Şimdi Ara

İrade sıkıntısı olmayan Sentry vs Superman (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
3.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bakın ben nabuya bilgisiz demedim hicbir zaman,kendisinden bilgi bile danıştım ghost rider hakkında

Farklı konular hakkında bilgileri olabilir tabiki

Ama forumda gördüğüm kadarıyla çrleri okumadan gerçi cr okuduğunuda pek emin değilim kendisi sürekli comicvine linki ve twtterr linki atarak konuda ilerlemeye çalışıyor

Kendisi sonuçta omnisience bir insan değil bende değilim ama forumda bağzı bilgileri bilmemesine rağmen karakterlerin arkasından atıp tuttuğuna sait oldum

Ben bu konuyu açmazdım zaten bu gerçek bilgi taşıdı beni yalancılıkla suçladı hadeyan in her konuda bana ders verdiği ni idda etti ve beni ezmeye çalıştı

Ben asla, diğer forumdaki olayı buraya taşımam tasimadimda, bu gercekbilgi gereksiz userin baskasinin ağzında konuşup hadeyan seni ezdi sana ders verdi dediği için kendimi hadeyan la tartıştigim konuda hadeyan tarafından ezilmedigimi ve her konuyu ispatladigimi savunma amaçlı açıklama gereği hissetim

Dedigim gibi Eğer empty hand son yazdığım yoruma hepsine cevab verirse tartışmaya devam ederim (kendi sitesindeki konu)

Bu arada gerçek bilgi ilk yazdığın yorumu neden bidaha yazıyorsun demişsin micheal bilgisizini bilgilendirmek amaçlı yazdım dr.manhattan ve süpermen mevzusunu bide süpermenin potansiyelini küçümseyen arkadaşlar için yazdım ozynmandias bak cr satılan yerde ne yazıyor 》 Geoff jons ve gary frank'in elestirel ve ticari hit serisi son sayisinda şok edici detaylari takip ediyor. Dr.manhatton'ın DC evrenine karşı hareketlerinin arkasindaki gercek ortaya cikiyor. Oztmandias () onu durduracak tek kisiye muracaat ediyor : superman'e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 4 Ekim 2018; 2:27:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Kendisi dcyi okadar ıyi bilmediğini forumda dile getirdi yanlış anlıcak bi durumu yok verdiği bilgiler eksik ve yanlış çıktı özellikle mandrak in overvoide düşüp öldüğünü falan savunması cas hakkında ki düşünceleri cryi okumadığını kanıtlıyor ona kalsa mandrak overvoodde hayatta kalamıyor oysaki mandrak ölmedi orda yeni çıkan seride süpermen beni overvoid e atti diyor yaradılışa girmeye hazırlanıyor kısacası mandrak

Zaten bilmemesi garip bir olay değil sadece bilmediği crler hakkında karakterler hakkında emin bir şekilde yorum yapması garip kimse omnisience değil sonucta

Birde şu türkçemin kötü olduğu nu söyleyen arkadaşlar kahramanbaykus sitesindeki uzun yazılarıma göz atarlarsa türkçemin yazimimin nekadar ıyi olduğunu anlarlar, sadece ergen gibi takıntı yapmıyorum kendime şu harf eksik olmuş şu harf fazla olmuş boş muhabbetler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 4 Ekim 2018; 0:8:14 >
  • Kafalar pırıl pırıl maşallah.

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Utkan zaten bilgili bi arkadaşımız ona şüphe yok ,

Ama her cr yi bilicek diye bi olayda yok

Dediğin gibi belki utkan in cr bilgisi benden 10 larca kat ıyi olabilir zaten kendiside akıl akıldan üstündür dedi

Herşeyi bilicem diye birşey yok cümlesini kullandı, keşke onun yerine yorum yaparken bi danış cunki kendisiyle tartıştigim crler hakkında en ufak cr bilgisi yok hep comicvine linki ve non canon twetter linkleri atıp durdu

Keşke başkalarını böyle ovecegine kendini gelistirsende sen beni ezsen, ama goruyorumki baya bi ezildin tarafimca Utkan ile de empty hand konusunda son yazdıklarıma cevab verebiliyorsa verebilir ben bildiğim konular hakkında her türlü tartışırım sıkıntı yok

• Full iradeli ve potansiyelli sentry base supermani veya kendini sınırlamayan supermani alır.Fakat superman de full putansiyelle savasacaksa yüksek zorlukla superman alır.

Dss ile supermani karşılaştırmak güzel kafaymış.Sabahları ne içiyor bu kıyaslamayı yapan arkadaş bize de bi öneri yapsın.Bu kafayı yaşamak istiyorum.

• Hepinize KB hesaplarınız üzerinden özel mesaj attım. Gidin Bakın

Bir daha benim üzerimden, benim dahil olmadığım bir tartışma yürütülür ve bu kesilmez sürdürülürse KB hesaplarınıza veda edeceğiniz gibi. DH forumunun adminleri ile de temasa geçip burada da gerekli cezayı almanız için elimden geleni yaparım arkadaşlar.

Bu DH'den KB'ye laf taşınmıyorsa. Oradan buraya da aynı şekilde taşınmayacak. Hele arkadan konuşma kesinlikle saçmalık.

Diyeceklerim bu kadar. Esas cevap özel mesaj da
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben biliyorum Dss Superman ı yener Superman Dss yi alır diyen tayfalar la doku yok bunu yenmiş o nu yenmiş Superman ın say say bitmeyen featları var. Tayfa bunlardan bahsediyor ama Normal suparman dss yi yener demeleri ilginç.

• Death Seed Sentry kullanıcısına yanıt
    Onlar superman fanları değil.Onlara fan diyerek benim gibi bir superman fanlarına hakaret etmiş olursun.Çizgi roman bilmeyen çoluk çocuk kendi karakterleri ile özdeşleştireceği bi karakter bulup(illa superman olmasina gerek yok,hulk,ghost rider gibi karakterler de seçiyorlar kendilerine) o karakteri en güclü yapmaya çalışıyorlar.Öyle insanları ciddiye almayacaksın.

Ayrıca sana nacizane tavsiyem (ofansif algılama) sadece bir karakter yada bir firmadan okumaman.Git dc de oku vertigo oku,manga oku farklı şeyler de okursan daha bilgili ve objektif yorumlar yapabilirsin

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Kendisi sürekli konu açıyor yav biraz yorumlara katılsa sence de iyi olmaz mı?

• 2 gün konu paylaşmıyıcam yorumlara katıllıcam.

• Death Seed Sentry kullanıcısına yanıt
    Bence ikisini de yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

baĞzı kişileremi hitaB ettin sen oy seni yeyim beyn tüykçe hocan kiymmiş senin oy oy
    Şu yoruma çok gülmüştüm :D

Ama belli etmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ADMİRAL41 kullanıcısına yanıt
    Siz PlayStation forumunda da aynı emojiyi atıyorsunuz anlamadım gitti :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.