Şimdi Ara

İrade sıkıntısı olmayan Sentry vs Superman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
3.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Sentry vs Superman konularını hep paylaşıcam.

Kavga böyle olucak

Sentry Güneşi yok edip superman la kavga edicek

İkisi de ölümsüz değil ölümüne kavga edicekler

Sentry tüm gücünü kullanıcak tüm potansiyeli ortaya çıkarıcak

2.Kavga da şu

Güneş olup İrade sıkıntısı olmayan Sentry le kavga edicek supermanın normal haliyle

İkisi de ölümsüz sadece nakavt edicek

Hangi kavga da kim kazanır ne yapıp nasıl kazanır ayrıntılı açıklayın plz.

Takım olarak kavga

Death Seed Sentry & Captain Marvel. Vs Superman & Wonder Woman

Güneş olmıyıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Seed Sentry -- 3 Ekim 2018; 19:46:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk kavgada sadece Sentry Full potansiyel olacaksa Sentry alır. İkisi de olacaksa Superman. Sadece güneşi yok etmek Superman'ı yetmeye yenmez. Ki Sentry fiziksel güçle felan alt edilebilecek bir karakter. Öldürülemez ama nakavt edilebilir.

Bu arada sadece 1 güneş yok. Başka yıldızlara gidip ordan da güç alabilir

İkinci raund ise yine Superman yener. Hem güneş var hem nakavt yeterli...

Takım savaşında DSS ile Captain Marvel alır.

Zaten bir karakterin en güçlü halini alıp diğerinin base formunu almak ve base formda olan adamın gücünü düşürecek bir şey yapmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • R1 - Sentry -> Fakat ikiside ölümsüz değil derken ? Daha çok ölmemek Sentry'nin alanına giriyor :D Tüm gücü ve Potansiyelide olunca alır. Güneşide yok ediyor. Superman uzun süre dayanamaz.

R2 - Superman -> Nakavt karşılaşması, irade sıkıntısı olmasa bile Superman alır yüksek ihtimal.

Takım kavgası -> Cap Marvel biraz etkisiz eleman. DSS çoğunlukla 1v2 atacak. Belli olmaz fakat öldüren kazanıyorsa DSS alır.
  • Kavgada yıldızdan güç almak yok Dss ile supo kavga etse Supo alır diyecek kişiler varmı diye yazdım supo alır diyen var

• Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Yine derken 1'i Superman alamaz. Güneşsiz ortamda savaşıyorlar. Bide öldüren kazanıyor..
  • Usta çoğu yazılarda Sentry supo dan Daha dayanıklı ve daha giçlü o yüzden sentry daha abartılı supo dan diyolar. Bencede doğru bana göre örnek alıntı Çoğu insana göre SuperMan çakması bir karakterdir ama Sentry bundan daha fazlası. SuperMan'dan daha güçlü ve dayanıklıdır. Güçlü derken şaka yapmıyoruz gerçekten güçlü. Hatta şöyle bir örnek verelim savaş tanrısı olan Ares'i hiç bir alet kullanmadan elleriyle ortadan ikiye bölmüştür. Terrax'ın gezegen patlatma girişimini basit bir yumruk ile engellemiştir. Ama basit bir yakın dövüşçü olmanın çok ilerisinde. Ölçülemeyen bir enerji malipülasyonu yeteneği vardır. Atom dönüşümü yeteneği ve güçlü telepatik yeteneğe sahiptir. Bunların yanı sıra dokunulmaz olabilir (saldırılar öylece içinden geçer). Bu da demek oluyor ki sadece kendisi isterse ölebilir veya hasar alabilir bu da demek oluyor ki onu öldürmek tamamen imkansız. Şimdiye kadar var olan en güçlü Avanger Sentry'dir. (Böyle yazılar ilgimi çekiyor ve bu yazılarda bir kaçı hakklı fakat Sentry superman la dayanıklık yarışına girer ve kazanan sentry olur güç desek bana göre sentry)

