Şimdi Ara

[İPTAL][REHBER] LG Optimus Black P970 - Root, Recovery Mod, Custom Rom Kurulumu. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
4
Favori
26.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. işlemi yaparken telefonda herhangi bir onay ekranı oluşmadı. Acaba neden olabilir ?
    ayrıca rom yüklemek istememin tek sebebi radyo gelmesi bunun için pratik bir öneriniz var mı?

not:telefonu pc ye bağlamayı başarabiliyorum. (Usb hata ayıklama modunu seçmeden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovekrand -- 14 Ekim 2011; 19:30:40 >
  • nova 2.2 kernelin üzerine yapılan bir yamadır en büyük özelliği tüm gereksiz dosyaları silmişler rom kurulunca içinde hiçbirşey olmadığını görürsünüz. nova yerine gingerbreadli bi sürüm daha mantıklı. lg'nin marquee romunu inceledim çok kararlı yapılmıştı bizi tellerede bunun gibi birşey dadından yenmez....
  • merhaba, nova rom dışında custom rom kuran var mı arkadaşlar telefona ?
  • Nova dan başka güncel custom ROM yok şu an. cyanogen mod geliştiriliyor. Ama çok sorunlu.
  • Merhaba,
    Wifi açık.
    Terminale girip;

Change Theme giriyorum.

3. WP7 batt%

işaretliyorum.

you need internet access

hatası veriyor. Wifi açık ve full çekiyor.

Sorun ne olabilir acaba ? Temayı değiştirmek istiyorum.
  • Arkadaşllar dayanamadım ve tekrardan kurdum novayı. Gingerbread theme'ini de uyguladım ama bu klavyesini sevmedim. Stok klavyeye nasıl dönerim geri? Sadece stock klavyeyi istiyorum.
  • tekrar orijinale dönmek için ne yapmalıyım?
  • şöyle bişi sormak istiyorum, nova romu kurmak için önceki iki işlemi yapmak şart mı yani önce root sonra cwm recovery yapıp sonra mı novayı kurabiliriz yoksa sadece root yeterli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

şöyle bişi sormak istiyorum, nova romu kurmak için önceki iki işlemi yapmak şart mı yani önce root sonra cwm recovery yapıp sonra mı novayı kurabiliriz yoksa sadece root yeterli mi?

Şart.

Orijinale dönmek için standart rum yukleme prosedurunu uygulamak lazım.
  • Merhabalar,
    Bir ara Nova V8 kullandım, şuan CM7 kullanıyorum.
    CM7 stabil değil fakat Nova'ya göre oldukça hızlı.

Acaba Nova cephesinde güncelleştirme yada yeni bir Rom mevcut mu ?
    Bilen arkadaşlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Merhabalar,
    Bir ara Nova V8 kullandım, şuan CM7 kullanıyorum.
    CM7 stabil değil fakat Nova'ya göre oldukça hızlı.

Acaba Nova cephesinde güncelleştirme yada yeni bir Rom mevcut mu ?
    Bilen arkadaşlar var mı ?

aynen arkadaşa katılıyorum. bilgilendirirseniz sevinirim :)
  • Nova geliştirilmiyor artık ROM olarak. Cm7 modu olarak yayını devam ediyor gelistiricinin.
  • Bence nova cm ye göre şuan daha iyi cm7 için kernel var xda da onu denemedim ama
  • Wi-fi açık, 3G açık ama tema seçemiyorum. u need internet access diyor her seferinde.
  • nova v8 rom kurdum cok basarili.
    fakat hotspot ile internet baglantimi acamiorum. aciliyor uyarisinda kaliyor.
    sarjimda cok cabuk bitmeye basladi.
    oneriniz var mi?
  • nova v8 rom kurdum cok basarili.
    fakat hotspot ile internet baglantimi acamiorum. aciliyor uyarisinda kaliyor.
    sarjimda cok cabuk bitmeye basladi.
    titanium backup ta takiliyor
    oneriniz var mi?
  • hotspot ile ilgili bir fikrim yok.
    pilin biraz daha çabuk bitmesi olası bir durum. nova daha performanslı çalışıyor. hafif overclock'lu.
    ben daha stabil olduğu için şu an v10e kullanıyorum. sana tavsiyem, memnun kalmazsan v10e yükle ve lg launcher yerine başka bir launcher kullan. sonra da gereksiz sistem programlarını sil. bu işlemlerden sonra fena olmuyor orijinal rom.
  • öncelikle anlatım için teşekküler.
    v10E romda root olup CWM yukledim v10E romun backup ını aldım
    LG V20n(Repackaged) yükledim çalıştı bir problem yok
    ama V20N romun backup almaya çalışırken bu mesajı alıyorum: can't mount /system
    problem nerede olabilir?
  • v20n yedeği almamıştım. şimdi sizin soru üzerine bi alıp bakayım dedim. bi hata vermedi.

eğer yapmadıysanız cwm'de wipe data, cache ve advanced altındaki wipe dalvik cache işlemlerini bir yapın isterseniz. dosya sisteminde froyo kalıntıları kalmış olabilir. niyeyse cihazın temel direğ /system klasörüne erişememiş sizin cwm
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkill

v20n yedeği almamıştım. şimdi sizin soru üzerine bi alıp bakayım dedim. bi hata vermedi.

eğer yapmadıysanız cwm'de wipe data, cache ve advanced altındaki wipe dalvik cache işlemlerini bir yapın isterseniz. dosya sisteminde froyo kalıntıları kalmış olabilir. niyeyse cihazın temel direğ /system klasörüne erişememiş sizin cwm

daha önce yapmıştım yine yaptım ama sonuç aynı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.