Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.561
Cevap
47
Favori
119.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekir Bey cevaplarınız için teşekkürler

Demo olmaması kötü oldu ama dediğiniz gibi bir aylık üyelik zaten 30 tl gibi bir şey.

Tek sıkıntı araç içinden sürmek. Genelde ben tavan ya da bumper cam sürüyordum

Tekrar cevaplarınız için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=fVoAk7DzVuo

• https://www.youtube.com/watch?v=PkzgClnyanE

• https://www.youtube.com/watch?v=9K24zeoT4fk

• Sonunda ben de dayanamayıp iracing üyesi oldum. 1 ay deneyeceğim hep merak ediyordum. Çok zamanım olmuyor detaylı lisans kasmaya. Bakalım beğenirsem biraz devam ederim.
  • Henüz iki resmi yarış ve iki tt yaptım fakat sim bariz diğer oyunlardan farklı. Ne olursa olsun yavaş da olsan aracı içerde tutmak şart. Bir de rakipleri ilk turda geçebilirseniz geçiyorsunuz sonra yakalamak çok kolay değil. Beğendim sayılır aslında fakat ilerleyen klasmanlarda ek araçlar şart. Bir de ben iki saat oynuyorum o da her gün değil. Düzenli zaman da ayırmak şart almayı düşünenlerin dikkatine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba aylık üyelik fiyatı dışında araba pist gibi başka şeylere de para veriyormuyuz acaba
  • marduk82 M kullanıcısına yanıt
    Evet. Aylık üyelikle sana belli başlı arabalar ve pistleri veriyor. Bunlar rookie class'ı geçmene yarayacak içerikler. Klasman yükseldikçe yapılan yarışlara katılmak için hem araç hem de pist almak zorundasın. Her bir araç ya da pist ya 11 ya da 14 dolar. Toplu alımlarda indirim var. Ama güzel araçları kullanmak ve pistlerde yarışmak için para vermek zorunda kalıyorsun ama bir kereye mahsus. Bir kere o araç ve pisti aldıktan sonra bir daha para vermiyorsun ömür boyu o araç ve pist senin oluyor. Üyeliğine ara versen bile tekrar üye olduğunda almış olduğun araç ve pistleri tekrar kullanabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza001 -- 22 Nisan 2018; 21:30:30 >
  • Detroit Grand Prix at Belle Isle Haziran da geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=6oZoqkEjT2c

• Merhaba Heusinkveld Sim Pedals Pro ( Gaz ve fren ) Satılıktır.

https://forum.donanimhaber.com/sim-pedals-pro-satilik--132462543#132462543
  • MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    hocam şu dikiz aynasını ayarlama imkanı varmı acaba.. dibindeki araç 100m geride gözüküyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

hocam şu dikiz aynasını ayarlama imkanı varmı acaba.. dibindeki araç 100m geride gözüküyor..
    Aracın orjinal aynayı sadece sağ sol yukarı aşağı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Fakat virtual aynanın fov u ayarlanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Aracın orjinal aynayı sadece sağ sol yukarı aşağı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Fakat virtual aynanın fov u ayarlanabiliyor.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim.. hocam bir soru daha sorayım.. d klastayım.. dün yarışta viraja girerken birisi arkadan vurdu attı beni dışarı hasar falan aldık pite girip bir sürü bekledik.. 20 etaplık yarışta 19 etabı bitirebildik..baktım benim klas puanımdan ve ratiodan düşmüş.. hatalı değildimki benden neden kesti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

teşekkür ederim.. hocam bir soru daha sorayım.. d klastayım.. dün yarışta viraja girerken birisi arkadan vurdu attı beni dışarı hasar falan aldık pite girip bir sürü bekledik.. 20 etaplık yarışta 19 etabı bitirebildik..baktım benim klas puanımdan ve ratiodan düşmüş.. hatalı değildimki benden neden kesti..

Alıntıları Göster
    Maalesef iracing teki ceza sisteminde kimin haklı ya da haksız olduğunun bir önemi yok. Biri size vurduğunda size de ceza puanı yazar. Yarışı ve rakipleri okumak önemli. Eğer arkada çok agresif bir adam sizi kovalıyorsa bırakın geçsin. Elbet belasını bulacaktır.

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağol bunuda öğrenmiş olduk.. daha öncede başıma gelmişti bende dedim sıkıntı bende de vardı demek.. öğle değilmiş..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öncelikle herkese selam. Yaklaşık 10 gündür iracing oynuyorum. Daha önce LFS ve AC deneyimlerim oldu. Lakin iracing ‘le tanıştıktan sonra hepsi zaman kaybıymış. Şu sıralar dinamikleri çözmeye çalışıyorum. C Lisans olmama çok az kaldı. irating kasmıyorum fazla. Önce bi lisansı yükselteyim , sonra raiting kasarım dedim. Siz ne dersiniz ? Ayrıca bir sorum daha var , yanıtlarsanır sevinirim. Malum fazla kaynak yok türkçe olarak.

