Şimdi Ara

iPod YouTube sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hem chrome Dan hem programından girmeme rağmen o yükleniyorkenki o dönen şey gitmiyor maalesef çok uzun zaman geçince zaman aşımı diyor ipod touch 4 kullanıyorum jailbreak yoktur iOS 6 kullanmaktayım ayriyetten internetim 20 Mbps dir internetin yavaş diyen olmasın
    Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanPenguen

Hem chrome Dan hem programından girmeme rağmen o yükleniyorkenki o dönen şey gitmiyor maalesef çok uzun zaman geçince zaman aşımı diyor ipod touch 4 kullanıyorum jailbreak yoktur iOS 6 kullanmaktayım ayriyetten internetim 20 Mbps dir internetin yavaş diyen olmasın

iOS 6'te Youtube uygulaması şuan için hâlâ sorunlu, arama bölümü bile çalışmıyor. Tek çare güncelleme gelmesini beklemek.
  • quote:

Hem chrome Dan hem programından girmeme rağmen o yükleniyorkenki o dönen şey gitmiyor maalesef çok uzun zaman geçince zaman aşımı diyor ipod touch 4 kullanıyorum jailbreak yoktur iOS 6 kullanmaktayım ayriyetten internetim 20 Mbps dir internetin yavaş diyen olmasın

iOS 6'te Youtube uygulaması şuan için hâlâ sorunlu, arama bölümü bile çalışmıyor. Tek çare güncelleme gelmesini beklemek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

quote:

Uygulamayı anladım uyumluluk falan ama sitede ne olur onu anlamadım hem normal hem mobil site sorunlu hiç açılmıyor

• Hiç mi bilgisi olan yoktur forumda sinir oldum ya haftalardır giremiyorum youtube a

• aynı sorun bende var safaride googledan aratıp giriyorum ama çok yavaş :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relapse_

aynı sorun bende var safaride googledan aratıp giriyorum ama çok yavaş :S

Bende giriyorumda video acilmiyor bir sure sonde this video currently unavailable diyor

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.