Şimdi Ara

İPTV Gecikme Süresi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
31
Favori
129.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ali dayı yada trion için referans verecek var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edit: pm atmayın.

Bugün arkadaşın öve öve bitiremediği yayını inceledim, uydudan 20sn önde gidiyordu.

Söylediği zaman inanmamıştım ama cidden böyle servisler varmış.

Reklam yapmıyorum zaten referans olarak tanıdık birini bulmadıkça vermiyor o yüzden istemeyin sadece imkansız değil bunu belirtmek için yazdım.

İnternette bulduklarınıza para kaptırmayın %99 u fason.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 6 Ekim 2022; 0:27:24 >
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt

ciddi misin? bugün istanbul'a yağmur yaydı, başka bir iptv'de değil 20 saniye ileri gitmek, çanağın başına ne geldiyse, iptv'nin bazı yerel tv yayınlarının başına da o geldi. İPTV Gecikme Süresi 

bu beinsport, dsmart veya ne bileyim tivibu gibi yayınlar yoğun kar veya yağmur gibi yağışlarlarda yine etkileniyor mu? kırk yılın başında bir box tv aldım, o da hayal kırıklığı oldu.

• haykoatmaca kullanıcısına yanıt
    Adam gecikmesiz diye kategori açmış 10 tane kanal koymuş takılmadan gidiyor.
    Selçuka 1dk fark atmıştı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gecikmesiz yayın olayında yayıncı ile beraber kullanıcının kullandığı program buffer ayarı da önemlidir. Size uydudan 30 sn önce gönderilen yayını sizin programınız 45 sn buffer yaparsa gecikmesiz yayın izleyemezsiniz. Piyasada yayınları bu çerçevede de test edip karar verin. Gecikmesiz yazıp ta uydu yayından 20 sn sonra verilen yayınlarda var. Ayrıca beinconnect anroid uygulamasında bu sene yayın gecikmesi çok az. 7-8 sn arasında. Bizzat test ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 2 Ekim 2022; 13:56:11 >
  • Merhaba, bugün Google de arama sonucu ilk çıkandan deneme aldım. Hiç sorunsuz çalışıyor ama tavsiyeyle almak daha iyi gibi. Öneriler için mesajlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• Beyler selam. Bu çektiğimiz nedir? Netflix olmuş 94 lira. Güya yıllık ücret almıştım katılımcılardan yarısı bana girdi. Sağlam bir iptv lazım. Maçla falan isim olmaz. Belgesel dizi film izlerim bol bol. Var mı önerisi olan?

• kaplan1222 K kullanıcısına yanıt
    İPTV Gecikme Süresiguekiptv.com
    Guek İptv - Kaliteli İptv'nin Tek Adresi
    https://guekiptv.com/ana-sayfa
  • Kaliteli yayın ve içerik ihtiyacı olan bana dm yazabilir

• hocam guek patlamış gibi duruyor. maçlarda zaten sıkıntıydı ama son 4 gündür hiçbir kanala giremiyorum. müşteri temsilcisinin dediği herşeyi yaptım ama zaten baştan savma konuştu. ekşide falan da patladığı yazıyor.

• Çok iyi iptv sunucuları var. Neredeyse uydu yayını ile bire bir aynı zaman diliminde veriyorlar.

• 1 dk ya kadar makul gecikme süresi sonuçta internetten izleniyor. Ama bir çok etkeni var:

1. yayının kaynağından ana sunucuya gelmesi
    2. ana sunucudaki buffer süresi
    3. load balance kullanılıyor sa mainden balancelara aktarımı ve yine buffer süresi ki load balance kullanılmıyorsa ileride donacak yayınların
    4. eee yurt dışından TR ye gelişi
    5. kullandığın cihaz veya uygulamanın buffer süresi

genelde çok az gecikme olan yayınlar feed yayınlar zaten onlarda normal tv den de önde ham yayın olduğu için. Ama işte feed inde bir devamlılığı yok. Yani özetle iptv için 1dk gecikme ideal bence.

• kaplan1222 K kullanıcısına yanıt
    Modüllü uydu yasal abonelik al.25-30 liraya aylık izlersin.bbc earth, viasat history, nat geo, nat geo wild,discovery, discovery science,love nature, history channel hepsi hd aylık 25 liraya dsmartdan izliyorum.
    Bilgisayar, teknoloji hastasıym.IP TV tam anlamıyla bana göre saçmalık.bi kere gecikmeden dolayı bütün maçlar bant dan izleniyor, canlı yayın diye birşey yok.Diğer filmler belgeseller için internet kullanılacaksa zaten youtube, film sitelerinde bu iş halledilir.İşin bir de ağlaki boyutu var.Adamların dünya gideri var yayın yapıyorlar bu IP TV ci şebelekler alıp malı sahiplenip ona buna satıyorlar.Yani ha bi dükkanı yağmalamışsın ha IP TV adında korsanlara para verip yayınları izlemişsin ikisi arasında fark yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • orhann O kullanıcısına yanıt

Hocam hem TKGS olan hem de modüllü olan uydu alıcı var mı bildiğiniz?

Aylardır arıyorum ancak bulamadım bir türlü.

• Bende next 58" android tv var c+ modüllü, ona d-smart modülü takılı, next 2071 kart girişli tkgs alıcı var, cccam dan avrupa liglerini izlemek için.Yani modül genellikle tv de olur, alıcılarda pek tercih edilmiyor.Yalnız TKGS tv de de var, aldığım an kapatttım.düzgün kanallar frekans pek değiştirmez, TKGS ıvır zıvır gereksiz kanallar için bana göre.

• matandberenice kullanıcısına yanıt

TKGS yi boşverin bir önemi yok hocam sizi kısıtlamaktan başka bir şey yapmıyor. Modüllü uydu alıcı olarak size Atlanta 4K CI, Xtrend ET 9000 (çift modüllü), Atlanta Shine modellerini tavsiye edebilirim.

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Mesela?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • A.E.C kullanıcısına yanıt

Özelden yazdım

• biri çıkmış anlatımış yukarıda boş boş konuşuyor iptv cart çut hiç bir fikri yok..sen hayatında 4K belgesel kanalı sahipmisin ..premier lig 4k yayına sahipmisin ..sen film ve diziyi beklerken ben 48 saat önce izliyorum sen ise 2 Gün sonra izliyorsun malum kanalın verdigi premier maçları ben onun 10 katı kaliteli yayını izliyorumm..bilgisizlik devamkeeeeİPTV Gecikme Süresi İPTV Gecikme Süresi 

Not=bana özelden yazmayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredydexter -- 31 Ocak 2023; 19:22:12 >
  • kaliteli bir sağlayıcı tavsiyeniz var ise özelden alabilirim.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.