Sorum , son 2-3 gündür barber kullanıyorum. Çoğu forumda barber yarışlarının çok öğretici olduğunu okudum. Ama setup ve sürüş dinamiklerini tam çözemedim. Sürüş dinamiği derken , vites ve gaz kombosu. G27 kullanıyorum , otomatik yada manuel hepsini tek tek denedim. Ama düzlüklerde herkes benden daha hızlı , virajları çok iyi geçiyorum. Zaten bundandır ki yarışları ilk 6-7 içerisinde bitiriyorum şayet bir kaza yaşamazsam. Ama düzlüklerde herkes benden daha hızlı. Nedir bunun açıklaması , neyi yanlış yapıyorum , ne yapmalıyım ? Debriyaj kullanıyorum olmuyor , otomatik kullanıyorum olmuyor. Max devirde kullanıyorum olmuyor , düşük devir deniyorum olmuyor. Setup konusunda netten setuplar buldum , kendim yaptım ama yok. Zaten sadece suspansiyon ayarlarıyla oynanabiliyor.Hızlanamıyorum. Bana bu arabayı bilale anlatır gibi anlatırsanız sevirim.

Hepinize iyi yarışlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: janis

Öncelikle herkese selam. Yaklaşık 10 gündür iracing oynuyorum. Daha önce LFS ve AC deneyimlerim oldu. Lakin iracing ‘le tanıştıktan sonra hepsi zaman kaybıymış. Şu sıralar dinamikleri çözmeye çalışıyorum. C Lisans olmama çok az kaldı. irating kasmıyorum fazla. Önce bi lisansı yükselteyim , sonra raiting kasarım dedim. Siz ne dersiniz ? Ayrıca bir sorum daha var , yanıtlarsanır sevinirim. Malum fazla kaynak yok türkçe olarak.

Sorum , son 2-3 gündür barber kullanıyorum. Çoğu forumda barber yarışlarının çok öğretici olduğunu okudum. Ama setup ve sürüş dinamiklerini tam çözemedim. Sürüş dinamiği derken , vites ve gaz kombosu. G27 kullanıyorum , otomatik yada manuel hepsini tek tek denedim. Ama düzlüklerde herkes benden daha hızlı , virajları çok iyi geçiyorum. Zaten bundandır ki yarışları ilk 6-7 içerisinde bitiriyorum şayet bir kaza yaşamazsam. Ama düzlüklerde herkes benden daha hızlı. Nedir bunun açıklaması , neyi yanlış yapıyorum , ne yapmalıyım ? Debriyaj kullanıyorum olmuyor , otomatik kullanıyorum olmuyor. Max devirde kullanıyorum olmuyor , düşük devir deniyorum olmuyor. Setup konusunda netten setuplar buldum , kendim yaptım ama yok. Zaten sadece suspansiyon ayarlarıyla oynanabiliyor.Hızlanamıyorum. Bana bu arabayı bilale anlatır gibi anlatırsanız sevirim.

Hepinize iyi yarışlar dilerim.
    Selamlar. İrating kasmaman yarıştaki psikolojin için faydalı olabilir. İrating alacağım diye gerçek performansını gösteremeyebilirsin .

Barber da çok fazla ayar seçeneği yoktur. Öncelikle barber da vites yükseltirken debriyaj kullanmana gerek yok . Ayağını gazdan çekmen yeterli . Belki bundan dolayı hız kaybediyor olabilirsir. Ayarlarda manual seçili olsun. Setup sync adlı bir program var . Bu program üzerinden de setup paylaşımı yapılıyor. Denersin

• Teşekkürler cvp için. Hepsini denedim , lakin başkalarının ulaştığı hızlara çıkamıyorum. Frenajlada alakası olabilir . Daha az kullanmam gerek galiba. C class’ım şuan. Sanırım artık barber ile devam etmicem. Bana ne önerirsiniz ? Hangi aracı kullanmam ileride bana daha yardımcı olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janis

Teşekkürler cvp için. Hepsini denedim , lakin başkalarının ulaştığı hızlara çıkamıyorum. Frenajlada alakası olabilir . Daha az kullanmam gerek galiba. C class’ım şuan. Sanırım artık barber ile devam etmicem. Bana ne önerirsiniz ? Hangi aracı kullanmam ileride bana daha yardımcı olur ?
    Aslında her aracın farklı bir sürüş karakteri var. Skippy bu anlamda çok öğretici bir araç. Skippy de hızlanırsanız diğer araçlarda çok daha rahat uyum sağlarsınız diye düşünüyorum. Biraz vakit geçirip iyice aracı çözün derim.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.