Şimdi Ara

İrade sıkıntısı olmayan Sentry vs Superman (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
3.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uğraşma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • since2002 kullanıcısına yanıt
    Gerçek yaş : Bilinmiyor

Beyin yaşı : 1- -1

Hastalığı: Kendini çizgi roman karakteri olan süperman ile özleştirmiştir süpermane en ufak hakaret veya kötü söylem ona gelmiş gibi savunur. arkadaşlarını her şeyi bilen olarak tanımlar. istikrarlı feat ile bir anlık patlamalar arasındaki farkı anlıyamaz.
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hoca dediği adamların bile cr bilgisi yok ben olaya müdahale etmesem sitesinde 2 tane görsel atıyor luciferin omnipotence olduğunu falan söylüyor bide böyle uzun yazma huyu var uzun yazdığı ve birşeyler salladığı için bunlar bilgili olduğunu falan düşünüyor aksine ve bilgisi hiç yok verdiği cr bilgisinin çoğu yanlış çıktı comic-vine ve yazar twet açıklaması atıp duruyor gram bilgisi yok dediğin konuyu sabırla incelersen anlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 3 Ekim 2018; 21:29:30 >
  • MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Zırlamaya başladı zaten bundan sonrasına cevap vermemek gerek
    Hoca dediği adamları say bana.

Hadeyandan bahsediyor hocam boşver kendi kafasın da takılsın. daha dün abi diyordu adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: since2002

Kesinlikle hoca dediği adamların bile cr bilgisi yok ben olaya müdahale etmesem sitesinde 2 tane görsel atıyor luciferin omnipotence olduğunu falan söylüyor bide böyle uzun yazma huyu var uzun yazdığı ve birşeyler salladığı için bunlar bilgili olduğunu falan düşünüyor aksine ve bilgisi hiç yok verdiği cr bilgisinin çoğu yanlış çıktı comic-vine ve yazar twet açıklaması atıp duruyor gram bilgisi yok dediğin konuyu sabırla incelersen anlarsın
    Ben Nabunun bilgili olduğunu düşünüyorum senin aksine. Tabii ki her konuda bilgili olamaz lucifer olaylarını tam bilmediğim için sen haklısın veya NABU haklı diyemem ama genel olarak DC yi çok iyi biliyor bence. Ve saygı duyduğum ve bayağı sevdiğim birisidir

Ama bazen söyledikleri yanlış anlaşılıyor.

Edit: Yani o yorumlarını okuyanlar yanlış anlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son_of_Asgard -- 3 Ekim 2018; 21:36:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hadeyan tamam bilgisi olabilir farklı olaylarda ama lucifer empty hand captain adam rox ogama mandrak hakkında en ufak bilgisi yok sitede zaten hepsinin cevabı verildi

Karakterler hakkında en ufak bilgisi yok ama arkalarından sıkmayı seviyor çok değişik bir karakter hadeyan arkadaşımız ama ıyi insandır eminim

He bu arada domsday clock#8 mevzusuna gelelim inanmıyordun sanirim

Geoff jons ve gary frank'in elestirel ve ticari hit serisi son sayisinda şok edici detaylari takip ediyor. Dr.manhatton'ın DC evrenine karşı() hareketlerinin arkasindaki gercek ortaya cikiyor. Oztmandias onu durduracak tek kisiye muracaat ediyor : superman'e

Neyse

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Hadeyan kullanıcısına yanıt
    Bir de Utkan hocanın forumunda cirit atıyor.

Ben kendisini etiketliyeyim de görsün. Utkan Aktaş'ın çizgi roman bilgisi since2002 ninkinin 100 katıdır.

ilk söylediğin yorumları neden son yazdığın yoruma da ekliyorsun ?
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Nabuya bilgisiz olmadığını solemedim ama sitesinde genelde havadan sıkıyor bağzı konularda

Captain adam , mandrak, empty hand i insanlara yanlış tanitmis ama doğrusunu kendisine yazdım daha niceleri var sahte mandrak rox ogama mandrak bedenini ele geçirdiği mandrak sözde tek yemiş kahramanlardan ama asli öyle degil olayın gerçeğini yazdım zaten

Özellikle spectrenin en kısıtlanmış hali evrensel diyor ama

Source tarafından en kısıtlı hali multiverse deniliyor (crde) geçiyor

Presencenin elinde yaradılışı tuttuğunu savunuyor ama insanlara sitesinde yanlış lanse ediyor
    Sadece yaradılışı tuttu onuda eleinaya sordu yardım istedi
    Sözde presence orda void source yide tutuomus

Void i ve sourceyi tuttuğuna dair en ufak ispat yok o yaradılışı tutma olayını mr.mrpxltkk bile yaptı

Empty hand , mandrak, captain adam , rox ogoma hakkında en ufak bilgisi yok ama bilgisi olmadığı karakterler hakkında.millete yanlış bilgiler veriyor

Yani arkadan sıkmayı seviyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 3 Ekim 2018; 21:45:9 >

Okadar korktumki keşke etiketlemeseydin konuyu açan ben değilim ki? Gerçek bilgi gerçek olmayan bilgileri millete lanse ediyor yalancılıkla suçluyor beni napsaydim?

Umursamıyorum. Boş yapma.

Neyse işte. Dediğim gibi bilmediğim konularda yorum yapmayı sevmem. Ama NABU söylediği şeyleri kanıtlar gerekirse. Yani hep kanıtlıyordu söylediklerini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yalancılıkla suçlamıyorum sen yorumun da benim arkadaşlarım her şeyi biliyor demeye getirmedin mi ? getirdin. Daha neyi uzatıyoruz senin arkadaşların varken biz kimizki bence tartışmaya bile değmiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 3 Ekim 2018; 21:42:11 >
    Sitesinde gerekki cevab verildi eğer tartışmak istiyosa hala empty hand daki son yorumuma cevab vererek başlayabilir sabırsızlıkla bekliyor olacağım

Bu arada sen yalancı birisin önceki yorumlarını biliyorum yukarda duruyorlar uzatmayalim neyse

Sen yalancı birisini seni bir güzel rezil ettim diye kullanıyorsan. Çok saçma bir adamsın

Cevap verse ne yazar anlamıyorsunki uğraşmamak en doğrusu
    Ben kendime güveniyorum empty hand son konuma cevab veremez cunki kendisi mat edildi..

Ve senin yalancı biri olduğun

Fuclrym benzetmesinden bile belli yalancısın :)

Mat edildi diyor

Sen kendine güvenmiyorsun sonsuz bilge arkadaşlarına güveniyorsun.

Arkadaşlarının da fulcrumu kötüle sebebi seninle aynı kuyruk acılarından dolayı mı ?

( Senin kuyruk acın fulcrum >>>>>>>>>> Cas olması )
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.