• Rkt oduğunda işler değişiyor tabi dahil olunca en giçlü avanger o inşAllah sentry nin yeni çr sinde Bir Featı çıkarsalar güzel olur baya güçlü olsun tadından yenmez

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Ben oraya yazdım zaten ölmez ama nakavt edilir diye. Eğer öldüren kazanıyorsa ben de Sentry derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Yine derken 1'i Superman alamaz. Güneşsiz ortamda savaşıyorlar. Bide öldüren kazanıyor..
    Çünkü Superman Sentryi ne kadar çok dövsede ölmeyip yenilenecek ve eninde sonunda Supermanın enerjisi tükenecektir ve sentry kazanacaktıe.

• Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Şu tarz fazla bilgisi olmayan arkadaşların konusuna yorum yazarak kendini yorman anlamsız kardeşim

Zaten konuyu incelersen nekadar bilgisiz ve bilgiye muhtaç olduğunu anlarsın bağzı arkadaşların (bağzı yorum yazan kişilere hitab ettim)

• since2002 kullanıcısına yanıt
    baĞzı kişileremi hitaB ettin sen oy seni yeyim beyn tüykçe hocan kiymmiş senin oy oy
    Adam konu açmış o da cevap vermiş? Bilgisiz derken ne demek istiyorsun?

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    You rock!

• Death Seed Sentry kullanıcısına yanıt
    Superman, uzay boşluğunda birine vurarak etraftaki gezegenleri parçalıyor, yumruklarıyla gerçekliği ve uzay Zaman bariyerini parçalıyor. Sentry Ares'i ikiye bölüyorsa Superman'de Evolved (gelişmiş) Doomsdayı ikiye yarıyor ve Aresten çok daha güçlü Doomsday.

Dayanıklılık olarak anlatmamıza bile gerek yok Supermanın neleri tankladığını az çok biliyorz

• quote:

Orijinalden alıntı: since2002

Şu tarz fazla bilgisi olmayan arkadaşların konusuna yorum yazarak kendini yorman anlamsız kardeşim

Zaten konuyu incelersen nekadar bilgisiz ve bilgiye muhtaç olduğunu anlarsın bağzı arkadaşların (bağzı yorum yazan kişilere hitab ettim)

• Bilgisiz diyorum aksini ispatlasın bekliyorum

Ayrıca konuyu açan arkadasin bi ara hulk ve ghost rider oaa dan başka yenilmez diyen arkadaşları andırıyor hatta aynı tıp diyebilirim, he bide thorun süpermeni yenebileceğini düşünen kesim de var tabi

He bide bunlar heycanlı abisi fazla üzmeyelim bunları hani iradesi sağlam daa gelicekya sözde supermenden daha etkili featler sergiliyiecegini düşünüyorlar bide
    Süpermenin potansiyelinin farkında olmayan kesim var

Bugün gidin dc nin sitesine manhattan i durdurabilicek tek karakter superman yazisini görebilirsiniz doomsday clock#8
    Manhattan vs superman hikayesi en son superman

Gözleri kırmızı bir şekilde manhattan a yumruk atıyordu seri orda bitti

Manhattan in dediği şey şu superman beni yok edicekmi yoksa ben mi herşeyi yok edicem
    Artık supermanin potansiyelini küçümsemeye bırakmaları lazım baaaaaggggzi arkadaslarin:)
    Uahhahah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi since2002 -- 3 Ekim 2018; 20:22:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

baĞzı kişileremi hitaB ettin sen oy seni yeyim beyn tüykçe hocan kiymmiş senin oy oy
    Bilgiye muhtaç kişi sensin ahbap.

nekadar değil ne kadar, bağzı değil bazı, hatta bunu ısrarla tekrar etmişsin. Hitab değil hitap. Kimin bilgiye ihtiyacı var acep çooook merak ettim

• Gereksiz bir insan bu
    Aynı tıp? TIP? Klavyende sorun mu var?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.