaç mw ?
  • 30 sol 30 sag mw olması lazım tabii 60 lık cıkıs olarak biliyorum.Frux Arkadasım aklımı çeldin artık mx200 yada cx300 veya cx400 almaya karar verdim sence hangi modeli alayım.
  • Sennheiser mx 200 alsan yetereli bence.. cx300 kanal içi olduğu için basları çok yoğun veriyor;belli bir süre sonra insanın kulağı ağrıyor.. Hem sağlık açısından da riskli!
    Arkadaşımın mx 460 modeli var.. Sesi biraz daha bas ağırlıklı.. bas seslere çok düşkünsen mx 460 alabilirsin.. En hesaplı media markt'lar da satılıyor.. 2 ay kadar evvel mx 200 kulakığı 13.5 liraya almıştım.. Şimdi ne kadar bilmiyorum.. Yanlız kulaklığı ilk aldığın da sesi ham oluyor.. Bir kaç ay kullanınca sesler tamamıyla oturuyor..
    Vakit geçirmeden al bir sennheiser miüziğn tam tadını al derim..
  • Tesekkur ederim mx200 almayı dusunuyorum ama biraz arastırayım aslında aklım cx300 de kalıyor dedigin dogru kanal yolu oldugu için zamanla kulagımı bozabilir.Zaten sol kulagıma daha cok ses geliyormus gibi oluyor bende anlamıs degilim neden oldugunu neyse ya mx200 yada cx200 alayım bari girdik madem bu işin içine en iyisi olsun dünyanın en iyi iki ses ürerticisini karşılastıralım bakalım nasıl bi kalite cıkacak ortaya
  • Arkadaşlar şimdi daha iyi anlıyorum neden burdayız,ne yapıyoruz neden bukadar müzik sesi kalitesi icin fikir alıp veriyoruz.Çevremdeki bir sürü insan müzik dinliyo diye geciniyor ama simdi anlıyorumki onlar cok cahil yada bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorlar.Hayatlarında 2 bilemedin 3 sefer mp3 çalar gormuslerdir,bakmıslardır ama gelin gorunki iriver ve cowon'u anlatana kadar öldüm zaten anlatmaktan vazgectim ama yazık vallahi yazık acıyorum boyle insanlara duz mantıklar kaliteyi degil hep gorselligi alırlar.Marka takıntılılar hele Sennheiser markasının dünyanın en iyi kulaklık ve mic. üreticilerinden birisi oldugunu soyledimde bana yaptıkları alaylı konusmaları gorcektiniz,,peki ben neden mi bunlara anlatma geregi duyuyorum cevremde müzik ve kaliteden anlıyor gibi davranıyorlar herseye muhalefet oluyorlar.Eeee boşuna dememişler cahil ile etme muhabbet fıttırırsın...Konumuzla alakası yok belki ama sizlerin kıymetini cok iyi anladım sanal dostlukar dileğiyle...

• saol kardeşim
  • t60 siparişi ben de vericem bi sürdir aklımda wardı,ep630 kulaklıgım war t60la birleşince nasıl bi sonuc cıkıcak merak ediyorum:)
  • Yazılarınızı parça parça değil de hepsini ilk mesajda toplar ve rütbeniz onbaşı'nın üstüne çıkarsa, donanımhaber uzmanı seçilebilirsiniz. İnceleme için teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.