Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.562
Cevap
47
Favori
119.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herşey on numarada bazen yarışta oyun kitleniyor pcyi kapatıyorum mecburen fitil ediyor bu sorun.. birde bazı araçlar zıplıyorlar bu pingtenmi kaynaklanıyor? konsantre falan hiçbir şey kalmıyor..
  • Oyunun kitlenmesi tamamen seninle alakalı bir durum , bir çok sebebi olabilir bilgisayarınla ilgili. Araçların zıplaması ise , sadece bir araç zıplıyorsa , o araç sahibinin pingi yüksektir. Hepsi zıplıyor yada ortadan yok olup , tekrar görünüyorsa buda senin pinginin yüksek olduğunu gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Aslında her aracın farklı bir sürüş karakteri var. Skippy bu anlamda çok öğretici bir araç. Skippy de hızlanırsanız diğer araçlarda çok daha rahat uyum sağlarsınız diye düşünüyorum. Biraz vakit geçirip iyice aracı çözün derim.

Alıntıları Göster
    Peki Hocam , şuan C Class'ım ve skipy barber yarışları bana puan vermiyor. Bu durumda hala oynamaya devam etmenin bir mantığı var mı? Yarış kısmında MPR olarak gözüküyor. Class yükseltme puanı alamıyorum diye biliyorum. Bu hafta başka bir pist gelmiş. Boşuna para vermek istemedim puan alamayacağım yarışa.

• quote:

Orijinalden alıntı: janis

Peki Hocam , şuan C Class'ım ve skipy barber yarışları bana puan vermiyor. Bu durumda hala oynamaya devam etmenin bir mantığı var mı? Yarış kısmında MPR olarak gözüküyor. Class yükseltme puanı alamıyorum diye biliyorum. Bu hafta başka bir pist gelmiş. Boşuna para vermek istemedim puan alamayacağım yarışa.

Alıntıları Göster
    Aslında puan vermez değil verir. Fakat C klasa yükseldikten sonra rating alabilmek için seni o klasmandaki bir seride yarışmaya zorluyor . Eğer imkanın varsa tabiki C klas bir araç alabilir yoluna onunla devam edebilirsin ya da skippy e iyice alışıp sürekli üst odalarda yarışmaya devam edebilirsin. Bu sana kalmış

• TiesTV ekranlarında şu anda Spa Yarışı var! Birazdan sıralamalar bitecek ve yarış başlayacak!

İzlemek isteyenler için;https://www.twitch.tv/tiestvtr
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan1905

Bu mesaj silindi.
    Abonelik ile birlikte giriş seviyesi için gerekli olan içeriklere sahip oluyorsunuz. Fakat sonrasında alacağınız pist ve ararçlar ücretlidir. Ayrıca üyeliğiniz bitince iracing e giriş yapamadığınız için haliyle içerikleri de kullanamıyorsunuz. Yani biraz maliyetli maalesef
    https://www.youtube.com/watch?v=Zt2j4Nrb7j8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 23 Mayıs 2018; 9:4:50 >

• Porsche 911 RSR Geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAYAQ -- 24 Mayıs 2018; 0:16:25 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Qu7r7CZsPcQ

• 1 aylık abone oldum. Arabaları, pistleri satın almamı istiyor hala. Güzel bir "Buying Guide" var mı internette ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

1 aylık abone oldum. Arabaları, pistleri satın almamı istiyor hala. Güzel bir "Buying Guide" var mı internette ?
    Şu an bulunduğunuz Rookie lisansında yarışabilmek için araç ve pist almanıza gerek yok . Elinizdeki içerikler yeterli olacaktır. Siz büyük bir ihtimal üst klasmandaki serilere katılmak istediğiniz için alım yapmanızı istiyordur.
  • MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Birşey daha sorayım, sadece direksiyon tuşlarına atama yapmam yeterli olur mu? klavye ve mouse a erişemiyorum tv ye bağladığım için görüntüyü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

Birşey daha sorayım, sadece direksiyon tuşlarına atama yapmam yeterli olur mu? klavye ve mouse a erişemiyorum tv ye bağladığım için görüntüyü.
    Yeterli olur . Ama ayarlar menüsünü kullanabilmek için mause lazım tabiki
  • https://www.youtube.com/watch?v=dqh94iKdl8w

• 2018 3. Sezon Güncelleme İçeriği

iRacing (2010-2015) [ANA KONU]
  • Merhaba arkadaşlar,

2016 steam yaz indirimlerinde, denemek üzere senelik üyelik aldığım iracingi, rookie kısmını geçtikten sonra araç ve pist alma gerekliliği "oyununa" gelmem diyerek devam etmedim. Bugün ise zaten iracingin bir "oyun" olmadığını anladım. Harika bir matchmaking ve rating sistemi olduğunu düşündüğüm bu yaşam tarzına yatırım yapmaya karar verdim. Ancak oyun içi alışverişi steam üzerinden yapabiliyor muyuz bilmiyorum. araç ve pistleri steam cüzdanımdan almak istesem alabilecek miyim? Nasıl?

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkanbeyaz

Merhaba arkadaşlar,

2016 steam yaz indirimlerinde, denemek üzere senelik üyelik aldığım iracingi, rookie kısmını geçtikten sonra araç ve pist alma gerekliliği "oyununa" gelmem diyerek devam etmedim. Bugün ise zaten iracingin bir "oyun" olmadığını anladım. Harika bir matchmaking ve rating sistemi olduğunu düşündüğüm bu yaşam tarzına yatırım yapmaya karar verdim. Ancak oyun içi alışverişi steam üzerinden yapabiliyor muyuz bilmiyorum. araç ve pistleri steam cüzdanımdan almak istesem alabilecek miyim? Nasıl?

Şimdiden teşekkürler.
    Araç ve pistler iracing üzerinden alınıyor. Sadece üyelik kısmı steam üzerinden yapılıyor.
  • Yaz indirimi ile 6 aylık üye oldum 23 tl gibi bir rakama.

Rookie - global mazda mx5 yarışları çok zevkli bence. Denemek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Araç ve pistler iracing üzerinden alınıyor. Sadece üyelik kısmı steam üzerinden yapılıyor.

Alıntıları Göster
    Şimdi alışveriş yaparken gördüm ki "pay with steam acc" diye bir ibare var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan1905

Bu mesaj silindi.
    Support a mesaj atarsanız düzeltirler
  • iracing hesabında paralı olan 18 pist ve 8 araç mevcuttur, c class ta idim seneler önce bıraktıgımda, sadece online üyelik alıp direk yarıslara katılabilirsiniz. tamamı 280 dolar desek hadi yuzde 30 indirimli alsanız 200 dolar yapar, TL ile bugun 900 TL.

pistler;

Spa
    Sonomo
    Sebring
    Virginia
    Road atlanta
    Oulton
    Canadian tire motorsport
    suzuka
    mid Ohio
    road america
    silverstone
    brands hatch
    watkins glen
    zandvoort
    phillip island
    motegi
    autodrome jose Carlos
    zolder

araçlar;

Ruf rt 12
    C6.r gt1
    Radical
    Ford gt
    Hpd arx
    V8 ford falcon
    Ford mustang
    Skip barber

tamamına istedigim fiyat 300 TL.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.