Şimdi Ara

iptalllllll :) iptallll :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iptal :) neyse herkese gmlik vermek biraz saçma :P oldu ^^ yarın oyunun rate leri ile oynıyacağım şöyle olacak.

min enc 50 ---- max enc 1000

rateler xp : 10000x sp:10000 adena :20000

herkes eğlensin ::P oynasın hoplasın zıplasın :P değiştirince yarın mesaj atarım ^:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywolf -- 26 Şubat 2007; 0:07:25 >

• ^^ buraya gideceği belliydi farklı bi deneyim herkes için :P

( aman deyim npc lerle fazla oynamasinlarda ^^ )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 25 Şubat 2007; 23:49:27 >
  • lol server hata verdi komuta isyan etti herkes gm olursa çökerim felan dedi :P neyse bu olay iptal şöyle diyeyim isteyenlere vereceğim :P
  • bence onu yapmak yerine herkese istediği itemleri verebilirsin çünkü bilmeyen/denemek isteyen birine gm yetkisi verirsen serverin içine edilir giranda 50 tane valakasla dolaşırız =)

isteyene verme olayıda az buçuk uçuk olmuş çünkü herkesin isteme olasılığı yüksek :P

dediğim gibi gm yetkisi yerine saglanabilecek olanakları maximumda tut ( mesela maximum enchant 3k olsun ve shopta satılsın 50.000.000 adenaya herkes pvp ye doyar bolca valakas/antharas/baium kesip zevkine zevk katar :P tek başına siege filan alır vs.

bide oyuna başlangıc parasını 20-30kk yaparsan playerlar daha rahat olabilir çünkü dun c grade setle ketrada kasmak zorunda kaldim ve biraz zor olabiliyor =)

edit: bide c6 özellikleri ile donatacağım demişsin siteye dosyaları ayrı ayrı upload edersen mesela silahların dosyalarla login screenin olduğu dosyayı ayrı tutarsan ( çünkü baya bi mb tutuyor ve bende var + kota vs :P ) iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 26 Şubat 2007; 0:10:05 >

• :P yazdığıma pişman oldum dediğiniz gibi 7 yaşında bir velet dadanır her yer valkaas olur :P neyse c6 olayınıda dediğin gibibi yapacağım dert etme ^^
  • Bow isteriz cok carimz c6 bow
  • ewet aslında c6 silahları eklense iyi olur bende dosyaları var hehe
  • Arkadaşlar c6 çıkmadan silahları nasıl çıkıyor anlamadım.

• clientidi cikmis sanirim gecenlerde gormustum
  • Kardes server evindemi evindeyse nasil 1 sistem
    Merakimdan soruyorum sadece
  • eray servere ne zmnlar griyon c5 silenti buldum gibi alcm birazdan bu akşm server de olabilrm acc ve patch linki var mı sitede fln
  • tamam herkese benden bow :P. neyse yakında hep beraber inceleriz. ASlında sevreri C& yaparsam yani C% buçuk yaklaşık 1 gb lık patch hazırlamam gerek oda baya kasabilir sizi... belki sadece c6 silahlarını eklerim ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: XApAcHeX

eray servere ne zmnlar griyon c5 silenti buldum gibi alcm birazdan bu akşm server de olabilrm acc ve patch linki var mı sitede fln

okuldan gelince ( 5 civari ) bu saatlere kadar onlineyim PyGMaLioN isim

bu arada GM shopta spirit ore yok ^^ ( 3. subclasımıda kastım :P )

++

ne zaman enchant olayı deişicek

2.++

weight limiti yükseltin bence 100 manada %65 leri buluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuntsunemori -- 26 Şubat 2007; 21:13:27 >
  • heheh Arkadaşlar Muhabbet Güzelde Hangi Serverden Bahsediyosunuz Onu Anlamadım Ben :) Arada Reklam Esaslı Birşey Verseniz İyi olur :)
  • bunun sitesi ne biri werebilirmi we nasıl gircez
  • adres link patch vs vs vs...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.