Şimdi Ara

İpodum Bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaw bir arkadaşıma vermiştim bozmuş saolsun.Sorun şu kullaklık ses çıkmıyor çalıyor diye gösteriyor ama çalmıyor başka kullaklıkta taktım olmadı.Hani kullaklık çıkışı varya çıkınca pauseluyor.takınca çıkarınca tepki vermiyor herhalde kullaklık takılyken dolladı ondan oldu.bide ısın tuhafı yurtdısından geldı burda yapıtabılrm basına aynı sorun gelen varmı kaca mal olur yardımlarınzı esırgemeyın cok canım sıkıldı yaw.

• Sıkma canını cana gelceğine mala gelsin boşver.Ama spot sa yaptıramazsın sanırım mecbur gidicen herhangibir elektronikciye eyer devrelerinde bi sorun yoksa sorun kulaklık girişindeyse çok para vermezsinki bence büyük ihtimal giriştedir sorun .

• dandik bir çözüm gibi gelebilir ama firmware güncellemesi yapmayı denedin mi?düzelebilir belki.

çünkü kulaklık çıkartınca pause yapıyor demişsin.böyle bi mallığı ancak yazılımlar yapar.alet yan gelip yatmaya çalışıyor.kulaklık takmayacaksan ben niye çalışıyım
  • i-pod'ların öyle bir özelliği var , kulaklığı çıkarınca pause yapıyor . Belki de opsiyonel bir özelliktir ama kulaklıklar konusunda pek tekin değil bu i-pod'lar . Benim sennheisser mx-500'ü denemek için arkadaşın i-pod'una taktık çalışmadı mesela , sonra kendi kulaklığını takınca çalıştı
  • ipod yorumlarını okuduktan ve 4 günlük muvo tecrübeme bakarak şunu söylüyorum

muvo=100 ipod (hafıza olarak değil tabi)
  • sakın öyle köşedeki elektronikçiye filan götürme. spot olsa da farketmez götürürsün parasıyla yaptırırsın servisine.benim de alet spot servis parasını verdikten sonra babalar gibi bakıyor. istanbuldaysan mecidiyeköyde 3p ye gidiceksin.
  • cok saoln arkdslar ılgınız ıcın bugun yetklı servısıne verdım.yurtdısından aldım ama fatuarlı garantılı almıstm turkıyde 1 sene gecıyrms o garantı.garantı kapasamında yapmaya calıscaklar.ama onceden dusurmeden dolayı ezıklıkler var.o garantı kapsamnından cıkarbılıms.bakalm sans eger oylese.genelde yenısı verılyrmus onceden arkdsma baska sorun vardı yenısı verdıler oda amerkıdan almıstın.umarım yaparlar.ama ıste bu dusmeden dolayı ezık var ama onceden dusmustu alet.sorun sonradan olustu.bakalım ne cıkıcak.
  • ne alakası var falan diyeceksin de serviste teknik adamla konuşup derdini anlatırsan falan biraz konuşursan garanti içi işlem yapabiliyorlar.bende sasung telefon vardı başarı servise götürdüm adam bu darbe yemiş falan dedi.ben de öğrenci adamım falan filan şu olaydan sonra sorun oldu deyince garanti kapsamında tamir ettiler.
  • abı onlara neler anlatım bır bılsen adamlar yapıcak aynısı basıma geldı

makıneyı dusrudm kırdım kodak hemde lensını adam tmm ben haletcem dedı yaptırdı bes kurusta odemedm.aynenn dedıgı gıbı ama burdakılerlede konustum bızım pek etkımız olmyr fılan dedı ama guzel yazıcak rapora.saolsn notun ıcın
  • foruma diyorum ipod alın rahat edin yaw kendim düsürdüm kendim bozdum kullanıcı hatası adamlar yapmış yollamış.kullaklığımda yolladım sıfırnı yollamışlar.adam diyorki genelde büyük arzılarda sıfırını yoluyorlar diyor.parada almadılar ve ben bu ürün yurtdışından aldım faturalıysa 1 sene burdada geçiyormuş.helal olsun diyorum başka birey demiyorum

• ewet arkadaşlar bende son ipod u aldım uzakdoğudan ve faturalı olduğu için garantisi bir yıl ayrıca her yıl için 30 euro ya apple dan garanti alabiliyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.